5 Nisan 2019 Cuma 10:16

GÜNDEM

Knights Chronicle’A 2 Yeni Kahraman Tyrione Ve Pierina Geldi

Knights Chronicle’A 2 Yeni Kahraman Tyrione Ve Pierina Geldi

34volt » 34Volt

Yeni kahramanlar ikinci sezonda oyuna katılıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Netmarble Corp., popüler anime temalı mobil RPG oyunu Knights Chronicle’ın ikinci sezonu için yayınlanan heyecan verici güncellemeyle birlikte 2 yeni kahramanın oyuna katıldığını duyurdu.

Oyuncular bugünden itibaren Knights Chronicle’ın bir Kadim Irk olan Dryan'lar hakkındaki yeni hikaye ile gelen iki kahraman Tyrione ve Pierina'yı inceyebilir. Oyunda büyük hayran kitlesine sahip Damian (Beyaz Şövalyeler'in lideri) ve Ashley (Kara Şövalyeler'in lideri) de Kudretlendirme ile istatistiklerini yükseltebilir ve Kudretlendirme maksimum seviyeye ulaşınca ek bir pasif yetenek kazanabilirler. Kudretlendirme ile ayrıca Damian ve Ashley’nin görünümleri de değişiyor.

Yeni görevler geliyor

Oyuna Pierina’nın Zor Zindan'ı için Kıyamet Seviyesi ekleniyor. Oyuncular SRR kahraman Pierina'nın özel Zor Zindan'ında yeni Kıyamet zorluk seviyesini, iki hafta boyunca gerekenin yarısı kadar enerji miktarıyla deneyecek. Ayrıca Epik Görev ‘Meril’ Güncellemesi tamamlandığında oyunculara Meril için SRR Kostüm verebilecek şekilde güncellendi. Yel Değirmeni Güncellemesi sayesinde ise oyuncuların kullanmadığı SSR kahramanları sonucu rastgele olacak şekilde başka SSR kahramana dönüştürebilecek.

Kutlama etkinliğini kaçırmayın

Knights Chronicle güncellemesini kutlamak için çeşitli fırsatlar hazırlandı. Oyuncular sadece oyuna giriş yaparak Maks. Seviye ?6 Damian ve 5 taneye kadar SSR kahraman kazanabilir.

Knights Chronicle klasik tur tabanlı RPG oynanışı, Japon animelerden esinlenmiş bir tema ve konsol ile PC standartlarında bir hikaye içeriği sunmaktadır. Oyun aynı zamanda zindanlarda gerçek zamanlı 5 kişilik grupla oynayabilmeyi, inanılmaz 3D animasyonlu yetenekleri ile harika ve detaylı görseller ve seçebileceğiniz 100’den fazla kahraman gibi öne çıkan özelliklere sahip.

Knights Chronicle, şimdi 140 ülkede oynanabilir. Knights Chronicle ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen http://knightsgbweb.netmarble.com/ adresini ziyaret edin.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Leeİlginizi Çekebilir

Bisse’Den “Yaka Mendili”Ne Dair Hüzünlü 10 Kasım Mesajı…

“Onun Mendili”


Bahar Nezlesine Karşı Doğal Destekler

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, mevsim geçişlerinde sık sık görülen bahar nezlesine karşı Çörek Otu Yağı ile doğal bir destek sunuyor. Alerjik rinit adıyla anılan bahar nezlesine karşı bitkisel yağların gücünden faydalanan marka, burun kurulukları, hapşırma ve göz kaşıntılarını geride bırakmanıza destek oluyor.


8. Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde Global Belirsizlikte Büyüme Tartışıldı

HSBC’nin sponsorluğunda gerçekleşen ‘Global Belirsizlikte Büyüme” oturumunda küresel ekonomide belirsizlikler, korumacı ticaret politikası ve likiditenin azalması gibi konular dolayısıyla gelişmekte olan ülkelerin yaşadıkları zorluklar değerlendirildi.


Zara’Dan Dünya Turnesi

Güçlü sesi ve yorumlarıyla kalplerin en derinlerine kadar inen evrensel müzik yorumcusu Zara Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.


Kworks’Ün Hızlandırma Ve Ön Hızlandırma Programı Başvuruları Başladı

Girişimcilerin sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknoloji girişimleri başlatmalarına destek veren Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi KWORKS, yeni dönem “Hızlandırma ve Ön Hızlandırma Program”ı için başvuruları almaya başladı. Yenilikçi teknoloji, süreç ya da iş modeli geliştiren tüm girişimcilerin katılabileceği ‘Hızlandırma Programı’na başvurular, 21 Nisan 2019 tarihine kadar yapılabilecek.


Etiketler: Netmarble, Knights, için, Chronicle, mobilYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img