1 Nisan 2019 Pazartesi 09:23

SİYASET

İstanbul Seçim Sonuçları Farklı Açıklamalar

İstanbul Seçim Sonuçları Farklı Açıklamalar

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
AK Parti İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Binali Yıldırım, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerini değerlendirerek, "Bu saat itibarıyla İstanbul seçim sayıları, gayri resmi sonuçları 31 bin 124 sandıkta tamamlanmış bulunuyor. Bu sonuca göre İstanbul'da seçimi kazandık." dedi.


CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, partilerinin genel merkezinin sistemi üzerinden bütün sandıkların girildiğini belirterek, "Bir sandık hariç benim adıma oy kullanan vatandaşların sayısı, 4 milyon 169 bin 206. Rakibimizin aldığı oy, 4 milyon 141 bin 179. Yani aradaki fark 28 bin 27" dedi.

İlginizi Çekebilir

Ve Görseller Pırellı’Nin Pagani İçin Geliştirdiği İlk P Zero Trofeo R İle Lastiğin Yol Tutuşu Yüzde 7 Oranında Artırıldı

YENİ ROADSTER BC İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLEN P ZERO, PIRELLI’NİN ÜRÜN YELPAZESİNDE PERFORMANSA EN ÇOK ODAKLANAN YOL LASTİĞİ


5 Yılın Şampiyonu Şampuan

Watsons Türkiye, Watsons Card’ın 5. yılı kapsamında Türkiye’nin kişisel bakım ve kozmetik alışkanlıklarını açıkladı. Erkeklerin kadınlara rakip olduğu kişisel bakım alanında son 5 yılda en çok satılan ürün şampuan oldu.


Orta Ve Doğu Avrupa’Nın En İyi Startup’I Açıklandı!

Innoenergy tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Power Up! Yarışması’nın bu dönemki büyük finali, Orta ve Doğu Avrupa’nın en önemli etkinliklerinden biri olan Impact’19 kapsamında Polonya, Krakow’da düzenlendi. Yatırımcılardan sektör temsilcilerine, temiz enerji uzmanlarından uluslararası basın mensuplarına, kalabalık bir davetli grubunun izlediği yarışmada, kendi ülkelerinde finali kazanarak Büyük Final’e katılma hakkı kazanan 14 startup yer aldı. Yarışmada Türkiye’nin yanı sıra Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, Litvanya, Letonya, Estonya, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan ve Yunanistan temsil edildi.


Phyto Yaz Sonrası Yıpranmış Saçlar İçin Özel Bakım Maskelerini Sunar!

Gücünü bitkilerden alan Phyto’nun bütün saç tipleri için geliştirdiği özel bakım maskeleri yazın yıpratıcı etkilerini minimuma indirerek saçınızı korumaya alıyor! Saçınızın güzelliğini ortaya çıkaran maskeler yaz sonrası bakımınızda saçları onararak saçın ihtiyacı olan bakımı sağlıyor!


Levi’S® İle Sesini Duyur!

LEVI’S® YENİ KAMPANYASINI LANSE ETTİ


Etiketler: İstanbul, Büyükşehir, Başkan, Adayı, dediYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Siyaset Haberler
Siyaset İstanbul Şişli -  - Siyaset Mustafa Sarıgül'e Şok

Mustafa Sarıgül'e Şok

img