9 Ocak 2017 Pazartesi 15:46

HAVA YOL

İstanbul'da Okullar Tatil Edildi

İstanbul'da Okullar Tatil Edildi

34VOLT

Beklenen haber geldi: İstanbul Valisi Vasip Şahin az önce yaptığı açıklamada "Artan kar yağışı, ara yollardaki tıkanma ve buzlanma nedeniyle İlimizde eğitim-öğretime yarın (salı)1 gün daha ara verilmiştir" dedi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul'da yoğun kar yağışı devam ediyor. Hafta sonu başlayan ve zaman zaman yoğunluğunu arttıran kar yağışı İstanbul'da etkisini sürdürüyor. Öğrenciler ve veliler İstanbul'da okulların tatil  edilip edilmeyeceğini merak ediyor. Bazı öğrencilerin İstanbul Valisi'ni sorularla baskı altına aldıkları görüldü. Uzmanlar ise İstanbul'da kar yağışının bu şekilde devam etmesi halinde İstanbul'da okulların tatil edilme ihtimalnin yüksek olduğunu belirtiyorlar. Özellikle öğrenciler İstanbul Valisi Vasip Şahin'den tatil haberi bekliyorlardı o güzel haber geldi:

İstanbul Valisi Vasip Şahin az önce yaptığı açıklamada "Artan kar yağışı, ara yollardaki tıkanma ve buzlanma nedeniyle İlimizde eğitim-öğretime yarın (salı)1 gün daha ara verilmiştir" dedi.İlginizi Çekebilir

Blueground’A Bir Yatırım Da Ünlü Girişimci Kevın Ryan’Dan

İdeal lokasyonlarda özenle seçilmiş mülkleri kiralayarak eşyalı dairelere dönüştüren Blueground, son yatırımını New York merkezli ünlü girişimci Kevin Ryan'dan alarak toplam yatırım fonunu 28 milyon dolara çıkardı.


Biznet Biznet Bilişim'de Staj Başvuruları Başladı

Türkiye’nin lider siber güvenlik entegratörü Biznet Bilişim’in, “Cyber Boot Camp” isimli staj programına başvurular başladı.


Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’Nde Kullanılacak Her Oy, 35 Bin Çocuğa Spor Ekipmanı Olarak Geri Dönecek!

Bu yıl 65’incisi düzenlenecek Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atılıyor. “Sporun En İyileri”ni seçmek için verilecek her oy çocukların spor malzemesi ihtiyacını karşılamak için bir desteğe dönüştürüldü. Proje kapsamında Gillette ve Milliyet, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi vasıtasıyla, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki ihtiyacı olan okullara spor ekipmanı yardımında bulunacak. Bölgedeki tüm illeri kapsayacak yardımla yaklaşık 35 bin çocuğun spor malzemesi ihtiyacına destek olunacak.


Victoria’S Secret’In En Yeni Meleği Grace Elizabeth

Vogue, V Magazine ve GQ gibi dergiler tarafından yeni nesil süper model olarak adlandırılan genç model Grace Elizabeth, Victoria’s Secret’ın bu seneki son meleği oldu!


Tiktok Ve Moko Yapım Türkiye’Nin Yeni Yıldızını Arıyor

TİKTOK ve MOKO YAPIM TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZINI ARIYOR


Etiketler: İstanbul, yağışı, tatil, Valisi, devamYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img