5 Nisan 2019 Cuma 10:16

GÜNDEM

Knights Chronicle’A 2 Yeni Kahraman Tyrione Ve Pierina Geldi

Knights Chronicle’A 2 Yeni Kahraman Tyrione Ve Pierina Geldi

34volt » 34Volt

Yeni kahramanlar ikinci sezonda oyuna katılıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Netmarble Corp., popüler anime temalı mobil RPG oyunu Knights Chronicle’ın ikinci sezonu için yayınlanan heyecan verici güncellemeyle birlikte 2 yeni kahramanın oyuna katıldığını duyurdu.

Oyuncular bugünden itibaren Knights Chronicle’ın bir Kadim Irk olan Dryan'lar hakkındaki yeni hikaye ile gelen iki kahraman Tyrione ve Pierina'yı inceyebilir. Oyunda büyük hayran kitlesine sahip Damian (Beyaz Şövalyeler'in lideri) ve Ashley (Kara Şövalyeler'in lideri) de Kudretlendirme ile istatistiklerini yükseltebilir ve Kudretlendirme maksimum seviyeye ulaşınca ek bir pasif yetenek kazanabilirler. Kudretlendirme ile ayrıca Damian ve Ashley’nin görünümleri de değişiyor.

Yeni görevler geliyor

Oyuna Pierina’nın Zor Zindan'ı için Kıyamet Seviyesi ekleniyor. Oyuncular SRR kahraman Pierina'nın özel Zor Zindan'ında yeni Kıyamet zorluk seviyesini, iki hafta boyunca gerekenin yarısı kadar enerji miktarıyla deneyecek. Ayrıca Epik Görev ‘Meril’ Güncellemesi tamamlandığında oyunculara Meril için SRR Kostüm verebilecek şekilde güncellendi. Yel Değirmeni Güncellemesi sayesinde ise oyuncuların kullanmadığı SSR kahramanları sonucu rastgele olacak şekilde başka SSR kahramana dönüştürebilecek.

Kutlama etkinliğini kaçırmayın

Knights Chronicle güncellemesini kutlamak için çeşitli fırsatlar hazırlandı. Oyuncular sadece oyuna giriş yaparak Maks. Seviye ?6 Damian ve 5 taneye kadar SSR kahraman kazanabilir.

Knights Chronicle klasik tur tabanlı RPG oynanışı, Japon animelerden esinlenmiş bir tema ve konsol ile PC standartlarında bir hikaye içeriği sunmaktadır. Oyun aynı zamanda zindanlarda gerçek zamanlı 5 kişilik grupla oynayabilmeyi, inanılmaz 3D animasyonlu yetenekleri ile harika ve detaylı görseller ve seçebileceğiniz 100’den fazla kahraman gibi öne çıkan özelliklere sahip.

Knights Chronicle, şimdi 140 ülkede oynanabilir. Knights Chronicle ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen http://knightsgbweb.netmarble.com/ adresini ziyaret edin.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Leeİlginizi Çekebilir

Haydi Kadıköy Sahillerini Birlikte Temizleyelim

Çevre kirliliği ile mücadele etmek amacıyla Türkiye’nin dört bir yanı yurttaşların el birliği ile temizlenecek. Çevre temizliğine farkındalık hareketi ‘Haydi Yapalım’ (Lets Do It) öncülüğünde ve Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla 21 Eylül’de düzenlenen etkinlikte Kadıköy’de Yoğurtçu Parkı ve Moda sahili el birliği ile temizlenecek.


Ayağınızın Altı Kaşınıyorsa Dikkat!

Batıgöz Sağlık Grubu


Kitap Pakize

Koç Üniversitesi Yayınları (KUY) tarafından Tefrika dizisinden yayımlanan Pakize kitapseverlerle buluştu. Gazeteci ve çevirmen Behice Ziya Kollar tarafından kaleme alınan kitap, Mustafa Akay tarafından Latin harflerine aktarıldı.


‘Yarından Sonra’ Sergisi Trump Art Gallery’De, 30 Haziran'a Kadar...

5 Haziran Çevre Günü kapsamında 17 sanatçıdan anlamlı sergi…


Lüks Dünyası Mg International Fragrance Company İle Kokularını Keşfetti

İstanbul 26-27 Nisan’da Luxury Network summit kapsamında dünyanın dört bir yanından lüks sektörünün temsilcilerini ağırladı. 58 yıllık esans üreticisi MG International Fragrance Company zirveye özel ürettiği koku ve düzenlediği koku atölyesiyle konukları olfaktif bir yolculuğa çıkardı.


Etiketler: Netmarble, Knights, için, Chronicle, mobilYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img