9 Ocak 2017 Pazartesi 15:46

HAVA YOL

İstanbul'da Okullar Tatil Edildi

İstanbul'da Okullar Tatil Edildi

34VOLT

Beklenen haber geldi: İstanbul Valisi Vasip Şahin az önce yaptığı açıklamada "Artan kar yağışı, ara yollardaki tıkanma ve buzlanma nedeniyle İlimizde eğitim-öğretime yarın (salı)1 gün daha ara verilmiştir" dedi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul'da yoğun kar yağışı devam ediyor. Hafta sonu başlayan ve zaman zaman yoğunluğunu arttıran kar yağışı İstanbul'da etkisini sürdürüyor. Öğrenciler ve veliler İstanbul'da okulların tatil  edilip edilmeyeceğini merak ediyor. Bazı öğrencilerin İstanbul Valisi'ni sorularla baskı altına aldıkları görüldü. Uzmanlar ise İstanbul'da kar yağışının bu şekilde devam etmesi halinde İstanbul'da okulların tatil edilme ihtimalnin yüksek olduğunu belirtiyorlar. Özellikle öğrenciler İstanbul Valisi Vasip Şahin'den tatil haberi bekliyorlardı o güzel haber geldi:

İstanbul Valisi Vasip Şahin az önce yaptığı açıklamada "Artan kar yağışı, ara yollardaki tıkanma ve buzlanma nedeniyle İlimizde eğitim-öğretime yarın (salı)1 gün daha ara verilmiştir" dedi.İlginizi Çekebilir

Dijital Göçebe Sayısı 10 Bini Geçti

Dijital göçebe sayısı


Yaz Biter, Cilt Lekeleriyle Mücadele Başlar...

Yaz aylarında güneş ışınlarına yüksek düzeyde maruz kalan cildimizde kuruma, nem


Yeşil Sahaların Süperleri, Ödüllerini Süper Gece’De Aldı

Türkiye Futbol Federasyonu ve beIN SPORTS “Futbolun Süperleri”ni ödüllendirdi


Vakıfbank'a İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetimi Sertifikası

VakıfBank’a OHSAS 18001 sertifikası


N11.Com'dan Devlete 1 Milyar Tl Kdv Geliri N11.Com 5 Yılda Bünyesindeki 100 Bin Mağaza İle 7.8 Milyar Liralık Pazar Yarattı

Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group’un ortaklığında kurulan ve Nisan 2013’te tüketiciler ile buluşan Doğuş Planet’in e-ticaret platformu n11.com, kuruluşundan bu yana geçen süreyi değerlendirdi. Beş yılda 100 bini aşkın kayıtlı mağaza, 13 milyon üye, açıldığı günden bu yana satılan 81,2 milyon ürün ve 2.6 milyar toplam ziyaret sayısına ulaşan n11.com, yine kurulduğundan bu yana geçen beş yılda 7.8 milyar TL ticaret hacmine ulaştı. n11.com e-ticaret platformunun devlete sağladığı KDV geliri ise 1 milyar TL’yi aştı.


Etiketler: İstanbul, yağışı, tatil, Valisi, devamYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img