11 Eylül 2019 Çarşamba 10:14

GÜNDEM

Karaca’Ya "Altın Baykuş" Ödülü...

Karaca’Ya "Altın Baykuş" Ödülü...

34volt » 34Volt

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde sunduğu ürünleriyle yaşamlara değer katan Karaca pazarlama, perakende ve tasarım alanında aldığı çok sayıdaki ödüle bir yenisini daha ekledi. Karaca “Davetkar mağazalardan estetik sofralara” projesiyle, Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından Altın Baykuş ödülüne layık görüldü.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Araştırmacılar Derneği ile araştırmanın iş süreçlerine sağladığı katma değeri, yarattığı etkiyi ve önemini vurgulamak amacıyla Baykuş Ödülleri ile her yıl başarılı araştırma projelerini ödüllendiriyor. Proje aynı zamanda araştırma şirketleri, araştırma verenler ve veri toplama şirketleri arasındaki ilişkileri geliştirerek başarılı iş ortaklıklarını ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Bu yılki Baykuş Ödüllerine Karaca da “Davetkar mağazalardan estetik sofralara” projesiyle katıldı. Evde geçirilen zamanın önemine ve değinen proje Türk kültüründe ailece yemek sofralarında vakit geçirmenin, hem yemeği, hem uzun sohbetlerle hayatı paylaşmanın kıymetini ön plana çıkarıyor.

Misafir ağırlamanın değişmez ritüeli olan en güzel servis ve yemek tabaklarının, çatal bıçakların misafirlere çıkarılması, kırılmasın, çizilmesin diye özenle saklanması neredeyse gelenekler arasında yer alıyor. Sofra grubunun alışverişini yapmak da ayrı bir zevk oluyor.

“Davetkar mağazalardan estetik sofralara” projesi de tüketicilere sunulan sayısız alternatif içinde ayrışma arayışı sonucunda, “Ürünlerime güveniyorum ve tüketiciye en mutlu deneyimi ben yaşatmak istiyorum, ne yapmalıyım?” sorusundan hareketle yola çıktı.

Karaca, nişanlı, evlenme hayalleri kuran genç kızlara, evinde kullandığı tabak takımlarını, çatal bıçak setlerini yenilemek isteyenlere, kendi evine çıkmayı planlayan bekarlara hitap edebilecek inovatif bir tasarımın peşine düştü. Bu yeni tasarımla mağazalarında yaşattığı müşteri deneyimini geliştirebilecek, rakiplerinden ayrışacak, hedef kitlesini daha yakından tanıyacak ve mağazada müşterilerin daha fazla zaman geçirmesini sağlayarak alışveriş sepet büyüklüğünü arttırabilecekti. İhtiyaç duyulan tek şey mağaza içinde mutlu alışverişi mümkün kılacak tüketici iç görülerine ulaşmaktı.

Tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmek, alışveriş yapan kişinin ihtiyaç ve beklentilerini ve mağaza deneyimini 360 derece anlayabilmek için kapsamlı bir “alışverişçi araştırması” tasarlandı. 3 aşamalı olarak tasarlanan yaklaşıma kalitatif araştırmalarla başlandı, sonrasında kantitatif aşama ve nöro teknikler uygulandı. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda da Karaca Baykuş Ödüllerinde Altın Baykuş Ödülüne layık görüldü.İlginizi Çekebilir

Kuveyt Türk Yılın İlk Yarısında 601 Milyon Tl Net Kâra Ulaştı

Türkiye’nin yenilikçi katılım bankası Kuveyt Türk, 2019 yılının ilk yarısına dair finansal sonuçlarını açıkladı. Bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 25 artışla 601 milyon TL net kâr elde eden Kuveyt Türk, istikrarlı büyümesini sürdürdü. Toplanan fon büyüklüğünü 2018 yılsonuna göre yüzde 28 artışla 69,2 milyar TL’ye çıkaran banka, kullandırılan fon büyüklüğünü ise yüzde 10,6 artışla 52,9 milyar TL’ye ulaştırdı. Öz varlıklarını 6 milyar TL, aktif büyüklüğünü ise 87 milyar TL’ye yükselten Kuveyt Türk, aktif büyüklük açısından katılım bankaları arasında ilk sıradaki yerini sağlamlaştırdı.


Ergül Mobilya’Nın Marka Yüzü Ajda Pekkan Oldu

“Yeni Neslin Tercihi” Ergül Mobilya’nın marka yüzü, Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan oldu. Güzelliği ve fiziğiyle her neslin konuşulan ismi Ajda Pekkan, Ergül’ün yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. 2020 koleksiyonunu “Yeni Neslin ve Yeni Nesil Hissedenlerin Tercihi” sloganıyla ekranlara taşıyan Ergül Mobilya, Ajda Pekkan ile yeni bir döneme başladı.


Wimbledon Fotoğrafları Oppo Reno 5G İle Çekilecek

WIMBLEDON FOTOĞRAFLARI OPPO RENO 5G İLE ÇEKİLECEK


; Ocağın Son Haftası Filmbox’Da Yıldız Yağmuru Yaşanacak

Dünya Yıldızları 21:30’da TV’lerinizde Parlayacak


Çimento Sektörünün Uluslararası Markası Çimsa, 2018 Entegre Faaliyet Raporu’Nu Yayınladı

Sabancı Holding iştiraki olan Çimsa, iş süreçlerinin merkezine sürdürülebilirlik, teknoloji ve inovasyonu koyarak hazırladığı 2018 Entegre Faaliyet Raporu’nu yayınladı. Türkiye çimento sektörünün yenilikçi şirketi Çimsa, Entegre Faaliyet Raporu’nda 2018 yılı finansal değerlendirme ve yatırımlarına, kurumsal sorumluluk politikalarına yer verirken, Çimsa’yı “Geleceğin Çimento Şirketi” olarak konumlandıracak iş planlarını açıkladı.


Etiketler: Baykuş, araştırma, Karaca, başarılı, şirketleriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img