26 Şubat 2016 Cuma 09:11

HAVA YOL

İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu

İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu
İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu
İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu
İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu
İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu
İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu
İstanbul'da Sabah Sis Etkili Oldu

DHA » Uzay KESMEN

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul'da sabah saatlerinde sis etkili oluyor. Oluşan yoğun sis nedeniyle özellikle boğaza kıyı ilçelerde etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi düştü. Deniz trafiğinde bir aksama yaşanmadı.

İlginizi Çekebilir

Lıerac’Tan 28 Günde Gençlik İksiri

LIERAC’TAN 28 GÜNDE GENÇLİK İKSİRİ


Nn Hayat Ve Emeklilik Jv Kanalı, Başarılı Finansal Danışmanlarını Rusya Gezisi İle Ödüllendirdi

NN Hayat ve Emeklilik 2018 yılının son çeyreğinde düzenlemiş olduğu JV (Joint Venture) Kanalı BES ve Hayat kampanyasında başarılı olan Finansal Danışmanlarını Moskova ve St. Petersburg gezisi ile ödüllendirdi. 3 JV’den toplam 38 kişinin katıldığı gezide St. Petersburg’da muhteşem bir 2 gün, Moskova’da ise 3 gün geçirildi.


Guess 2019 İlkbaharyaz Çocuk Koleksiyonu

Avrupa şehirlerinden, Kaliforniya ve Japonya'dan ilham alan GUESS 2019 İlkbahar/Yaz Çocuk Koleksiyonu ultra-ferah yepyeni bir silüetle karşımızda. Kız çocuklarının eğlenceli dünyası neşeli çizgiler, çiçek motifleri ve grafik oyunlarla birlikte iştah açan canlı renkler ve pastel ton yelpazesiyle sunulurken, erkek çocuk koleksiyonu vetiver yeşili, siyah ve gri taş gibi toprak tonların hakimiyetinde. Uzun ve eğlence dolu yaz günlerinde dışarda oynamak için ideal, çok yönlü ve çekici parçalar bu koleksiyonda.


Hem Sportif Hem Şık Olmanın Sırrı Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger’in birbirinden kusursuz tasarıma sahip modelleri, dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat aracılığıyla saat severlerle buluşuyor. Tommy Hilfiger’in yeni modelleri, günün her anında ve giydiği her kıyafette şıklığını tamamlamak isteyenleri bekliyor.


19 Mayıs’Ta Anlamlı Müzayede Sanat Eğitimi Alan Öğrencilere Tev Bursu Sağlandı!

TEV yararına düzenlenen Milli Mücadeleye Saygı Müzayedesi’nde elde edilen gelir, sanat eğitimi alan öğrencilere burs oldu


Etiketler: İstanbul, SisYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img