27 Mart 2019 Çarşamba 10:31

GÜNDEM

Koçsistem Ve Samsung’Tan Bölgesel Stratejik İş Ortaklığı İmzası!

Koçsistem Ve Samsung’Tan Bölgesel Stratejik  İş Ortaklığı İmzası!
Koçsistem Ve Samsung’Tan Bölgesel Stratejik  İş Ortaklığı İmzası!

34volt » 34Volt

Türkiye’de ilk kez uygulanacak iş modeli ile KoçSistem, Samsung mobil cihazları

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

katma değerli çözümlerle müşteriye ulaştıran stratejik iş ortağı oldu.

SEUL - Türkiye’nin lider markalarına dijitalleşme çözümleri sunan KoçSistem ile dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Samsung Electronics, yeni bir stratejik iş ortaklığı anlaşmasına imza attı. KoçSistem ve Samsung Electronics arasında, Güney Kore’nin başkenti Seul’de gerçekleştirilen imza törenine, Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı ve KoçSistem Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Haşimoğlu, KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, KoçSistem Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Evren Dereci ile Samsung Electronics Dünya Başkan Yardımcısı GilJae Park, Samsung Electronics Türkiye Başkanı Dae Hyun Kim, Samsung Electronics B2B Ürün Grup Global Başkanı Jongshin Kim, ile Samsung Electronics Mobil B2B MEA Başkanı Byoung Gil Choi katıldı.

UÇTAN UCA DİJİTAL HİZMETLER

Yapılan anlaşmaya göre; KoçSistem, Samsung mobil cihaz ailesinde yer alan akıllı telefon, tablet ve giyilebilir diğer mobil cihazları kapsayacak şekilde Samsung’un Türkiye’de ve yakın coğrafyada çözüm ve cihaz yönetimini bir arada sunan stratejik iş ortağı oldu.

Buna göre, KoçSistem, mobil donanım temin etmenin yanı sıra, kurumların Samsung mobil cihazlara yenilikçi dijital iş çözümleri entegre edebilmelerine de olanak sağlayacak. Böylelikle KoçSistem, Samsung cihaz temini ile birlikte kurumlara donanımdan, yazılım entegrasyonuna; cihaz yönetiminden veri merkezi kullanımına kadar tüm süreçlerde uçtan uca hizmet verecek.

TAMER HAŞİMOĞLU: “MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI YAZILIM VE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİMİZLE TÜM MOBİL PLATFORMLARDA KARŞILAYACAĞIZ”

Yenilikçi Samsung mobil teknolojilerini, kurumların dijital dönüşüm yolculuklarında ihtiyaç duydukları özel çözümlerle buluşturarak sunacaklarını belirten Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı ve KoçSistem Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Haşimoğlu; “Bugün, sadece ülkemiz için değil, uluslararası teknoloji ekosistemine ilham vermiş; bilgi işlem teknolojileri ihracında önde gelen ülkelerden biri olan Güney Kore’de böylesi anlamlı bir anlaşmayı imzalamaktan mutluluk duyuyorum. Bu stratejik iş ortaklığının bir yansıması olarak, KoçSistem’in hizmet verdiği tüm şirketler bir yandan KoçSistem’den yazılım ve güvenlik hizmeti alabilecek, diğer yandan kendi yazılımlarını dünyanın son teknolojilerini sunan Samsung mobil cihazları ile de entegre edebilecek.

Bu anlaşma Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi için de önemli bir fırsat olacak. KoçSistem desteğinde nesnelerin interneti, ileri analitik, güvenlik gibi alanlarda çözümler geliştiren girişimcilik platformumuz Techsquare ve Samsung’un start-up ekosistemindeki girişimcilerin geliştirdikleri yenilikçi mobil çözümleri de öncelikli olarak müşterilerimizle buluşturacağız. Böylece, yerli akıl ve global ağdan beslenen güçlü bir ekosistemde ülkemizin ve kurumlarımızın dijitalleşme hızına hız katacağız” dedi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Dae Hyun Kim ise imza töreninde yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Samsung olarak ‘Dünyaya ilham ver, geleceği şekillendir’ vizyonu çerçevesinde en gelişmiş teknolojileri tüketicilere sunuyoruz. KoçSistem ile gerçekleştirilen stratejik ortaklık sayesinde, sektöründe öncü konumda olan değer odaklı çözümlerimizi kurumsal müşterilere sunuyor olacağız. Samsung Electronics olarak uzun yıllardır Türkiye’nin dijitalleşme ajandasına olumlu katkıda bulunuyoruz. KoçSistem ile gerçekleştirdiğimiz stratejik ortaklığın bu katkıyı bir üst seviyeye çıkartacak olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz.”

Toplu fotoğraf; fotoğraf altı soldan sağa:

Samsung Electronics Dünya AR-GE Başkan Yardımcısı GilJae Park

Samsung Electronics MEA Başkan Yardımcısı Ken Kang

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim

Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı ve KoçSistem Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Haşimoğlu

KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca

KoçSistem Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Evren Dereci

Samsung Electronics B2B Global Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Jongshin Kimİlginizi Çekebilir

Luxottıca Türkiye 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonlarını Tanıttı!

LUXOTTICA TÜRKİYE’DEN 2019 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONLARI TANITIMI!


Heyecanla Beklenen Watsons Büyük Sevgililer Günü İndirimi Başladı!

Watsons, Sevgililer Günü’ne Özel Kampanyasında Makyajdan, Cilt Bakımına, Saç Bakımından Kişisel Bakıma Kadar Birçok Kategoride % 50’ye Varan İndirim ve Sevdikleriniz İçin En Güzel Hediye Seçeneklerini Sunuyor!


G Lingerie Anneler Günü G Lingerie’Den Annelere Ev Şıklığı

Dünya iç giyiminin ünlü markalarını tek çatı altında bir araya getiren G Lingerie, farklı vücut tiplerine sahip kadınların ihtiyaçlarına yönelik aradıkları tüm fonksiyonel ürünleri bir arada sunuyor. Kendilerini daha rahat ve konforlu hissetmek isteyen kadınların adresi G Lingerie mağazaları, annelerimizi Anneler Günü’nde de unutmuyor!


Tüm Dünyada Yaygın Görülen Gizli Hastalık Diş Eti Problemleri!

Tüm dünyada yaygın olarak görülen hastalıklardan birisi de; diş eti problemleri! Kanama, kırmızılık ve şişme ile kendini gösteren diş eti hastalıkları; tedavi edilmediği takdirde dişleri tutan kemiklerin erimesine buna bağlı olarak da diş kayıplarına neden olabilmektedir. Peki ne yapmak gerekir? İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü’nden Dt. Özge Sönmez, açıkladı!


Toyo Matbaa Mürekkepleri Yenilikçi Ürünleri İle Afrika’Ya Renk Katacak

02 Nisan 2019


Etiketler: Samsung, KoçSistem, Electronics, Başkanı, TürkiyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img