17 Mayıs 2019 Cuma 13:09

GÜNDEM

Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk

Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk
Kiswah Jewellerygüney İspanya'dan Mücevhere Yolculuk

34volt » 34Volt

Mücevherlerinde tarihi yerlerden ve nesnelerden ilham alan Kiswah Jewellery, Al-Andalus koleksiyonu ile Güney İspanya’nın iki büyük mimari eserini mücevhere işliyor: Elhamra Sarayı ve Kurtuba Cami.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Elmaslarla süslenmiş anahtar şeklindeki kolye tasarımı, UNESCO tarafından Dünyanın 7 Harikası’ndan biri ilan edilmiş Elhamra Sarayı’nın giriş kapısındaki anahtar görselinden ilham aldı. Tasarımı renklendiren bordo püskül ise renkli tasarımların öne çıktığı sezon trendlerine uyum sağlıyor.

Kiswah’nin renkli tasarımları arasında yer alan altın ve mercan ile yapılmış tasarımı Kurtuba Camii’nin dünyaca bilinen kemerlerini yansıtıyor. Altının ışıltısını tek başına taşımak isteyenler için kolyenin sadece altınla yapılmış bir versiyonu da bulunuyor.

Kiswah Jewellery hakkında

4000 yıllık medeniyet tarihinin hazinelerinden alınan ilhamı akademik araştırmalarla bir araya getiren Kiswah Jewellery, 2017’de İstanbul’da kuruldu. Kapalıçarşı’da hizmet verdiği iki mağazasında tarihi sanat dallarını işleyen sanatsal mücevherler ve objeler sergiliyor. Kiswah Jewellery, zanaatkarlıkla şekillendirdiği ürünleri ile mücevher tasarımını sanat ile birleştiriyor ve mücevheri süs eşyasından daha fazlası olarak görme vizyonunu sahipleniyor.İlginizi Çekebilir

Kadıköy Belediyesi Eurocıtıes Üyesi Oldu

Kadıköy Belediyesi Berlin, Londra, Paris, Roma, Amsterdam gibi Avrupa’nın 170 önemli şehrinin yer aldığı Eurocities’e kabul edildi.


‘Reıdın Gyoder Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Ocak Ayı Sonuçları Açıklandı

‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Ocak 2019 sonuçları açıklandı. Endekse göre, satışların %22’sinin bitmiş, %78’inin bitmemiş konut projelerinden yapıldığı Ocak ayında, stok erime hızı %3.3 oldu. Ocak ayında fiyat artışı ise bir önceki aya göre 0.05, geçen yılın aynı dönemine göre %2.79 oranında gerçekleşti.


Gezici "Seçmeni Sandığa Götürecek Anket Sonuçları Değil Umut Ve Güven"

Gezici Araştırma Genel Müdürü Murat Gezici Türkiye'de son 5 yılda 6 seçim yaşanıyor olmasının seçmeni yorduğunu ve işlerinden daha çok seçimlerle ilgilendiğini belirterek "Seçmeni sandığa götürecek anket sonuçları değil umut ve güven" dedi.


Uzertaş Aş Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Erem’Den “Tüccara Dayanışma Çağrısı”

Boya, vernik ve nalburiye pazarının “İlhan Abisinden” sektöre


Conrad İstanbul Bosphorus Havuz Sezonunu Açıyor Şehrin Kalbinde Tatil Keyfi Şimdi Başlıyor

İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, yazın keyfini şehirde çıkarmak isteyenleri ağaçlar içinde yer alan havuzuna, yenilenmek isteyenleri ise tam donanımlı sağlık kulübüne davet ediyor. Açık havuz için yaz sezonu üyeliklerinde, sağlık kulübü içinse yıllık ve 6 aylık üyeliklerde cazip fiyat avantajlarıyla misafirlerini ağırlayan Conrad İstanbul Bosphorus, günlük kullanımlar için de ideal.


Etiketler: Kiswah, Jewellery, anahtar, tasarımı, renkliYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img