9 Mayıs 2019 Perşembe 09:46

MODA

Kidzmondo’Dan Annelere Hediye! Tüm Annelere Giriş Ücretsiz…

Kidzmondo’Dan Annelere Hediye! Tüm Annelere Giriş Ücretsiz…

34volt » 34Volt

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, Anneler Günü’ne özel kampanyasıyla aileleri mutlu edecek. KidzMondo 11-12 Mayıs günlerinde tüm annelere ücretsiz olacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çocuklar anneleriyle meslek deneyimleyecek!

Ayrıca çocuklar sadece Anneler Günü’ne özel olarak seçtikleri bazı meslekleri anneleriyle birlikte deneyimleyeme şansına sahip olacak. Örneğin annesiyle birlikte dans & müzik odasında DJ, podyumda manken, program stüdyosunda kameraman, hastanede doktor, otelde resepsiyonist olabilecek. Ayrıca şehir dansı annelerle birlikte yapılacak. Anneler de en az çocuklar kadar KidzMondo’da eğlenecek.

Eğlence & öğrence şehri KidzMondo!

40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar itfaiyeciden doktora, inşaat ustasından moda tasarımcısına kadar akla gelen her mesleği deneyimleyerek öğreniyor, hem eğleniyor hem de öğreniyor.İlginizi Çekebilir

Sompo Sigorta‘Dan Ezber Bozan Büyüme…

Kârlılık ve büyümeyi aynı anda sürdürebilen şirket sayısının dünyada çok az olduğuna dikkat çeken Sompo International Perakende Platformu ve Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş, Sompo Sigorta’nın büyürken kârlılığını da artırmayı başararak, tüm dağıtım kanallarını etkin olarak kullanan şirketler arasında yüzde 95,7 ile en iyi birleşik rasyoya sahip şirket olduğunu belirterek ezberleri bozduklarını ifade etti.


En Yüksek İstihdam Oranı Mühendislikte

BASIN BİLDİRİSİ


Çağla Şıkel, Çetmen’İn Yeni Reklam Yüzü Oldu

Çetmen Mobilya, yeni dönemde yapacağı reklam ve tanıtım


Vbky’Nin Yayımladığı Enoch Arden Şimdi Spotify’Da

155 yıl sonra Türkçe’de


Gıda İhracatçıları Çin’E 1 Milyar Dolar İhracat Hedefliyor

Türk gıda ihracatçıları, 2019 yılının 10 aylık döneminde yüzde 86’lık ihracat artış hızı yakalayarak 205 milyon dolar ihracat yaptıkları, yıllık 2 trilyon doların üzerinde ithalat yapan Çin’e gıda ihracatını arttırmak için 5-10 Kasım 2019 tarihlerinde düzenlenen Çin Uluslararası İthalat Fuarı'na çıkartma yaptı.


Etiketler: çocuklar, birlikte, KidzMondo, anneleriyle, meslekYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img