27 Haziran 2016 Pazartesi 18:24

ŞEHİR

İstanbul'un köyleri parça parça satılıyor

İstanbul'un köyleri parça parça satılıyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul'un köyleri  emlakçılar tarafından parça parça satılıyor. Üçüncü havalimanı alanına giren Ağaçlı Köyü arazisi adeta talan ediliyor. "Acil kamulaştırma"nın da yapıldığı köy arazisine şimdi de emlakçiler musallat olmuş durumda. Bu şirin İstanbul köyünün ve yeşilliğinin talanı için birbirinden ilginç satılık ilanı verilmiş. İstanbul'un orman köyü Ağaçlı Köyü'nde arazi fiyatları, 1.000.000 dolar, 3.000.000 milyor dolar gibi fahiş fiyatlara satılıyor.

 

Yapılaşma kararı olmayan orman köylerinde yakında imar durumunun değişeceği de satılık arazi ilanlarına yansımış durumda. İstanbul köyleri ve ormanları adım adım aç gözlü inşaatçıların uygulama alanına açılıyor. İstanbul'un yeşil ormanları büyük tehlike altında. İstanbul hızla arazisini kaybedip betonlaşıyor.

Şimdi soruyoruz İstanbul'un köylerine imar izni verecek misiniz? Gerçekten de bu emlakçinin söylediği gibi imar durumu yakında yükselecek midir?İlginizi Çekebilir

Kalamış'ta Yaz Ve Bayram Keyfi Bir Arada!

KALAMIŞ’TA YAZ VE BAYRAM KEYFİ BİR ARADA


Merck Türkiye Üçüncü Kez “En İyi İşveren” Seçildi

Top Employers Institute (En İyi İşverenler Enstitüsü) tarafından gerçekleştirilen bağımsız araştırma sonucunda Merck Türkiye, son iki yıldır olduğu gibi 2019 yılında da Ortadoğu’da, Avrupa’da ve Türkiye’de “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü.


Çocukluk Çağı Kanserlerine Karşı Önleminizi Alın

Kanserin artış oranı yükselirken, çocukluk çağında görülen kanserlerde yetişkinlerdeki kadar tarama yöntemleri gelişmemiştir. Bu nedenle çocuklarda kanser şüphesi uyandırabilecek her bulgu önem taşıyor. Ancak çocuklar kanser tedavisinde iyileşme konusunda yetişkinlere oranlara daha büyük şans taşıyor. Çocukluk dönemi kanserlerinin birçoğu tamamen iyileşiyor. Tabii ki erken teşhisin rolü büyük. Memorial Şişli Hastanesi Pediatrik Hematoloji ve Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Atila Tanyeli, çocukluk çağı kanserleri hakkında bilgi verdi.


Kvkk Başkanı Prof. Dr. Bilir Uyardı “Biyometrik Veriler Gelişigüzel İşlenemez”

- KVKK BAŞKANI PROF. DR. BİLİR UYARDI:


Nike Ve Türkiye Futbol Federasyonu’Ndan Kadın Futbolu Turnuvası

Türkiye Futbol Federasyonu ve Nike iş birliğiyle 24 Mayıs’ta TFF Riva Tesisleri’nde gerçekleşen “Nike Women Futbol Turnuvası” etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen 30 futbolcu kız milli takım hocalarına yeteneklerini gösterme şansı yakaladı. Scoutium aplikasyonunun kullanıcıları tarafından değerlendirilmiş ve Milli Takım antrenörleri tarafından 1000 kız arasından seçilmiş 30 futbolcu kız, A Milli Kadın Futbol Takımı antrenörleri ile antrenman yapma fırsatı yakaladı.


Etiketler: İstanbul, parça, köyleri, satılıyor, imarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Şehir Haberler
img