7 Şubat 2017 Salı 22:23

BİLİM TEKNOLOJİ

İstanbul'u Bekleyen Korkutucu Deprem Marmara'da

İstanbul'u Bekleyen Korkutucu Deprem Marmara'da

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilim insanlarından deprem ile ilgili olarak korkutucu bir uyarı geldi. Son günlerde Türkiye'nin farklı illerinde meydana gelen depremlerin ardından açıklama yapan Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Özener, bir sonraki büyük depremin Marmara Denizi içinde olacağını söyledi. İstanbul halkı çürük binalar ve düzensiz kentleşme nedeniyle endişeli.

 

Fotoğraf Kaynak: blogs.ei.columbia.eduİlginizi Çekebilir

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Coşkusunu Harvey Nıchols Kanyon’Da Yaşayın!

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUSUNU HARVEY NICHOLS KANYON’DA YAŞAYIN!


Vıaport Marina’Da Yelkenler Fora!

VIAPORT MARİNA’DA YELKENLER FORA!


Orkid Perakendede Kadının Gücü Zirvesi’Nde Türkiye’Deki Kadınlara Desteğini Gösterdi

Perakende sektöründe kadınların yarattığı değere dikkat çekmek amacıyla Birleşmiş Markalar Derneği tarafından düzenlenen ve Orkid’in de sponsor olduğu Perakendede Kadının Gücü Zirvesi 20 Nisan 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Perakendenin lider isimlerinin yer aldığı ve dört oturum şeklinde gerçekleşen zirvede, perakende sektörünün istihdam gücü, yeni dönemin büyüme planları, dijitalleşme ve yeni trendler konuşuldu.


Netflix, Roma’Da Gerçekleşen ‘See What’S Next’ Etkinliğinde Yeni Ve Devam Eden Orijinal Yapımlarını Duyurmaya Devam Ediyor!

Netflix, bugün Roma’da gerçekleşen ‘See What’s Next’ etkinliğinde yeni ve devam eden orijinal yapımlarını duyurmaya devam ediyor...


Son Şehzade İstanbul’Da

İran'da, 131 yıl(1794-1925) hüküm süren Türk Kaçar Hanedan'lığının son şehzadesi Babek Mirza ile eşi, Türk Hava Yolları'na ait uçakla saat 18.55'te İstanbul'a geldi.


Etiketler: İstanbul, Deprem, Marmara, Bekleyen, KorkutucuYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img