16 Şubat 2020 Pazar 09:36

GÜNDEM

İstanbul Yatırım Ajansı'nın Lansmanı Yarın Yapılacak


34volt » 34Volt

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim vaatleri arasında yer alan İstanbul Yatırım Ajansı'nın tanıtım toplantısı, yarın Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından hayata geçirilen İstanbul Yatırım Ajansı, kentin yabancı yatırımcılar için cazip hale gelmesi amacıyla çalışmalar yürütecek.

İstanbul’un marka değerinin artırılması, kente gelmeyi planlayan yatırımcılara danışmanlık sağlanması, yatırımcı açısından güven ortamının yüksek olduğu bir kent oluşturulması ve istihdama katkı sunulması, ajansın öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla düzenlenecek İstanbul Yatırım Ajansı lansman programı, yarın (17 Şubat) Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu'nda gerçekleşecek. Programa, büyükelçi, konsolos, ulusal ve uluslararası iş insanları ile finans, yatırım, teknoloji, turizm temsilcileri başta olmak üzere farklı sektörlerden temsilciler katılacak.

LANSMAN SONRASI ÇALIŞTAY

Tanıtım toplantısının ardından, İstanbul’un kalkınması ve İBB’nin bu konudaki rolüne yönelik konuların görüşüleceği çalıştay düzenlenecek. Çalıştayda, İstanbul'un yerel dinamikleri görüşülerek kentin yatırımcı açısından cazibesini arttırmaya yönelik görüş ve öneriler konunun uzmanlarınca tartışılacak.

PROGRAM BİLGİSİ:

TARİH: 17 Şubat 2020

SAAT: 10.00-12.00

YER: Haliç Kongre Merkezi/Sadabad Salonuİlginizi Çekebilir

Derbiyi, Galatasaray’In İbb’Ye Tahsis Ettiği Locadan İzlediler

DERBİYİ, GALATASARAY’IN İBB’YE TAHSİS ETTİĞİ LOCADAN İZLEDİLER


Sıcak Havalar İçin En Serin Çözümler Koçtaş’Ta

Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için hizmet veren Koçtaş, sıcak yaz günleri için en serin çözüm önerilerini ayrıcalıklı fiyatlarla sunuyor. Koçtaş’ın soğutma çözümlerini incelemek için Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ya da Koçtaş mobil uygulaması ziyaret edilebilir.


İş Bankası İle Yandex.Checkout Elektronik Ticarette İşbirliğine Gitti

Türkiye İş Bankası, Rusya’nın en büyük online ödeme altyapısı sağlayıcılarından Yandex.Checkout ile ödeme kabulü anlaşması imzaladı. Yakın zamanda Rusya’nın milli kartı MIR’i fiziki ve sanal üye işyerlerinde ve Bankamatiklerinde kabul etmeye başlayan İş Bankası, Türk işletmelerin elektronik ticaret üzerinden Rus tüketicilere ulaşarak mal ve hizmet satışlarını kolaylaştırabilmek amacıyla Yandex.Checkout ile işbirliğine giderek , Türkiye’nin Rusya ile olan ticaretinin gelişmesine önemli bir katkı daha sağlamış oldu.


Başkan İmamoğlu’Ndan Yaralı İtfaiye Erine Ziyaret “İtfaiye Teşkilatımızın Hepsi Çok Kahraman”

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN YARALI İTFAİYE ERİNE ZİYARET: “İTFAİYE TEŞKİLATIMIZIN HEPSİ ÇOK KAHRAMAN”


İgsaş, Tarım Sektörünün Uluslararası Oyuncularıyla Buluştu

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktalarından biri olan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 27 – 30 Kasım tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirildi. Uzun yıllardır fuara katılan Türkiye’nin lider gübre üreticilerinden İGSAŞ, zengin ürün gamını sektör temsilcilerine tanıttı.


Etiketler: İstanbul, Yatırım, Ajansı, kentin, yatırımcıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img