23 Ekim 2019 Çarşamba 10:38

GÜNDEM

Kadıköylü Güne Sporla Başlıyor

Kadıköylü Güne Sporla Başlıyor
Kadıköylü Güne Sporla Başlıyor
Kadıköylü Güne Sporla Başlıyor
Kadıköylü Güne Sporla Başlıyor

34volt » 34Volt

Kadıköy Belediyesi’nin “Daha Çok Spor Daha Çok Kadıköy” sloganıyla başlattığı sabah sporları Kadıköy’ün 7 noktasında başladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün “Daha Çok Spor Daha Çok Kadıköy” sloganıyla hazırladığı sabah sporu programında Kadıköylüler yaklaşık bir saat boyunca profesyonel eğitmenler eşliğinde temel beden eğitimi, kültür – fizik hareketleri, yürüyüş, koşu, pilates, step - aerobik gibi farklı branşlarda spor yaparak güne daha zinde başlıyor.

Kadıköylülerin güne daha mutlu ve sağlıklı bir şekilde başlamaları için düzenlenen sabah sporlarının programı şöyle: Kriton Curi Parkında her hafta çarşamba, cuma, cumartesi, pazar günleri saat 7:30’da; Milli Hakimiyet Parkı’nda çarşamba, cuma 7:30’da; Kalamış Spor Merkezi’nde salı, çarşamba, perşembe, cuma saat 9:00’da; Koşuyolu Spor Merkezi’nde salı, perşembe, cuma saat 8:00’de, Özgürlük Parkı Spor Merkezi’nde salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri saat 7:00’de; Yoğurtçu Parkı’nda pazartesi, çarşamba, cuma saat 7:30’da; Bostancı Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda pazartesi, çarşamba, cuma günleri 7:30’da gerçekleşecek.İlginizi Çekebilir

Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş Oldu

KALESERAMİK’TE ÜST DÜZEY ATAMA


Tapuda Düşük Beyana Son !Tespitte Ceza Da Var!

Emsal değer belirleyici


Vans,”Checkerboard” Günü İle Kendini Yaratıcı Bir Şekilde İfade Edenleri Kutluyor!

Kendisini yaratıcı bir şekilde ifade eden herkesin savunucusu, aksiyon sporun orijinal markası Vans, 2019 yılı itibariyle 21 Kasım’ı “Vans Checkerboard Günü” olarak kutlayacağını ilan etti. Her yıl kutlanacak olan “Vans Checkerboard Günü”, dünya çapında yaratıcı insanlara ilham vermeyi hedefliyor ve Vans hayranlarına yaratıcı olmanın neden önemli olduğunu, organize edeceği aktivitelerle bir kez daha hatırlatmayı amaçlıyor.


Ptt’Den Kuruluş Yıldönümü’Ne Özel İndirim Sürprizi

APS KURYE VE POSTA KARGOSUNA YÜZDE 25 İNDİRİM FIRSATI


Youtube Music Dünyanın Tüm Müziği Burada...

YouTube izlemek için geliştirilmiş olduğu için, bugüne kadar müzikseverlerin çeşitli müzik uygulamalarıyla YouTube arasında gidip gelmeleri gerekiyordu. Ancak artık bu durum değişiyor. Bugün, YouTube Music’i Türkiye’ye getirmenin heyecanını yaşıyoruz.


Etiketler: cuma, Spor, saat, çarşamba, 7,30Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img