15 Nisan 2019 Pazartesi 10:01

GÜNDEM

Kidzmondo’Da 23 Nisan’Da ‘Kidzfest’ Var! 20 28 Nisan

Kidzmondo’Da 23 Nisan’Da ‘Kidzfest’ Var! 20 28 Nisan

34volt » 34Volt

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu Kidz Fest ile kutlamaya hazırlanıyor. Sadece çocuklar değil anne babalar da çocuklarıyla birlikte etkinliklere katılıp KidzMondo’da çocukların sevincine ortak olup eğlenebilecekler.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

20-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde; çocuklar KidzMondo’da tango ve salsa dans gösterileriyle coşup yüz boyama aktivitesi ile diledikleri karaktere bürünebilecekler. ‘Özgür kürsü’ etkinliği ile duygu ve düşüncelerini herkese duyuracak, katılacakları yaratıcılık atölyelerinde 23 Nisan madalyası ve fener yapacaklar. Fener Alayı’nın da düzenleneceği kutlamalarda ayrıca Sindirella tiyatro oyunu da sahnelenecek.

Ebeveynler çocukluk yıllarına dönecek

Ebeveynler şenlik süresince çocuklarıyla birlikte aktivitelere katılıp eski günlerini yad edecekler. Ebeveynler; Ben Bilmem Arkadaşım Bilir’de yarışmacı, Hilton otel aktivitesinde müşteri, SuzukiPark Yarış Pisti aktivitesinde yarış pilotu ve KM Hastanesi Acil Servis aktivitesinde hasta rolünü üstlenecek, çocukların eğlencesine ortak olacaklar.İlginizi Çekebilir

Genç Futbolcu Umut Nayir Kaçuv Aile Evi’Ni Ziyaret Etti

Beşiktaşlı futbolcu Umut Nayir, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın ihtiyaç sahibi kanserli çocuk ve ailelerine tedavi sırasında ücretsiz fiziksel ve sosyal destekler sağlama hedefiyle kurduğu İstanbul Cerrahpaşa’daki Aile Evi’ni ziyaret etti.


Teknosa Dünyanın En Büyük Elektronik Satın Alma Grubunu İstanbul’Da Ağırladı

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, 2012 yılından bu yana üyesi olduğu ve yıllık 20 milyar Euro’luk cirosu ile dünyanın en büyük elektronik satın alma grubu olan Euronics’in yıllık toplantısına ev sahipliği yaptı. Perakende sektöründe omnichannel stratejisinin ve gelecek trendlerinin konuşulduğu toplantıda yapılan seçim sonucunda Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan bir kez daha yönetim kurulu üyeliğine seçildi.


I Heart Revolution İle Festival Tadında Bir Göz Makyajı

Kişisel bakım ve güzelliğin vazgeçilmez adresi Watsons, sevilen İngiliz markası I Heart Revolution’ın yeni far paletleri ile makyaj tutkunlarına görsel bir şölen sunuyor. I Heart Revolution, yeni far paletleri Lemon Drizzle, Cotton Candy, Macaroons Chocolate ve Cranberries Chocolate ile bir kez daha kalpleri çalmaya hazırlanıyor.


Bee’O Propolis’Ten Kadın İstihdamı Projesi Bal Dışındaki Diğer Arı Ürünleri Üretimi İle Tarımsal Üretime Destek

Ülkemizde arıcılık, her bölgede yapılan geleneksel bir tarım faaliyeti olup, bugün ülkemizin bütün illerinde gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü Anadolu propolisi BEE’O Propolis; Çukurova Kalkınma Ajansı, Adana İl Arı Yetiştiricileri Birliği, Adana Belediyesi ve Adana İl Tarım Müdürlüğü’nün desteği ile Türkiye’de ilk defa yepyeni bir arıcılık projesini hayata geçiriyor.


Yıldız Entegre’Ye Horizon Interactive Awards’Tan Gold Winner Ödülü!

Orman ürünleri sektörünün öncü ismi Yıldız Entegre, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. 2018 yılında dijitalleşme çalışmalarına hız veren Yıldız Entegre, uluslararası alanda en prestijli dijital ödülleri arasında kabul edilen ve bu yıl 17’incisi düzenlenen The Horizon Interactive Awards’ta ‘Kurumsal & B2B’ kategorisinde ‘Altın Ödül’ün sahibi oldu.


Etiketler: Ebeveynler, aktivitesinde, Nisan, 20-28, tarihleriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img