14 Şubat 2020 Cuma 11:03

GÜNDEM

Khontkar Yeni Albümüyle Dinleyiciyle Buluşuyor

Khontkar Yeni Albümüyle Dinleyiciyle Buluşuyor

34volt » 34Volt

Son dönemde Türkiye’yi de etkisi altına alan hip-hop akımına yön veren ve trap müziğin Türkiye’deki tartışmasız en başarılı ve özgün ismi olan Khontkar, ilkini 2014 yılında yayınladığı mixtape albüm serisinin üçüncüsü olan Trap Kont 2.5’u Basemode Records, Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşturuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en çok üretim yapan hip-hop label’ı olan RedKeys Music’in de sahibi olan sanatçı, vizyonu ve sanatçılarına verdiği destekle kültürün de bayrak taşıyıcısı konumuna geldi. Çok yönlü yeteneğine farklı karakterlerde hayat veren başarılı rap yıldızı, Trap Kont serisinde yarattığı “Flash” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Dinleyicilerin son olarak 2015 yılında yayınlanan ikinci Flash albümü Trap Kont 2’de karşılaştıkları karakter, o günden bu güne kimi zaman bazı şarkılarda kendini göstererek sıkı takipçilerini heyecanlandırmayı başardı. Trap Kont 2.5’ta, yarattığı Flash karakterinin olgunluk dönemini temsil ettiğini aktaran sanatçı, bu albümde Flash’ın yeraltından yeryüzüne çıkışını simgelediğini belirtiyor.

TRAP KONT ARTIK GERÇEK BİR TRAP LORD!

Trap Kont 2.5 albümünün müjdesini sosyal medya üzerinden verdiği günden beri hayranlarında uyandırdığı beklentiyi kat be kat arttıran başarılı sanatçı, bugün beş şarkıdan oluşan yeni albümünü dinleyiciyle buluşturuyor.

Trap Kont 2.5 albümünde yine farklı bir isimle adlandırdığı prodüktör/besteci karakteri Barry Allen ile beş şarkıda işbirliği yaparken, 96 ve Yiğit Boyunağa albümdeki iki şarkının müziklerinde kendisine destek veriyor. Mix ve mastering işlemlerinde yine Barry Allen imzasını gördüğümüz albümün kapak fotoğrafı ise Hamdi Atay tarafından çekildi.İlginizi Çekebilir

Facebook, Türkiye’De Yeni Müzik Özelliklerini Hayata Geçiriyor

15.04.2020 - Facebook, Türkiye’deki insanların kendilerini müzikle ifade etmeleri, sanatçıları keşfetmeleri ve onlar için önemli olan şarkıları paylaşmaları için yeni yollar sunacak olan Facebook ve Instagram’da müzik özelliğini hayata geçirmeye başladığını duyurdu.


Daha İyi Bir Geleceği Yazdırmak Guillermo Martínez

#DOCKERSCHALLENGERS:


Videolu Görüntülü Gölbaşı Belediyesi Eymir Mahallesi’Nde 10 Bin Lavantayı Toprakla Buluşturdu

Gölbaşı’nı Lavanta Kokuları Saracak…


Bülten Enerjisa Planlı Kesintileri Erteledi

Enerjisa elektrik dağıtım şirketleri AYEDAŞ, Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ faaliyet alanlarındaki 14 ilde planlı kesintilerini erteledi.


Vodafone’Dan Cihaz Ön Ödemelerinde %30 Destek

Vodafone, koronavirüs döneminde müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak yeni bir hizmet daha sunuyor. Şirket, bu dönemde herhangi bir akıllı cihaz alan bireysel müşterileri için hem nakit hem de taksitli ödeme esnekliği sunarak, ön ödeme yapmaları durumunda ön ödemelerine ek %30 destek sağlıyor.


Etiketler: Trap, Kont, Flash, sanatçı, olanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img