5 Haziran 2017 Pazartesi 04:15

KİTAP

Kadıköy Kitap Günlerine Yoğun İlgi

Kadıköy Kitap Günlerine Yoğun İlgi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi’nin Haydarpaşa Garı’nda düzenlediği 9. Kitap Günleri’ni ilk gün 19 bin kişi ziyaret etti

Kadıköy Belediyesi’nin tarihi Haydarpaşa Garı’nda düzenlediği Kitap Günleri’ne İstanbullular yoğun ilgi gösteriyor. 3 Haziran Cumartesi günü başlayan Kitap Günleri’ni ilk gün 19 bin kişi ziyaret etti. 11 Haziran günü bitecek Kitap Günleri’ne bu yıl 200’e yakın yayınevi katılıyor. Bir hafta boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan Haydarpaşa Kitap Günleri, onlarca söyleşiye de ev sahipliği yapıyor.
İrfan Değirmenci, Enis Batur, Banu Güven, Nasuh Mahruki gibi isimlerin yoğun katılımla söyleşi yaptıkları Kitap Günleri’nin ikinci gününde Yekta Kopan, Canan Karatay, Ercan Kesal, Enis Rıza, Gürkan Hacır, Mine Kırıkkanat söyleşileri okurlarla buluşurken Zafer Algöz, Can Yılmaz, Emre Kongar gibi çok sayıda sanatçı ve yazar okuyucularına kitaplarını imzalıyor.

Kitap Günleri’nin zengin söyleşi ve imza programında 5 Haziran Pazartesi günü Adnan Özyalçıner, Cengiz Hakkı Zariç, “Yok Olan İstanbul”, Kamil Yavuz ve Erhan Candan “Karikatür Eğitimi ve Çocuk”, Çerkes Karadağ “Günümüzün Fotoğrafı”, Özlem Akşit , Sedat Şenemen “Türkiye’de Kadın Olmak”, Sedef Kabaş “Türkiye’ye Yön Veren Kadınlar”, Osman Erk “Sağlığını Yeniden Keşfet”, Sevtap Metin, Vahdet İşsevenler, Ertuğrul Uzun “1 Hukuk Davası”, Gökhan Yavuz, Ertuğrul Uzun, Kasım Akbaş “Distopya ve Edebiyat”, Haluk Şahin “Gazeteciyi Kim Öldürdü?” başlıklı söyleşilerle okuyucu ile buluşacak.

FİLM GÖSTERİMLERİ VE ATÖLYELER

Haydarpaşa Kitap Günleri, Kısa Film Kolektifi’nin film gösterimlerine ve söyleşilerine de ev sahipliği yapıyor. Kitap Günleri boyunca, özellikle çocuk ziyaretçilerin faydalı ve eğlenceli vakit geçirebileceği pek çok atölye düzenleniyor. Felsefe, Origami, Karikatür, Yaratıcı Yazarlık, Dedektiflik, Hikâye Yazma, Portre Çizim ve Masal Terapisi atölyeleri, bu atölyelerden sadece birkaçı…

RİNG SEFERLERİ VAR

Kadıköy Belediyesi, 9. Kitap Günleri boyunca Bostancı Lunapark, Bostancı Vapur İskelesi ve Kadıköy Haldun Taner önünden Haydarpaşa Garı’na ring seferleri yapılıyor. 3-9 Haziran günleri 11.00, 13.30, 16.30 ve 19.30’da Bostancı Vapur İskelesi önünden; 10.30, 14.00, 17.00, 20.00’da Bostancı Minibüs Yolu Lunapark önünden; 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30’da Kadıköy Haldun Taner önünden 9. Kitap Günleri’nde servisler olacak.İlginizi Çekebilir

Lila Group’A Capital 500’Den İki Ödül

Capital Dergisi’nin bu yıl 21’incisini gerçekleştirdiği Capital500 ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması’nda dereceye giren şirketler, düzenlenen törenle ödüllendirildi. Lila Group “ihracatını en fazla artıran şirketler” ve “çalışan sayısını en fazla artıran şirketler” kategorisinde aldığı birincilik ödülleriyle büyük bir başarıya imza attı.


Yapı Kredi’Den, Qr Kod Ödeme Özelliği İle Mtv Ödemelerine 3 Taksit İmkanı

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde Yapı Kredi Mobil içerisinde yer alan Yapı Kredi Pay - QR Kod ile Ödeme özelliğini kullanan müşterilerine 3 taksit imkanı sunuyor.


Türkiye Petrolleri’Nde Onlıne Satış Dönemi Başladı, Tppazaryerı.Com Açıldı!

Değişen çağa ve gün geçtikçe büyüyerek hayatımızı kolaylaştıran dijital dünyaya ayak uydurmak üzere Türkiye Petrolleri, sektörde bir ilki gerçekleştirerek çok önemli bir yeniliği hayata geçirdi.


Trafik İhlali, Suçlu Ve Çevre Analizine Yapay Zeka Takip

Şehirlerin daha güvenli olması için bugüne kadar 100'e yakın kentte 500'ün üzerinde kontrol merkezi kuran Ekin Teknoloji, dünyanın ilk modüler akıllı şehir mobilyası Ekin Spotter'ı tanıttı. Cadde, ara sokak, AVM, havalimanları, metro ve sınır kapılarında kullanılmak üzere geliştirilen Ekin Spotter, trafik yönetimi, çevresel analizler, şehir gözetimi özellikleri ile ihlal ve suç oranlarının takibini hızlandırıp, kayıp kişilerin bulunmasına yardımcı olacak.


Google Arama Trendleri 27 Ağustos – 3 Eylül 2018

Google Arama Trendleri 27 Ağustos – 3 Eylül 2018


Etiketler: Kitap, Günleri, Kadıköy, Haydarpaşa, HaziranYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img