4 Ekim 2017 Çarşamba 10:00

KÜLTÜR SANAT

İzmir’de Rock günleri başlıyor!

İzmir’de Rock günleri başlıyor!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İzmir Rock Days, 7-8 Eylül’de İzmir Arena’da Türkçe müziğin en büyük isimleriyle İzmirlilere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.


İzmir Rock Days adıyla, İzmir Arena’da Birlikte Güzel sloganıyla gerçekleştirilecek olan festival, Duman, Athena, Pentagram, Bülent Ortaçgil, Adamlar, Hey! Douglas, Eren Dutlu ve Tezgah grupları ile İzmirlilere müzikle dolu 2 gün geçirme fırsatı sunuyor. Festival, İzmirli yerel sanatçı ve grupların performanslarının yanı sıra DJ’lerin katılımı ile gerçekleşecek.


Festivalin birinci gününde Duman, Pentagram, Adamlar ve Emre Dutlu sahne alırken, ikinci gününde ise Athena, Bülent Ortaçgil ve Hey! Douglas gibi önemli isimler ve gruplar İzmir Arena’da müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.İlginizi Çekebilir

Adanaspor'da Çabukluk Antrenmanı

Adanaspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Çaykur Rizespor maçı için bugün yaptığı antrenmanda çabukluk üzerinde durdu.


Lisansüstü Eğitim İle Yeni Uzmanlık Alanları Kazanın

Üsküdar Üniversitesi, beş enstitüde çok sayıda lisansüstü programı ile akademik kariyer yapmak ve alanında uzmanlaşmak isteyenlere yüksek lisans imkânları sunuyor. Adli Bilimlerden tasavvufa kadar çok farklı alanda uzmanlaşmak isteyenler için ilgi alanlarına uygun seçenekler mevcut. Ayrıca Sağlık Bilimleri Enstitüsüne bağlı 4, Sosyal Bilimler Enstitüsüne bağlı 1 doktora programı bulunuyor.


Gentest'in Tercihi Contactplus Oldu

Gentest’in tercihi Contactplus oldu


Zuhal Olcay Ve Burak Sergen “Aşk Halleri”

Zuhal Olcay ve Burak Sergen’i tiyatro sahnesinde ilk kez buluşturan “Aşk Halleri ”, 20 Nisan akşamı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi sahnesinde perde diyecek.


Pepsico’Dan Temiz Ve Yaşanabilir Bir Dünya İçin Çevre Dostu Uygulamalar

PepsiCo, insanlar ve dünya için daha sağlıklı bir gelecek yaratma vizyonu kapsamında gerçekleştirdiği çevre dostu uygulamalar ile fark yaratıyor. Fayda Gözeten Performans gündemiyle sürdürülebilirliği iş stratejilerine dahil eden şirket, ürünler, insan ve dünya konu başlıkları altında örnek adımlar atıyor.


Etiketler: İzmir, Rock, Arena, Days, İzmirlilereYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img