14 Haziran 2019 Cuma 12:34

GÜNDEM

Koçtaş, Marka Değerini En Çok Artıran Şirket Oldu

Koçtaş, Marka Değerini En Çok Artıran Şirket Oldu

34volt » 34Volt

Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, dünyanın en önemli uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in “Türkiye’nin En Değerli Markası” araştırmasında değerini en çok artıran marka oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için var olan Koçtaş, Brand Finance tarafından bu yıl 12.’si gerçekleştirilen "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" araştırmasında, yüzde 19’luk artış göstererek değerini en çok artıran marka oldu. İlk 100 değerli marka arasında, 2018 yılında 49. sırada yer alan Koçtaş, 2019 yılında 10 basamak tırmanarak 39. sıraya yükseldi.

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer almaktan büyük bir memnuniyet ve gurur duyduğunu belirtti. Özpamukçu sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok kanallı perakendeciliğin dünyadaki hızlı gelişimiyle birlikte günümüzde çok daha fazla sayıda müşteriye dokunabiliyoruz. Koçtaş olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde müşteri beklentisini en üst seviyede karşılamayı sürdürmek için aralıksız çalışıyoruz. Türkiye’nin en değerli markalarından biri olarak sektörümüze ve ülkemize değer katmayı sürdüreceğiz.”İlginizi Çekebilir

Bmw Yüksek Performans Tutkunlarını M Town’Da Bir Araya Getiriyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, dünyadaki BMW M hayranlarını buluşturan “M Town” adında yepyeni bir sanal şehir kurdu. BMW M tutkunlarının, üye olarak M Town pasaportuna sahip olduğu bu sanal şehirde, büyüleyici bir dünyanın kapıları aralanıyor.


Kadın Yönetmenlerin Kısa Filmleri Kadıköy’De

1. Uluslararası Kadın Yönetmenler Kısa Film Festivali, 13-14-15 Eylül tarihlerinde, kadın yönetmenleri ve kısa filmlerini Kadıköy Yeldeğirmeni Sanat Merkezi’nde bir araya getirecek.


6 Adımda Araç İçinde Çocuk Güvenliği

6 adımda araç içinde


Yüksek Öğretime Kayıtlı Öğrenci Sayıları Belli Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


“Kadir Has Üniversitesi Kolokyum Serisinin İkincisini Prof. Dr. Özgür Demirtaş İle Gerçekleştirdi”

Kadir Has Üniversitesi, sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlediği “Herkese Açık Kolokyum” serisinin ikincisini 13 Mayıs Pazartesi günü düzenledi. Kadir Has Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği “Herkese Açık Kolokyum”un teması “Para ve Akıl” oldu.


Etiketler: Koçtaş, Türkiye, değerli, için, markaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img