20 Şubat 2017 Pazartesi 00:06

ŞEHİR

Kadıköy'de Çevre Festivali

Kadıköy'de Çevre Festivali

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi her yıl özel etkinliklere yer verdiği Çevre Haftasında bu yıl “Kentte Ekolojik Yaşam” teması ile bir festival düzenleyerek çeşitli alanlardan çevre ve doğa gönüllülerini ortak bir etkinlikte buluşturacak. 26 Mayıs- 29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Kadıköy Çevre Festivali’ne Göztepe Özgürlük Parkı ev sahipliği yapacak.
Doğadan, çevreden yana olan bütün demokratik kitle örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının, platform ve inisiyatiflerin katılımına açık olan festival programı katılımcılarla birlikte oluşturulacak.

Kentte ekolojik yaşam temasının öne çıkarılacağı festivalde, atölye, söyleşi, doğa gözlemi, konser gibi çok sayıda etkinlik ziyaretçilerle buluşacak. Her yaştan İstanbullunun ekolojik yaşama dair deneyimlerini geliştireceği festivalde panel ve söyleşiler düzenlenecek. Küçük çevreciler için gün boyu süren atölyeler, drama eşliğinde kitap okumaları ve oyunların yapılacağı festivalde, çevreye duyarlı üretici kurumların geri dönüşüm, enerji ve su tasarrufu konularında hazırlamış oldukları tiyatrolar sergilenecek.
Doğaya duyarlı ve farkındalık oluşturmak isteyen bütün demokratik kitle örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının, platform ve inisiyatiflerin katılımına açık olan festivale başvuru için www.kadikoy.bel.tr adresindeki başvuru formunu doldurmak yeterli.İlginizi Çekebilir

Milenyum Kuşağını Çözen Perakendeci Büyüyor

Milenyum kuşağını çözen perakendeci büyüyecek


Meme Kanseri Hastaları Pembe Festival’De Buluşuyor

11 yıldır meme sağlığı alanında hem bilimsel projeler hem de ücretsiz tarama projesiyle kadınlar için bilgi üreten Meme Sağlığı Derneği MEMEDER, Meme Kanseri Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde düzenlediği Pembe Festival’de meme kanseri tanısı almış hastaları ve hasta yakınlarını bir araya getiriyor.


Davet | 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’Nde Tutsak Kadınların Özgürlüğü İçin Sultanahmet’Teyiz

Vicdan Hareketi, Suriye hapishanelerinde bulunan kadın ve çocukların acilen özgürlüklerine kavuşmaları için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde geniş bir katılımla Sultanahmet Meydanı’nda buluşacak. Ayrıca 81 ilde eş zamanlı olarak konuya ilişkin basın açıklamaları yapılacak.


İhracattaki Her Üç Topuk Sesinden Biri Egeli Kadınlara Ait Tim Kadınlar Konseyi’Nin Çoğunluğu Egeli Kadın İhracatçılardan Oluştu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından, kadın ihracatçı sayısını artırmak amacıyla oluşturulan “TİM Kadın Konseyi”nde çoğunluğu Egeli ihracatçı kadınlar oluşturdu. İhracattaki her üç topuk sesinden biri Egeli kadınlara ait.


Ağustos Sayısı Haber Ve Dosya Konularınız Hakkında

Yayınınızda yer vereceğiniz haber ve dosyalarınız arasında yardımcı olabileceklerimiz var mıdır?


Etiketler: Kadıköy, Çevre, olan, festivalde, FestivaliYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Şehir Haberler
img