11 Eylül 2019 Çarşamba 10:14

GÜNDEM

Karaca’Ya "Altın Baykuş" Ödülü...

Karaca’Ya "Altın Baykuş" Ödülü...

34volt » 34Volt

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde sunduğu ürünleriyle yaşamlara değer katan Karaca pazarlama, perakende ve tasarım alanında aldığı çok sayıdaki ödüle bir yenisini daha ekledi. Karaca “Davetkar mağazalardan estetik sofralara” projesiyle, Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından Altın Baykuş ödülüne layık görüldü.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Araştırmacılar Derneği ile araştırmanın iş süreçlerine sağladığı katma değeri, yarattığı etkiyi ve önemini vurgulamak amacıyla Baykuş Ödülleri ile her yıl başarılı araştırma projelerini ödüllendiriyor. Proje aynı zamanda araştırma şirketleri, araştırma verenler ve veri toplama şirketleri arasındaki ilişkileri geliştirerek başarılı iş ortaklıklarını ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Bu yılki Baykuş Ödüllerine Karaca da “Davetkar mağazalardan estetik sofralara” projesiyle katıldı. Evde geçirilen zamanın önemine ve değinen proje Türk kültüründe ailece yemek sofralarında vakit geçirmenin, hem yemeği, hem uzun sohbetlerle hayatı paylaşmanın kıymetini ön plana çıkarıyor.

Misafir ağırlamanın değişmez ritüeli olan en güzel servis ve yemek tabaklarının, çatal bıçakların misafirlere çıkarılması, kırılmasın, çizilmesin diye özenle saklanması neredeyse gelenekler arasında yer alıyor. Sofra grubunun alışverişini yapmak da ayrı bir zevk oluyor.

“Davetkar mağazalardan estetik sofralara” projesi de tüketicilere sunulan sayısız alternatif içinde ayrışma arayışı sonucunda, “Ürünlerime güveniyorum ve tüketiciye en mutlu deneyimi ben yaşatmak istiyorum, ne yapmalıyım?” sorusundan hareketle yola çıktı.

Karaca, nişanlı, evlenme hayalleri kuran genç kızlara, evinde kullandığı tabak takımlarını, çatal bıçak setlerini yenilemek isteyenlere, kendi evine çıkmayı planlayan bekarlara hitap edebilecek inovatif bir tasarımın peşine düştü. Bu yeni tasarımla mağazalarında yaşattığı müşteri deneyimini geliştirebilecek, rakiplerinden ayrışacak, hedef kitlesini daha yakından tanıyacak ve mağazada müşterilerin daha fazla zaman geçirmesini sağlayarak alışveriş sepet büyüklüğünü arttırabilecekti. İhtiyaç duyulan tek şey mağaza içinde mutlu alışverişi mümkün kılacak tüketici iç görülerine ulaşmaktı.

Tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmek, alışveriş yapan kişinin ihtiyaç ve beklentilerini ve mağaza deneyimini 360 derece anlayabilmek için kapsamlı bir “alışverişçi araştırması” tasarlandı. 3 aşamalı olarak tasarlanan yaklaşıma kalitatif araştırmalarla başlandı, sonrasında kantitatif aşama ve nöro teknikler uygulandı. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda da Karaca Baykuş Ödüllerinde Altın Baykuş Ödülüne layık görüldü.İlginizi Çekebilir

Kingston Digital’Den Yüksek Dayanıklılığa Sahip Yeni Microsd Kartlar

Yeni bellek çözümleri çok sayıda veri yazma döngüsü, yüksek performans ve kusursuz kayıt için üst düzey dayanıklılık sunuyor


Yıldız Holding’Den Girişimcilere Fırsat

“Office Days Programı” Yıldız Holding ve grup şirketleriyle çalışmak veya iş geliştirmek isteyen girişimciler için yepyeni fırsatların kapılarını açıyor. Yıldız Holding, girişimcilerin ürün ve hizmetlerini daha yakından tanımak amacıyla başlattığı “Office Days Programı” kapsamında, ayda iki kere girişimcilerle bir araya gelerek, olası iş birliklerini masaya yatırıyor.


Garanti Caz Yeşili Uluslararası Caz Günü’Nü ‘5 Konser Tek Akşam’ İle Kutluyor

Garanti Bankası, UNESCO tarafından 2011 yılında ilan edilen ve caz müziği için bir saygı duruşu niteliğindeki 30 Nisan Uluslararası Caz Günü’ne özel konserleriyle bir kez daha cazla dolu bir akşam sunuyor. Uluslararası Caz Günü’nü her sene olduğu gibi bu yıl da “5 Konser Tek Akşam” sloganıyla gerçekleştirdiği konserlerle kutlayan Garanti, 30 Nisan Salı akşamı, İstanbul’da 5 farklı mekanda cazın büyüsünü hissettirecek.


Biznet Bilişim "Ya Hacklenirseniz" Etkinlik

Biznet Bilişim, “Ya Hacklenirseniz?”etkinliği için, siber güvenliğin dünya çapında isimlerinden Keren Elazari’yi Türkiye’ye getirdi!


Kilo Vermede Hiçbir Besin Tek Başına Mucize Yaratmaz

Yaz yaklaşırken kilo vermek isteyenlerin birçoğu şok diyetler, bitkisel olduğu iddia edilen haplar ya da çaylar, detoks içeceklerine başvuruyor. Hiçbir besin, çay, karışım veya hapın tek başına yağ yakmayı sağlamayacağını söyleyen DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Emre Can Karakaşlı, sağlıklı ve doğru bir şekilde kilo verebilmek için yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı ile birlikte düzenli egzersizin gerekliliğine dikkat çekiyor.


Etiketler: Baykuş, araştırma, Karaca, başarılı, şirketleriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img