31 Ekim 2015 Cumartesi 21:09

İNOVASYON

İstanbul Yeni Buluşlar Fuarı 2016 Yılında Düzenlenecek


DHA

Nürnberg'de Yeni Buluşlar Fuarı Düzenlendi..

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Nürnberg'de Yeni Buluşlar Fuarı Düzenlendi. 2016 fuarın İstanbul'da dezenleneceği belirtiliyor. ISIF 2016, İstanbul İnternational İnventions olarak İstanbul'da gerçekleştirilecek.İlginizi Çekebilir

Ünlüler Edis’Li Yedigün Partisinde “Çok Çok” Eğlendi; Alina Boz, Berfin Erdoğan, Hande Soral, İsmail Demirci, Burcu Binici, Funda Eryiğit, Gürbey İleri, İrem Sak, Seçkin Piriler, Seda Akman, Serhan Onat, Şirin Ediger

Görsel linki:


Hdp'li Vekillerin Tutuklanmalarını Protesto Eden 157 Kişi Gözaltına Alındı

Hdp Eş Genel Başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmasıyla ilgili İstanbul'da 17 ilçede yapılan protestolarda 157 kişi hakkında işlem yapıldı. Polis ekipleri müdahalelerde 4 el yapımı bomba, 175 molotof kokteyli el geçirdi.


Kerkük'te Yaralanan Peşmergeler Elazığ'a Getirildi

Irak ordusunun Peşmerge güçleriyle birlikte yürüttüğü MUsul operasyonu devam ederken, IŞİD'ın Kerkük'e düzenlediği saldırıda yaralanan 11 peşmerge, tedavi için Elazığ'a getirildi.


İtalya Dışişleri Bakanı’Ndan Hdp Milletvekillerinin Tutuklanmasına Tepki

İtalya Dışişleri Bakanı Paolo Gentiloni, HDP eşbaşkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ’ın da aralarında bulunduğu 12 HDP milletvekilinin gözaltına alınmasına tepki gösterdi.


Tspb'den Global Menkul Değerler'e En İyi Sosyal Sorumluluk Ödülü

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin verdiği TSPB 3. Sermaye Piyasası Ödülleri’nde Global Menkul Değerler, ‘Parıltı Çocuklarının Işığı Olalım Projesi’ ile En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Özel Ödülü aldı. Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği ile birlikte 5 yıldır devam eden projede Global Menkul Değerler çalışanlarının katıldığı atölyeler ve sergiler gerçekleşti. Global Yatırım Holding’in iyilik koşusu Global Run da işbirliğine entegre edildi.


Etiketler: Nürnbergde, Yeni, Buluşlar, Fuarı, DüzenlendiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img