15 Nisan 2019 Pazartesi 10:01

GÜNDEM

Kidzmondo’Da 23 Nisan’Da ‘Kidzfest’ Var! 20 28 Nisan

Kidzmondo’Da 23 Nisan’Da ‘Kidzfest’ Var! 20 28 Nisan

34volt » 34Volt

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu Kidz Fest ile kutlamaya hazırlanıyor. Sadece çocuklar değil anne babalar da çocuklarıyla birlikte etkinliklere katılıp KidzMondo’da çocukların sevincine ortak olup eğlenebilecekler.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

20-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde; çocuklar KidzMondo’da tango ve salsa dans gösterileriyle coşup yüz boyama aktivitesi ile diledikleri karaktere bürünebilecekler. ‘Özgür kürsü’ etkinliği ile duygu ve düşüncelerini herkese duyuracak, katılacakları yaratıcılık atölyelerinde 23 Nisan madalyası ve fener yapacaklar. Fener Alayı’nın da düzenleneceği kutlamalarda ayrıca Sindirella tiyatro oyunu da sahnelenecek.

Ebeveynler çocukluk yıllarına dönecek

Ebeveynler şenlik süresince çocuklarıyla birlikte aktivitelere katılıp eski günlerini yad edecekler. Ebeveynler; Ben Bilmem Arkadaşım Bilir’de yarışmacı, Hilton otel aktivitesinde müşteri, SuzukiPark Yarış Pisti aktivitesinde yarış pilotu ve KM Hastanesi Acil Servis aktivitesinde hasta rolünü üstlenecek, çocukların eğlencesine ortak olacaklar.İlginizi Çekebilir

Inflow Awards Halk Oylaması Başladı

Influencer pazarlaması alanında Türkiye’nin en iyilerini belirlemek amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleşen INFLOW Awards için 3 kategoride halk oylaması başladı. İlk dört saatte 300 bin kişinin ziyareti ile yoğun ilgi gören oylama sayfası, 11 Ekim 2019 tarihine kadar aktif kalacak ve oylama devam edecek. Halk oylaması bu yılın “En İyi Instagram Influencer’ı”, “En İyi Twitch Influencer’ı” ve “En İyi Youtube Influencer’ı”nı belirleyecek.


Yeni Endüstriyel Haberleşme Teknolojisi Cc Link Ie Tsn

Temmuz 2019


Tedxreset + 1” Teması İle 26 27 Nisan'da

“YÜRÜMEK ZOR İŞTİR, ANLAYAMAZSINIZ!”DAKİ “ZOR” SİZCE NE KADAR ZORDUR?


Bir Yılda 24 Bini Aşkın Öğrenciye Bulgur Eğitimi Verdi

Türkiye’nin lider gıda üreticilerinden Duru Bulgur, sofralarımızın baş tacı olan bulgurlu lezzetleri gelecek kuşaklara tanıtmak amacıyla hayata geçirdiği “Duru, Bulgur’u Öğreniyor” sosyal sorumluluk projesiyle bugüne kadar 24 bin 571 öğrenciye ulaştı.


Alaçatı Kenan Doğulu İle Coştu

Yaz konserlerinin startını Alaçatı’da veren Kenan Doğulu, Cumartesi akşamı “Musicorium Sahne'de İzmirli hayranlarıyla buluştu. Yoğun ilgi gösterilen konserde Doğulu, ayakta alkışlanan sahne performansı ve özel repertuarıyla hayranlarına dans, müzik, eğlence dolu bir gece yaşattı.


Etiketler: Ebeveynler, aktivitesinde, Nisan, 20-28, tarihleriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img