1 Şubat 2017 Çarşamba 16:02

AİLE

Kadıköy Belediyesi'nden Ulaşım Desteği

Kadıköy Belediyesi'nden Ulaşım Desteği

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Kadıköy Belediyesi; Cenaze Nakil Hizmeti, Engelli Taksi Hizmeti, Hasta Nakil Hizmeti ve Evde Bakım Hizmeti olmak üzere 2016 yılı ve 2017 yılının Ocak ayı itibariyle toplam 18.220 bin kişiye hizmet verdi. Cenaze nakil hizmeti, hasta nakil hizmeti, evde bakım hizmeti ve engelli taksi gibi ulaşım desteğine ihtiyaç duyan yurttaşların ihtiyaçlarını karşılayan Kadıköy Belediyesi 2016 yılı ve 2017 yılının Ocak ayı itibariyle toplam 18.220 bin kişiye hizmet verdi.

İlginizi Çekebilir

Arzum'a Idc Digital Retail Summit 2018'Den İki Ödül!

Dünyanın en önemli araştırma şirketlerinden biri olan International Data Corporation (IDC) tarafından organize edilen ve her yıl Türkiye'den ve dünyanın pek çok ülkesinden Bilgi Teknolojileri yöneticilerini biraraya getiren IDC Digital Retail Summit, bu yıl 31 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi.Arzum, IDC Digital Retail Summit 2018 ödül töreninde, toplam iki kategoride ödüle layık görüldü.


Geri Sayım Başladı 1,5 Milyon Kişiye İstihdam Sağlayan Endüstriyel Temizlik Sektörü Interclean İstanbul’Da Buluşuyor.

Yılda ortalama 10,5 milyar Avro ciro ve yaklaşık 5.000 firma ile 1,5 milyon kişiye istihdam sağlayan Endüstriyel Temizlik Sektörü, 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen INTERCLEAN İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri & Hizmetleri Fuarı ve Konferansı’nda buluşmaya hazırlanıyor. Endüstriyel Temizlik Sektörü’nün Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki en önemli buluşma noktası olan fuar, ülkemizde ilk kez düzenlenen Sağlık Hizmetleri Temizlik Forumu’na ev sahipliği yapacak.


Bıoderma'dan Cildi Erken Yaşlanmaya Karşı Koruyan Ve Yüksek Oranda Güneş Koruması Sağlıyan Dünyanın İlk Koruyucu Su'yu Hydrabıo Eau De Soın...

Suyun gücünden gelen devrim: YENİLENEN FORMÜLÜ ile Hydrabio Eau de Soin SPF 30


Yılbaşı Gecenizi Unutulmaz Kılacak Fotoğrafçılık Önerileri

HUAWEI Mate 20 Pro ile


Kardiyopulmoner Rehabilitasyon İle Stresin Üstesinden Gelin!

Kardiyopulmoner rehabilitasyon; KOAH, bronşial astım, akciğer hastalıkları, şeker hastalığı, hipertansiyon, obezite, kanser, kalp krizi gibi birçok hastalıkta uygulanıyor. Kardiyopulmoner rehabilitasyonun egzersiz eğitiminden, nefes darlığı ile başa çıkma yollarına; stresle başa çıkma yöntemlerinden, sigarayı bıraktırmaya yönelik girişimler ve davranış değişikliklerine kadar birçok alanda uygulandığını belirten uzmanlar, kardiyopulmoner rehabilitasyon yönteminin hayat kalitesi üzerindeki önemine dikkat çekiyor.


Etiketler: Hizmeti, Kadıköy, Belediyesi, hizmeti, CenazeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img