27 Mart 2020 Cuma 13:02

GÜNDEM

Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor

Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor
Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor
Kamufle 19T Yolculuğuna Ezhel Ve Anıl Piyancı İle Devam Ediyor

34volt » 34Volt

19T albümünün ilk bölümünü Şubat sonunda dinleyiciyle buluşturan Kamufle, şimdi de heyecanla beklenen ikinci bölümünü sunuyor. Vitesi kademe kademe yükselten Kamufle, 19T Part 2’de daha agresif soundlarla 19T seferinin seyrini değiştiriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Adını Kamufle’nin uzun yıllardır yaşadığı Türkiş Blokları ile Kadıköy hattı arasında seyreden 19T otobüs hattından alan albümün ikinci bölümü yine dikkatleri üzerine çekecek nitelikte. Basemode Records, Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanan 19T Part 2’de Kamufle, Ezhel ile hazırladıkları çıkış şarkısı olan Sürçülisan’ın lirik videosuyla da ilgi çekecek. Tasarımını ve kurgusunu Amaia Otaola’nın yaptığı lirik videoda Ezhel ve Kamufle’nin arşiv görüntüleri de yer alıyor. Sözleri Kamufle ve Ezhel, bestesi Kaan Boşnak ve Da Poet imzası taşıyan şarkıda, çağlama isimli etnik bir enstrüman çalan Kaan Boşnak da dinleyiciye sürpriz yapıyor. Altyapıların başında, her zaman olduğu gibi Da Poet yer alıyor. Sözü kendisine, bestesi Da Poet’e ait olan Bomboş şarkısının yanı sıra Anıl Piyancı ile biraraya geldiği sözleri Kamufle ve Anıl Piyancı, bestesi Da Poet imzası taşıyan Damarıma Basma bu yeni bölümün diğer şarkıları.

Kamufle - 19T Part 2 bugün tüm dijital platformlarda ve lirik videosu da Basemode Records youtube kanalında yayında.İlginizi Çekebilir

Viaport Asia’Dan 19 Mayıs’A Özel Görkemli Anma!

Türkiye’nin en büyük yaşam merkezi Viaport Asia, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel, peyzaj tasarımı yaptı. 1919 çiçekten oluşan, 100. Yıl logosu, ziyaretçilerin büyük ilgisini topladı.


Tuzla'daki Fabrika Yangını Kontrol Altına Alındı

Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikada çıkan yangın 18.15 itibariyle kontrol altına alındı, soğutma çalışmaları yürütülüyor. Patlamada yaralanan itfaiye eri Nebi Polat’ın tedavisi devam ediyor.


Arval’İn Sürücüsüz Servisi “Evaa” Yola Çıkıyor

TEB Arval Hakkında


Sağlıklı Olduğu Kadar Lezzetli Somonlu Tarifler Eşliğinde !

Bugünlerde bağışıklık sistemimizi geliştirmek oldukça önemli... Bağışıklık sistemimizi güçlendirecek yiyeceklerle öğünlerimizi geçirmeliyiz. Bu noktada deniz ürünleri bakımından zengin yeme alışkanlıkları, bağışıklık sistemiz için ihtiyacımız olan makro ve mikro besinlerin vücudumuza girmesini garanti altına alıyor. Yanı sıra deniz ürünleri, bağışıklık sisteminin az bulunan önemli elementi olan selenyum zengini olmasıyla öne çıkıyor.


Carrefoursa’Dan Lezita Çıtır Kova Alana, Haftalık 1 Gb İnternet Paketi Hediye

“İyi Besler Bizi” mottosuyla birbirinden besleyici ve pratik ürünler sunan Lezita, lezzetten vazgeçemeyen müşterilerine internet paketi hediye ediyor. 26 Şubat’a kadar CarrefourSA marketlerden 1 adet Lezita Çıtır Kova ürünü alanlar, alışveriş fişini Qumpara uygulamasına yükleyerek haftalık 1 GB internet paketi kazanma şansı yakalıyor.


Etiketler: Kamufle, Poet, Ezhel, lirik, bestesiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img