10 Mayıs 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

İstmarina Avm’De Ramazan Ayı Çocuk Atölyeleriyle Renkleniyor!

İstmarina Avm’De Ramazan Ayı Çocuk Atölyeleriyle Renkleniyor!

34volt » 34Volt

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM, Ramazan ayı boyunca her hafta sonuna özel olarak hazırladığı birbirinden renkli etkinlikler ile eski Ramazanları bugüne taşıyan atölye çalışmalarına sahne olacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstMarina Çocuk Kulübü ev sahipliğinde Haziran ayına kadar devam edecek eğlenceli atölye çalışmaları İstMarina’nın minik ziyaretçilerinin hafta sonlarına renk katacak.

İlki 11 Mayıs Cumartesi ‘Ramazan Davulu Yapım Atölyesi’ ile başlayan çalışmalar, 12 Mayıs’ta ‘Karagöz ile Hacivat Yapımı Atölyesi’, 18 Mayıs’ta ‘Türk Bayrağı Rüzgar Gülü Atölyesi’, 19 Mayıs’ta ‘Atatürk Portre Yapımı Atölyesi’, 25 Mayıs’ta ‘Rüzgar Gülü Atölyesi’, 16 Mayıs’ta ‘Akordeon Kukla Atölyesi’, 1 Haziran’da yine ‘Ramazan Davulu Yapım Atölyesi’ ve 2 Haziran’da ‘Karagöz ile Hacivat Yapımı Atölyesi’ ile devam edecek.

Atölyelerde çocuklar el becerilerini geliştirme fırsatı bulurken evlerine yeni oyuncaklarıyla dönecekler. 15.00 – 16.00 ve 17.00 saatleri arasında İstMarina Lezzet Limanı’nda düzenlenecek atölye çalışmaları tüm çocukların ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

0537 891 00 12

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Yeni açılan Halkalı-Gebze Marmaray hattının Yunus durağında bulunan Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.İlginizi Çekebilir

Sıgnıfy, 3D Yazıcı İle Üretilen İlk Armatürlerin Üretimine Başladı

Aydınlatma’da dünya lideri Signify, üç boyutlu yazıcıyla basılan ve müşterilerine özel olarak hazırlanan profesyonel armatürlerin üretimini duyurdu. Üç boyutlu yazıcı ile üretim yapılan ilk kullanıcısı Marks and Spencer’ın ise ciddi kazanımlar elde ettiğini açıkladı.


Şizofrenide En Büyük Sorun Damgalama Ve Ön Yargılar

Güncel tedaviler, şizofrenide tedavi olasılığını artırıyor


2020 Yılın Kalemi Sparta Ve Sparta Black Edition Yeni Yılda Sevdiklerinize En Özel Hediye Olacak

2020 Yılın Kalemi: Sparta ve Sparta Black Edition


Twitter'da Kadınlar Dünya Kupası'nı Nasıl Takip Edersiniz

FIFA Kadınlar Dünya Kupası, dünyanın en yetenekli kadın futbolcularını, global seyircisiyle ekranda buluşturuyor.


En Lezzetli Yarışma

En Lezzetli Yarışma


Etiketler: Atölyesi, Mayıs, İstMarina, Haziran, YapımıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img