10 Şubat 2017 Cuma 01:59

GÜNDEM

Kadıköy'den Çanakkale'ye Yardım Eli

Kadıköy'den Çanakkale'ye Yardım Eli

34VOLT

Kadıköy Belediyesi depremle sarsılan Çanakkale Ayvacık Belediyesi’ne giysi, battaniye ve temel gıda gönderdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Çanakkale’de meydana gelen deprem sonrasında Kadıköy Belediyesi deprem bölgesine giysi ve temel gıda yardımında bulundu.
Depremin ardından harekete geçen Kadıköy Belediyesi Salı akşamı organize edip hazırladığı yardım kolilerini depremden zarar göre Ayvacık’a gönderdi.
Konuya ilişkin konuşan Kadıköy Belediyesi Başkanı Aykurt Nuhoğlu, "Kadıköy halkı ve belediyesiyle destek ve dayanışma konusunda duyarlı bir ilçe. Depremi duyar duymaz takip etmeye ve destek konusunda hazırlık yapmaya başladık. Çocuk, kadın ve erkek giysisi desteği sağladık. Malum kış aylarındayız. Bunu da dikkate alarak battaniye, yorgan desteği de verdik. İlk elden verdiğimiz destek giysi, battaniye ve temel gıda yardımları oldu. Bizim dışımızda desteklerin olduğunu da biliyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu tüm zorluklara rağmen yurttaşlarımızın destek ve dayanışma duygularının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gördük. Bu durum çok anlamlı ve sevindirici. Desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle Ayvacık halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Tommy Tailored İle Özel Günlere Pastel Renkler

İLKBAHAR 2019


1,7 Milyon Kullanıcıya Ulaşan Maxi, İşcep’Ten Sonra Şimdi De Maximum Mobil’De

1,7 milyon kullanıcıya ulaşan Maxi, İşCep’ten sonra şimdi de


En Fazla Bütçeyi Kiraya Ayırıyoruz

BASIN BİLDİRİSİ


15 Dakikada Ameliyatsız Burun Estetiği

Her burun estetiği için bıçak altına yatmanıza gerek yok. Enjeksiyon rinoplasti denilen yöntemle, 15 dakikada burun görünümünüzü değiştirebilirsiniz.


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’Na Yolcularından Ödül

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatan markaların seçildiği ve 25 farklı sektörden markanın değerlendirildiği A.L.F.A Awards kapsamında “Havalimanı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, yolcularına sunduğu kaliteli hizmet ile “Müşteri Markası” seçildi.


Etiketler: Kadıköy, destek, Belediyesi, Çanakkale, depremYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img