20 Şubat 2017 Pazartesi 00:41

ŞEHİR

İstanbul'da Deprem Olursa Felaket Olur

İstanbul'da Deprem Olursa Felaket Olur

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Çanakkale'de meydana gelen depremler İstanbulluyu tedirgin ederken bir önemli açıklama da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'den geldi. Bakan memlekti Kayseri'de katıldığı bir toplantıda İstanbul’da olası bir depremde felaket yaşanabileceği uyarısında bulundu. Bakan bu toplantıda şunları söyledi: "İstanbul’da deprem olursa felaket olur. Bilim adamları en geç 2030’a kadar Marmara’da deprem olacağını ve en az 7,2 şiddetinde olacağını söylüyor. Buna hazırlık mıyız? Değiliz"...

İlginizi Çekebilir

Çocuklar Hafta Sonu Topaç Süsleyecek Tiyatro İzleyecekler, 26 27 Mayıs

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar bu hafta sonu ‘Topaç Süsleme Atölyesi’nde fırçalar ve boyalarla çalışmalar yapacak. Atölye etkinlikleri, 26-27 Mayıs günlerinde 14.00 – 16.00 saatleri aralığında gerçekleşecek.


Ünlü Yemek Yazarı Emel Başdoğan Yeni Yemek Kitabını Paşabahçe Mağazaları’Nda İmzalayacak

Paşabahçe Mağazaları, gastronomi alanının en önemli isimlerinden Emel Başdoğan’ı yeni resimli yemek kitabının imza gününde okurlarıyla buluşturuyor. Başdoğan’ın Hep Kitap’tan çıkan ve “Hayat Zayıflarken de Güzel: Unsuz ve Şekersiz Lezzetler” adını verdiği kitabında tariflere kendi yaptığı suluboya desenleri eşlik ediyor.


Yılmaz Büyükerşen'in Balmumu Heykeli

Türkiye’nin en büyük balmumu heykel müzesi olarak nitelendirilen ‘Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ artık İstanbul’da. Özdilek Vakfı tarafından ÖzdilekPark İstanbul AVM’de sanatseverlerle buluşan müze, 100’ü aşkın heykele ev sahipliği yapıyor.


Garanti Mortgage Desteğiyle Perşembe Sineması 5. Yılında Yeniden Salt Beyoğlu’Nda

SALT’ın Garanti Mortgage desteğiyle izleyicilerin beğenisine sunduğu Perşembe Sineması’nın “yenilenme” odaklı programı 3 Mayıs’ta Açık Sinema’da başlıyor.


Meslektaşları Aytaç Sefiloğlu'nu Andı

İzmir ekonomi basınının sevilen ismi, Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi kurucularından gazeteci Aytaç Sefiloğlu, vefatının 18. yıldönümünde Narlıdere Aşağı Mezarlık'taki kabri başında anıldı.


Etiketler: İstanbul, Bakan, toplantıda, felaket, depremYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img