20 Şubat 2017 Pazartesi 00:06

ŞEHİR

Kadıköy'de Çevre Festivali

Kadıköy'de Çevre Festivali

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi her yıl özel etkinliklere yer verdiği Çevre Haftasında bu yıl “Kentte Ekolojik Yaşam” teması ile bir festival düzenleyerek çeşitli alanlardan çevre ve doğa gönüllülerini ortak bir etkinlikte buluşturacak. 26 Mayıs- 29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Kadıköy Çevre Festivali’ne Göztepe Özgürlük Parkı ev sahipliği yapacak.
Doğadan, çevreden yana olan bütün demokratik kitle örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının, platform ve inisiyatiflerin katılımına açık olan festival programı katılımcılarla birlikte oluşturulacak.

Kentte ekolojik yaşam temasının öne çıkarılacağı festivalde, atölye, söyleşi, doğa gözlemi, konser gibi çok sayıda etkinlik ziyaretçilerle buluşacak. Her yaştan İstanbullunun ekolojik yaşama dair deneyimlerini geliştireceği festivalde panel ve söyleşiler düzenlenecek. Küçük çevreciler için gün boyu süren atölyeler, drama eşliğinde kitap okumaları ve oyunların yapılacağı festivalde, çevreye duyarlı üretici kurumların geri dönüşüm, enerji ve su tasarrufu konularında hazırlamış oldukları tiyatrolar sergilenecek.
Doğaya duyarlı ve farkındalık oluşturmak isteyen bütün demokratik kitle örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının, platform ve inisiyatiflerin katılımına açık olan festivale başvuru için www.kadikoy.bel.tr adresindeki başvuru formunu doldurmak yeterli.İlginizi Çekebilir

Vodafone Türkiye, Nisan Haziran 2018 Arası Dönemi Kapsayan 2018 19 Birinci Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

-Mobil abone sayısı yaklaşık 23,4 milyon


‘Kadınların Favori Makyaj Malzemesi’ Rimel Seçildi.

KizlarSoruyor tarafından düzenlenen ‘Kadınların Issız Adaya Bile Düşsem Yanımdan Ayırmayacağım Makyaj Malzemesi’ anket sonuçlarına göre:


Kardeş Türküler 25’İnci Yılını Sanatçı Dostlarıyla Kutladı

MOST- UNİQ AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLADI


Waı Waı Rio Beymen'lerde Brezilya Rüzgarı Estiriyor

Moda dünyasının yükselen tasarımcılarından Leo Neves tarafından 2015 yılnda kurulan WAI WAI Rio, Brezilya’nın kültürel, tarihi ve estetik değerlerini buluşturan 2018 Yaz koleksiyonu ile BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde.


Ayedaş, Haziran Ayında Bakım Ve Onarım Çalışmalarını Sürdürdü

AYEDAŞ, elektrik dağıtımı hizmeti sağladığı İstanbul Anadolu Yakası’nda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, bakım ve yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir kent için Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’da Haziran ayında 5969 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren AYEDAŞ ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 44,4 kilometrelik hattın bakımını yaptı. Kentte 80 elektrik panosu ve 6 trafo merkezinde yenileme çalışması tamamlandı. Ayrıca 132 dağıtım merkezinin de bakımı gerçekleştirildi.


Etiketler: Kadıköy, Çevre, olan, festivalde, FestivaliYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Şehir Haberler
img