22 Kasım 2014 Cumartesi 01:27

OYUN

İstanbul’dan Mindprop Games Waking Up Eric Claud ile Kickstarter’da


İstanbul’dan Mindprop Games, 2 boyutlu platform oyunu Waking Up Eric Claud ile Kickstarter’da

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Eric Claud, kırmızı pijamaları ve sarı peleriniyle bugüne kadar gördüğümüz kahramanlara pek benzemiyor. Eric sizinle tanışana kadar rüya gördüğünün farkında olmayan bir kahraman… Genç Türk oyun tasarımcıların geliştirdiği Waking Up Eric Claud macera türlü bir 2 boyutlu puzzle-platform oyunu. İstanbul merkezli Minprop Games tarafından geliştirilme aşamasında olan oyun bunun için gerekli fonu Kickstarter’da arıyor . Başlangıç olarak 45 bin dolar fon hedefiyle yola çıkan Waking Up Eric Claud’un bu kampanyası 19 Aralık’a kadar sürecek.

Kaynak:webrazzi

İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce, İstanbul'da Milyonlara Seslendi "Yarın Bambaşka Bir Türkiye Olacak"

Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yarın gerçekleşecek seçimler öncesi son mitingini İstanbul'da yaptı. Milyonların katıldığı mitingde Maltepe'deki alan doldu, alana giremeyenler İnce'yi alanın dışından dinledi. Cumhurbaşkanı adayı İnce mitinge beş milyon kişinin katılım gösterdiğini söyledi..


Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı; İnanç Ve Teslimiyet

Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı;


Karamanlı'da Tır’La Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü

– BURDUR’un Karamanlı İlçesi’nde TIR’la otomobilin çarpıştığı kazada 57 yaşındaki İsmail Gökoğlu ile 68 yaşındaki Hüseyin Karakaş yaşamını yitirdi.


Penti’Den Anneler Günü’Ne Özel Kampanya

Penti, 10-13 Mayıs tarihleri arasında premier çoraplarda 3 al 2 öde kampanyası ile birlikte diğer tüm kategorilerinde geçerli anneler gününe özel #benseninleozelim diyen herkese %30 indirim sunuyor.


Ramazan Bereketini Rotana'da Yaşayın

Ramazan’ın bereketini paylaşmak üzerine kurulu gerçek ruhunu Burgu ve Tango Arjaan by Rotana’da yaşatıyor. Saray mutfağından, yerel ve yöresel tatlara uzanan Ramazan geleneğinin en özel örnekleri, yetenekli mutfak şefleri tarafından özenle hazırlanan sunumlarıyla Burgu ve Tango Arjaan by Rotana’nın açık büfe iftar sofrasında buluşuyor. Üstelik bu ziyafete, kanunla icra edilen, klasik Türk Müziği’nin en güzel ezgileri eşlik ediyor.


Etiketler: eric claud, mindrop games waking upYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img