17 Mayıs 2017 Çarşamba 13:31

HAYAT

İstanbul Koşarak Başlar!

İstanbul Koşarak Başlar!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şehrin mahalle kültürünün öne çıktığı Moda, Galata ve Nişantaşı’nda kurulan Mahalle Koşu Kulüpleri, semtlerinin kendine has sokaklarını her hafta düzenledikleri antrenmanlar ile koşarak keşfediyor. Katılımın ücretsiz olduğu koşu toplulukları, antrenmanların yanı sıra çeşitli aktivite ve sürpriz etkinlikler de düzenliyor. Üç mahalle için belirlenen rotaları, nike.com/istanbul adresinden takım kaptanlarının hazırladığı özel podcast’ler dinleyerek koşmak mümkün.


Üç mahalle, üç kaptan, üç topluluk

Moda, Galata ve Nişantaşı’nda kurulan Mahalle Koşu Kulüpleri, tasarımcı Manolya Ürkan (Moda), fotoğrafçı Çağan Okuyan (Galata) ve müzisyen, Ada Sanlıman (Nişantaşı)’ın kaptanlığında haftanın belirli günlerinde koşular, çeşitli aktiviteler ve sürpriz etkinlikler düzenliyor. 19.30’da başlayan koşular, Pazartesi günleri Moda’da Walter’s Coffee Roastery’den; Salı günleri Galata’dan Federal Coffee’den; Perşembe günleri Nişantaşı’nda MOC’dan başlayarak katılımcılara bu üç mahalleyi hazırlanan özel rotalarda koşarak yaşama fırsatı sunuyor.İlginizi Çekebilir

Kapıcı Cinayetinde İki Sanığa Ömür Boyu Hapis

Antalya'da amcası Üzeyir Kaya'yı öldürmekle suçlanan Yahya Kaya ile cinayeti azmettirdiği iddiasıyla eşi Nezahat Kaya'ya, ömür boyu hapis cezası verildi.


Karabük'te 'Irmak Bebek' Protestosu

Karabük'te, Ev kadını 2 çocuk annesi 25 yaşındaki Sadire Kahreman Hız'ın öncülüğünde 30 kişilik grup, Manisa'da Irmak bebeğin tecavüz edilerek öldürülmesi olayını protesto etti.


Saddam Hüseyin'in Torunu, Muğla'da Motosiklet Kazasında Yaralandı

Muğla'da motosikletiyle trafik kazası geçiren, Irak'ın idam edilen devrik lideri Saddam Hüseyin'in torunu 33 yaşındaki Mesut Torun, yaralanarak hastaneye kaldırıldı.


Koçtaş, dijital pazarlamada ödül aldı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, dijital pazarlamada ‘Vantilatör Üfleme Projesi’ ile Mobile Marketing Association tarafından ödüllendirildi. Londra’daki ödül törenine katılan Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, “Dijital dünyanın tüm olanaklarını yaratıcılıkla birleştirerek, tüketiciye faydaya dönüşecek uygulamalara dönüştürüyoruz. Bu üstünlüğümüzü, EMEA bölgesi kapsamında aldığımız bu ödül ile taçlandırdık” dedi.


Moskova, 12,5 Milyar Rublelik İş İçin Müteahhit Arıyor

Moskova hükümetinin, Moskova'nın batısında 12,5 milyar ruble değerinde konut inşaatı yapacak müteahhit arayışına geçtiği bildirildi.


Etiketler: Moda, Galata, Nişantaşı, mahalle, günleriYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img