8 Nisan 2017 Cumartesi 05:53

SANAT

“İstanbul Nereye” Sergisi

“İstanbul Nereye”  Sergisi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi Akademi, kent politikalarını farklı disiplinler aracılığıyla tartışmaya açtığı “Açık Akademi Kent Seminerleri: İstanbul Nereye?” üst başlığıyla oluşturduğu seminer programına eş zamanlı ve aynı sorunları merkezine alan 6 fotoğrafçının 8 projesiyle gerçekleştirdiği “İstanbul Nereye?” isimli kolektif sergiye ev sahipliği yapıyor. Sergi, Kadıköy Belediyesi Akademi’de seminerlerin gerçekleştirildiği salonlarda 1 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında görülebilecek.

Fotoğrafçıların kendi kent deneyimlerinden yola çıkarak kent sorunlarına değindiği fotoğrafları pek çok güncel konuyu ele alıyor ve “İstanbul Nereye?” sorusunu tekrar gündem haline getiriyor.

8 Nisan Cumartesi günü, saat 15.00’de Kadıköy Belediyesi Akademi’de gerçekleştirilecek söyleşide ise fotoğrafçılar kendi projelerini anlatırken aynı zamanda izleyicilerin de katılımıyla fotoğraf projelerinde ele alınan konular “Açık Akademi Seminerleri”nin konularıyla bağlantılı bir şekilde tartışmaya açılacak.

Sergide yer alan fotoğrafçılar: Bekir Dindar, Berk Demirbaş, Ekin Çekiç, Güven Kebeci, Kaan Kurtuluş, M. Cevahir Akbaş
Açık Akademi Kent Seminerleri ise devam ediyor. 6 Mayıs’a kadar her çarşamba, her perşembe ve her cumartesi günü 6 farklı başlıkta seminerler Akademi’nin 19 Mayıs Mahallesi Sultan Sokak 28 numaradaki binasında devam ediyor. Seminerler hakkında detaylı bilgi için:İlginizi Çekebilir

Diriliş Ertuğrul’Da Sürpriz Gelişme

Çarşamba gününün vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul’da sürprizler bitmiyor. Türkiye’nin rekorlar kıran lider dizisinde, Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu’nun hatunu Selcan Hatun karakteriyle tiyatro ve televizyon dünyasının sevilen ismi Didem Balçın, bu hafta yeni bölümden itibaren diziye kaldığı yerden geri dönüyor.


Eylül Ayında Balayı İçin En İdeal Yerler

Eylül Ayında Balayı İçin En İdeal Yerler


Küçük İşletmelerin Sezon Dışında Da Verimli Olması İçin 4 İpucu

Simay Yıldız


200 Yıl Önce Haliç Kıyılarına Dair Tarihsel Bulgular

“Rezan Has Müzesi Cibali Sohbetlerinin Beşinci Oturumu Gerçekleşti”


Kadına Yönelik Şiddet Türleri Ve Kapsayıcılığı Kadir Has Üniversitesi’Nde Tartışılıyor

Kadına Yönelik Şiddet Türleri ve Kapsayıcılığı


Etiketler: Akademi, İstanbul, Nereye, Kadıköy, BelediyesiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Sanat Haberler
img