28 Mart 2019 Perşembe 14:12

GÜNDEM

Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Fold’Un Test Videosu Yayınlandı

Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Fold’Un Test Videosu Yayınlandı
Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Fold’Un Test Videosu Yayınlandı
Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Fold’Un Test Videosu Yayınlandı

34volt » 34Volt

Samsung tarafından yayınlanan videoda benzersiz tasarımı ile yeni bir mobil cihaz kategorisi yaratan katlanabilir ekranlı Galaxy Fold’un test süreci yakından görülebiliyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

28.03.2019 – Hem bir akıllı telefon hem de bir tablet olarak kullanılabilen yeni katlanabilir ekranlı Galaxy Fold, kullanıcılara farklı bir mobil deneyim yaşatacak. Oyun oynama, video izleme, internette gezinme ve aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırma[1] konularında dikkat çekici bir çözüm sunan Galaxy Fold’un kullanıcılarla buluşmasına çok az bir vakit kaldı.

Samsung, en gelişmiş güvenilirlik laboratuvarlarında Galaxy Fold'u geniş kapsamlı testlere tabi tuttu. Bu dayanıklılık testlerinden birisi de Katlanma Testi oldu.

Katlanma testinde cihazlar 200 bin kez açılıp kapatılıyor. Bu rakam bir telefonun yaklaşık 5 yıl boyunca günde 100 defa açılıp kapatılmasına denk düşüyor. Testin tamamlanması 1 hafta sürüyor. Samsung, yeni katlanabilir sonsuz ekranının ve menteşeli tasarımının dayanıklılığından emin olmak için böyle bir karar aldı.

Galaxy Fold’un katlanma testinden bir bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Samsung Electronics Hakkında Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

[1] Uyumlu uygulamalar için geçerlidir.İlginizi Çekebilir

Hilton’Un İstanbul’Daki En Yeni Oteli Doubletree By Hilton İstanbul Esentepe Kapılarını Açıyor

Türkiye’de en uzun süreli konaklama hizmeti sunan Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Esentepe’de açıyor. Üçü süit olmak üzere toplam 104 odasıyla misafirlerini ağırlayacak olan otel, ayrıcalıklı konumuyla başlıca iş ve alışveriş merkezlerine kolay erişim imkanı da sunuyor.


Sezaryen Doğum Obezite Nedeni Olabilir Mi

“Obezite-Sezaryen Doğum İlişkisi Net Değil”


Kalp Sağlığınızı Korumak Elinizde!

Türkiye’nin sağlıklı yaşam ve beslenme alanında ilk dijital bilimsel bilgi platformu “Bilim Bunu Konuşuyor” ile en güncel bilgileri kamuoyuyla paylaşan Sabri Ülker Vakfı, 12-18 Nisan Kalp Sağlığı Haftası’nda kalp sağlığını korumak için öneriler paylaşıyor


Retail Banker International'dan Büyük Ödül Akbank’A!

Akbank, uluslararası finans yayın grubu Retail Banker International'ın "2019 Global Perakende Bankacılık Ödülleri" organizasyonunda "En İyi Veri ve Analitik Kullanımı" ödülünü kazandı.


Türkiye, Endüstriyel Temizlik Sektöründe Merkez Üssü Olma Yolunda İlerliyor…

Türkiye, endüstriyel temizlik sektöründe merkez üssü olma yolunda ilerliyor…


Etiketler: Samsung, Galaxy, Fold, için, ElectronicsYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img