10 Şubat 2017 Cuma 01:59

GÜNDEM

Kadıköy'den Çanakkale'ye Yardım Eli

Kadıköy'den Çanakkale'ye Yardım Eli

34VOLT

Kadıköy Belediyesi depremle sarsılan Çanakkale Ayvacık Belediyesi’ne giysi, battaniye ve temel gıda gönderdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Çanakkale’de meydana gelen deprem sonrasında Kadıköy Belediyesi deprem bölgesine giysi ve temel gıda yardımında bulundu.
Depremin ardından harekete geçen Kadıköy Belediyesi Salı akşamı organize edip hazırladığı yardım kolilerini depremden zarar göre Ayvacık’a gönderdi.
Konuya ilişkin konuşan Kadıköy Belediyesi Başkanı Aykurt Nuhoğlu, "Kadıköy halkı ve belediyesiyle destek ve dayanışma konusunda duyarlı bir ilçe. Depremi duyar duymaz takip etmeye ve destek konusunda hazırlık yapmaya başladık. Çocuk, kadın ve erkek giysisi desteği sağladık. Malum kış aylarındayız. Bunu da dikkate alarak battaniye, yorgan desteği de verdik. İlk elden verdiğimiz destek giysi, battaniye ve temel gıda yardımları oldu. Bizim dışımızda desteklerin olduğunu da biliyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu tüm zorluklara rağmen yurttaşlarımızın destek ve dayanışma duygularının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gördük. Bu durum çok anlamlı ve sevindirici. Desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle Ayvacık halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Boğaziçi Üniversitesi İkinci Bahar Akademi Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Boğaziçi Üniversitesi’nin 150. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında 2013-2014 eğitim döneminde Harvard Üniversitesi’nin katkıları ile başlattığı, İkinci Bahar Akademi altıncı dönemine hazır. Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) bünyesinde başlatılan, orta ve üzeri yaş grubuna hitap etmeyi amaçlayan bir eğitimler dizisi olan İkinci Bahar Akademi, yeni dönemde çeşitlendirilmiş program ve ders seçenekleri ile katılımcılarını bekliyor.


Babacan Premıum Projesinde Teslimler Zamanında Başlıyor

Babacan Premium’da teslimler başlıyor!


İmar Affında Son 8 Gün!

Ödüllü emlak danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran'dan hatırlatma!


Ahmet Ünal Ana Gündemimiz Ekonomi Olmalı

Türk ekonomisinin durgunluk ve yüksek enflasyon ile karşı karşıya olduğunu dile getiren İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, “Ülkemiz bir krizle yüz yüze, ana gündemimiz ekonomi olmalı.” dedi.


Katılımcı Ülkelerden 30 Konsolos Müsiad Expo Öncesi Bir Araya Geldi

17. MÜSİAD EXPO Lansman Resepsiyonu Gerçekleşti


Etiketler: Kadıköy, destek, Belediyesi, Çanakkale, depremYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img