27 Haziran 2016 Pazartesi 18:24

ŞEHİR

İstanbul'un köyleri parça parça satılıyor

İstanbul'un köyleri parça parça satılıyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul'un köyleri  emlakçılar tarafından parça parça satılıyor. Üçüncü havalimanı alanına giren Ağaçlı Köyü arazisi adeta talan ediliyor. "Acil kamulaştırma"nın da yapıldığı köy arazisine şimdi de emlakçiler musallat olmuş durumda. Bu şirin İstanbul köyünün ve yeşilliğinin talanı için birbirinden ilginç satılık ilanı verilmiş. İstanbul'un orman köyü Ağaçlı Köyü'nde arazi fiyatları, 1.000.000 dolar, 3.000.000 milyor dolar gibi fahiş fiyatlara satılıyor.

 

Yapılaşma kararı olmayan orman köylerinde yakında imar durumunun değişeceği de satılık arazi ilanlarına yansımış durumda. İstanbul köyleri ve ormanları adım adım aç gözlü inşaatçıların uygulama alanına açılıyor. İstanbul'un yeşil ormanları büyük tehlike altında. İstanbul hızla arazisini kaybedip betonlaşıyor.

Şimdi soruyoruz İstanbul'un köylerine imar izni verecek misiniz? Gerçekten de bu emlakçinin söylediği gibi imar durumu yakında yükselecek midir?İlginizi Çekebilir

Tchibo, Benzersiz İş Modeli Ve Yenilenmiş Kahve Barı Konsepti İle Trump Avm’Deki D&R Mağazasında

TCHIBO, BENZERSİZ İŞ MODELİ VE YENİLENMİŞ KAHVE BARI KONSEPTİ İLE TRUMP AVM’DEKİ D&R MAĞAZASINDA


Philips Avent, Bebeklerin Sağlıklı Beslenerek Büyümesine Destek Oluyor.

Bebekler için her zaman en iyisini yapmak için çalışan Philips Avent,Buharlı Pişirici ve Blender ürünü ile besin değeri yüksek mamaların zahmetsizce hazırlamasına yardımcı oluyor. Meyve, sebze, balık veya eti eşsiz buhar teknolojisiyle pişiren Philips Avent Buharlı Pişirici ve Blender ile hem çok sağlıklı hem de pratik ve lezzetli mamalar yapmak mümkün!


Qnb Finansbank'ın Dev Projelere Finansman Desteğine 4 Ödül

Bu yıl beşinci kez verilen ve finans oscarları olarak da bilinen “2019 Türkiye Bonds & Loans Proje Finansman Ödülleri”nde QNB Finansbank’ın finansman desteği sağladığı üç proje dört ödüle layık görüldü. Ödüller 21 Şubat’ta Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilen törende açıklandı.


Teb Genel Müdürü Ümit Leblebici “Şirketlerin Rekabet Gücü Farklılaşmadan Geçiyor”

İnovasyonu ülke gündemine taşıyan en önemli organizasyonlarında biri olan ve bu yıl 7.’si düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nda stratejik partner olarak bir konuşma yapan TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, “Ekonomilerin birbiriyle yarıştığı günümüzde ana amaç rekabete açık şirketler yaratmak. Bunun yolu farklılaşmadan geçiyor, farklılaşma ise yaratıcılık kültürü ve inovasyon sayesinde gerçekleşiyor” dedi.


Darüşşafaka Cemiyeti Ramazan Bayramı’Nda Bağışlarınızı Bekliyor!

1863 yılından bu yana “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz binlerce çocuğun hayatını değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala bir çocuğun yaşamını değiştirmenin en büyük bayram olduğunu düşünen hayırseverleri bağış yapmaya davet ediyor.


Etiketler: İstanbul, parça, köyleri, satılıyor, imarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Şehir Haberler
img