8 Eylül 2016 Perşembe 09:48

KADIN

"Kadınlar Kariyer Yüzünden Değil, Uygun Eş Bulamadıkları İçin Geç Çocuk Sahibi Oluyorlar"

"Kadınlar Kariyer Yüzünden Değil, Uygun Eş Bulamadıkları İçin Geç Çocuk Sahibi Oluyorlar"
"Kadınlar Kariyer Yüzünden Değil, Uygun Eş Bulamadıkları İçin Geç Çocuk Sahibi Oluyorlar"

DHA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İngiltere'de yapılan bir araştırma sanıldığının aksine kadınların geç yaşta çocuk sahibi olmaya karar vermelerinin kariyer yüzünden değil, doğru partneri bulamadıkları için olduğunu ortaya koydu. 


Genellikle toplunda daha sonraki yıllarda çocuk sahibi olmak için yumurtalarını donduran kadınların bunu "kariyer planları" nedeniyle yaptıkları sanılmasına rağmen araştırma sonuçlarının bunu desteklemediği ifade edildi.

İngiltere'nin saygın gazetelerinden Telegraph'ın sonuçlarına yer verdiği araştırmada, kadınların neden ilerleyen yaşlarda çocuk sahibi olmak için yumurtalıklarını dondurdukları araştırıldı.

Araştırmaya katılan kadınların birçoğu çocuk yapmak için uygun eş bulamadıkları için yumurtalarını dondurmayı tercih ettiklerini ifade ettiler. Kadınların çoğu erkek arkadaşı ya da eşi olmasına rağmen sırf partnerlerinin iyi bir baba olamayacağını düşündükleri veya eşlerinin düzenli bir hayata başlamak istemediği için çocuk sahibi olmayı erteledikleri belitti.

İngiltere'de her yıl ortalama 800 kadın yumurtalarını daha sonra anne olmak için donduruyor.İlginizi Çekebilir

Lr İle Bu Yaz Renkleri Dudaklarda !

Alman KOZMETİK DEVİ LR Health & Beauty, sağlıklı, pürüzsüz ve doğal görünümlü dudaklar için LR Colours Dudak Balsamı ve LR Colours Ruj seçeneklerini beğenilere sunuyor.


Muratbey Uşak'ı Eksikler Yaktı

Spor Toto Basketbol Ligi'nde Anadolu Efes'e deplasmanda 86-73 yenilerek 4 haftada 2 galibiyette kalan Muratbey Uşak, eksiklerden yakındı.


Kendini İfade Etmenin En Renkli Yolu Renkli Çorap Dekupeleri

90’ların gözdesi ve bizi eskiye götüren soket çorapların renk ve şekillerle harmanlanarak sokağa çıktığı, kendini ifade etmenin bir başka yolunu oluşturan renkli çorap modası n11.com Moda kategorisinde boy gösteriyor. Tepeden tırnağa tarz sahibi olmak isteyenleri bekleyen renkli çoraplar, n11.com’da farklı marka ve boy seçenekleriyle satışa sunuluyor.


Hidrojen Kırılganlığı Riski Berdan Cıvata Patentli Yöntem Uygulaması İle Ortadan Kaldırıldı

Yapı üreticilerinin korkulu rüyası tarih oldu. Çelik yapı üreticilerinin korkulu rüyası olan hidrojen kırılganlığı, Berdan Cıvata'nın patentini aldığı yöntemle tarihe karıştı.


Bodrum'da Hdp'den Kışanak Ve Anlı'nın Tutuklanmasına Tepki

Bodrum'da Halkların Demokratik Partisi (HDP) tarafından yapılan basın açıklamasıyla, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ve Eş Başkan Fırat Anlı'nın tutuklanmasına tepki gösterildi.


Etiketler: TelegraphYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img