26 Ekim 2016 Çarşamba 21:27

GÜNDEM

Kerkük'te Yaralanan Peşmergeler Elazığ'a Getirildi


DHA

Irak ordusunun Peşmerge güçleriyle birlikte yürüttüğü MUsul operasyonu devam ederken, IŞİD'ın Kerkük'e düzenlediği saldırıda yaralanan 11 peşmerge, tedavi için Elazığ'a getirildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Irak ordusunun Peşmerge güçleriyle birlikte yürüttüğü MUsul operasyonu devam ederken, IŞİD'ın Kerkük'e düzenlediği saldırıda yaralanan 11 peşmerge, tedavi için Elazığ'a getirildi.

Musul'un IŞİD'den kurtarılması için Irak ordusu ve Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'ne bağlı peşmerge güçlerinin 17 Ekim'de başlattığı operasyon devam ederken, IŞİD'ın Kerkük'e düzenlediği saldırı sırasında çıkan çatışmalarda yaralanan 11 Peşmerge, uçakla Diyarbakır Havalimanı'na getirildi. Yaralı Peşmergeler buradan da ambulanslarla Elazığ'daki Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.İlginizi Çekebilir

Fotoğraf makinesiyle yıldızların fotoğrafını çekmenin ipuçları!

Gökyüzünü ve yıldızları DSLR fotoğraf makineniz ile fotoğraflamak, birkaç noktayı dikkate aldığınızda çok kolay… Canon’a göre Dolunay’ın olmadığı karanlık bir ortamda uygun bir lens ile kayan yıldızlar da dahil milyarlarca yıldızın fotoğrafını çekmek mümkün!


Şişli'deki Silahlı Çatışma İle İlgili 9 Kişi Gözaltına Alındı

Şişli'de bir eğlence mekanında, 1 kişinin öldüğü, 2'si polis 6 kişinin yaralandığı silahlı çatışma ile ilgili 9 kişi gözaltına alındı.


yüzde 100 Yerli Teknolojiye Sahip ‘Persecure’ Siber Saldırılara Geçit Vermiyor…

Bilişim 112 Entegre Siber Güvenlik temalı Teknoloji Platformu’nda


Teknoser, Güvenli İnternet Kullanımı İçin Yapılması Gerekenleri Açıkladı

Hitay Holding bünyesinde sistem entegrasyon alanında faaliyet gösteren Teknoser, güvenli internet kullanımı için yapılması gerekenleri açıkladı. Buna göre, siber güvenlikte ilk adım olarak kurumlar proaktif güvenlik politikaları oluşturmalı; bireylerde kullanıcı şifrelerinde çok faktörlü doğrulama seçeneğini tercih etmeli


Msa Kitchenaid İşbirliği Festivalleri Aratmayacak Bir Davetle Kutlandı

Amerikan mutfak devi KitchenAid MSA’yı iş ortağı seçti


Etiketler: Kerkük, Elazığ, Irak, IŞİD, PeşmergelerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img