15 Şubat 2020 Cumartesi 09:46

GÜNDEM

İstanbul’Da Yağmur Öğlene Kadar Devam Edecek


34volt » 34Volt

İSTANBUL’DA YAĞMUR ÖĞLENE KADAR DEVAM EDECEK

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Son meteorolojik verilere göre yağmur, İstanbul’da öğle saatleri boyunca etkisini gösterecek. AKOM’un tahminlerine göre ilerleyen saatlerde havada parçalı ve az bulutlu bir go¨kyu¨zu¨nu¨n hâkim olması bekleniyor.

Güne 6 derce ile başlayan İstanbul’da hava sıcaklığının öğle saatlerinde 12 dereceye çıkması bekleniyor.

Bugünden itibaren ru¨zga^rın, yo¨nu¨nu¨ kuzeye c¸evirip güneşli havaya rağmen, aralıklarla sert eserek u¨s¸u¨tecegˆi tahmin ediliyor.

Önümüzdeki hafta içi yağmurlu bir hava tahmin edilmezken, havada çoğunlukla güneşli bir go¨kyu¨zu¨nu¨n hâkim olması bekleniyor. Ancak AKOM, İstanbulluları Cuma için uyardı. 21 Şubat günü İstanbul’da yağmur bekleniyor.

Meteorolojik harita ve verilere go¨re, İstanbul’da, hava sıcaklıkları 20 S¸ubat’a kadar mevsim normalleri civarında veya 1-3 derece üzerinde seyredecek. 21-27 S¸ubat tarihleri arasında ise mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

BARAJ DOLULUK ORANI YÜZDE 60 SEVİYESİNDE

Baraj doluluk oranlarının, Eylu¨l ayından itibaren mevsim normalleri altında seyreden yagˆıs¸lar nedeni ile yüzde 33’ler seviyesine kadar gerilediğini hatırlatan AKOM, son yagˆıs¸larla birlikte, bu oran yüzde 60’lara yükseldiğini açıkladı. S¸ubat ayı ve ilkbahar aylarında beklenen yagˆıs¸lar ile birlikte barajlardaki doluluk oranlarının yeterli seviyeye ulas¸ması tahmin ediliyor.İlginizi Çekebilir

Kış Aylarında Da Güneş Korumalı Ürün Kullanmak İçin Nedeniniz Var!

Sıcaklıklar düşmeye başladı ve her gün erken saatlerde güneş batıyor. Kış aylarında ilk dürtümüz en sevdiğiniz SPF'li ürünü dolaba kaldırmak olabilir. Ancak herhangi bir dermatoloğun size söyleyeceği gibi, cildi UV hasarına karşı korumak sadece yaz aylarında değil, tüm yıl boyu sürecek bir taahhüttür.


Tskb’Nin Kurumsal Finansman Direktörü Poyraz Koğacıoğlu Oldu

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) Kurumsal Finansman Direktörlüğü’ne Poyraz Koğacıoğlu atandı.


Dekorasyonda Fonksiyonellik Ve Estetik Dengesi

Dekorasyonda Fonksiyonellik ve Estetik Dengesi


Akdeniz Tipi Beslenme, Kolon Kanseri Gelişimini Önlüyor!

Sebze ve meyvenin bol tüketildiği, kırmızı etin oldukça azaltıldığı, balık ve zeytinyağına ağırlık verildiği “Akdeniz Diyeti”nin başta kolon kanseri olmak üzere birçok kanser türünün gelişimini önlediği bilimsel çalışmalarla kanıtlanıyor. Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Meltem Ergün, ABD, İngiltere ve İspanya’da yapılan uzun takipli araştırmaların sonucunda kolon kanseri gelişimini önleyen diyet tipinin Akdeniz tipi beslenme olduğunun saptandığını vurguladı.


Sağlıklı Yaşamın Adresi Vitalica Wellness, Nişantaşı’Nda...

Sağlıklı yaşamın adresi Vitalica Wellness, Nişantaşı’nda...


Etiketler: bekleniyor, İstanbul, AKOM, hava, tahminYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img