28 Kasım 2019 Perşembe 10:06

GÜNDEM

Katar Serbest Bölgeleri İdaresi Qfza, Sunduğu Yatırım Fırsatlarını İstanbul’Da Düzenlenen Uluslararası Ticaret Zirvesinde Tanıtıyor

Katar Serbest Bölgeleri İdaresi Qfza, Sunduğu Yatırım Fırsatlarını İstanbul’Da Düzenlenen Uluslararası Ticaret Zirvesinde Tanıtıyor

34volt » 34Volt

QFZA, Katar ile Türkiye arasındaki ikili ticari ilişkilerin ele alınacağı bir panele katıldı. Etkinlikte açılacak stantta, Katar Serbest Bölgeleri’nin Türkiye ve dünyadan yatırımcılara sunduğu fırsatlar tanıtılacak

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, 27 Kasım 2019- Katar Serbest Bölgesi İdaresi (QFZA) bu hafta İstanbul Çırağan Palace Kempinski otelinde gerçekleştirilen 10. Boğaziçi Zirvesi’ne katılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde düzenlenen üç günlük etkinlik, bugünün dünyasını etkileyen değişken dinamiklerin ele alınacağı ve 80’den fazla ülke temsilcilerinin katılacağı bir uluslararası iş birliği platformu oluşturuyor. Etkinlikte dünyanın her köşesinden liderler ve dışişleri bakanları bir araya geliyor ve global enerji arzından akıllı tarıma kadar çok çeşitli konuları görüşüyor.

QFZA, etkinliğin ilk gününde Katar ile Türkiye arasındaki ikili ticari ilişkilerin ele alındığı bir panele katıldı. Etkinlik boyunca bir stant açarak misafirlerini ağırlayan QFZA, Katar Serbest Bölgelerinin sunduğu en ileri teknolojiye sahip tesislerin ve esnek arazi seçeneklerinin yanı sıra Katar’ın önde gelen havaalanlarına ve limanlarına benzersiz erişim olanaklarının sağladığı ticari fırsatların tanıtımını yapacak.

Katar Serbest Bölgeleri İdaresi (QFZA) Hakkındaİlginizi Çekebilir

Çocukça Eğlence Kanyon'da!

ÇOCUKÇA EĞLENCE KANYON’DA!


Kuveyt Türk Konut, Araç Ve İhtiyaç Finansmanında İndirime Gitti

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşlarından Kuveyt Türk, koronavirüs salgınıyla mücadedele döneminde reel ekonomiye destek olmak ve bireylerin finansmana ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla konut, araç ve ihtiyaç finansman oranlarında indirime gitti.


Koronafobiyle Mücadelede Empati Ve Yardımlaşma Önemli

Koronafobiyle mücadelede empati ve yardımlaşma önemli


Divan Pastaneleri’Nin Çocuk Çikolatası Kutuları Lezzet Doluyor, Otizmli Çocukların Eğitimine Destek Oluyor

Divan Pastaneleri, Tohum Otizm Vakfı ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında otizmli çocuklara destek veriyor. Otizmli Mustafa Birdal’ın çizimleri ile tasarlanan özel kutular içinde araba ve köpek, tavşan, uçak, fil ve hipopotam şeklindeki çikolataları boyama kalemleri ve boyama kitabı ile bir araya getirdiği umut dolu kutuları ile tüm otizmli çocukların eğitimine destek oluyor.


Sevgililer Günü Hediyesi Şeker Bonus’Tan!

Şekerbank, 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği kampanyada, Şeker Bonus Kart ile 29 Şubat’a kadar yapılacak harcamalara 80 TL’ye kadar bonus veriyor.


Etiketler: Katar, QFZA, Serbest, İstanbul, İdaresiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img