20 Şubat 2017 Pazartesi 00:41

ŞEHİR

İstanbul'da Deprem Olursa Felaket Olur

İstanbul'da Deprem Olursa Felaket Olur

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Çanakkale'de meydana gelen depremler İstanbulluyu tedirgin ederken bir önemli açıklama da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'den geldi. Bakan memlekti Kayseri'de katıldığı bir toplantıda İstanbul’da olası bir depremde felaket yaşanabileceği uyarısında bulundu. Bakan bu toplantıda şunları söyledi: "İstanbul’da deprem olursa felaket olur. Bilim adamları en geç 2030’a kadar Marmara’da deprem olacağını ve en az 7,2 şiddetinde olacağını söylüyor. Buna hazırlık mıyız? Değiliz"...

İlginizi Çekebilir

Mercedes Benz Presents Ani Datukishvili

“Mercedes-Benz presents Ani Datukishvili”


Koroplast’In Gün Grupları Yarışması’Nda Hünerlerini Sergilediler Altınları Kazandılar

Yenilikçi ürün ve çözümleriyle hayatı kolaylaştıran Koroplast’ın gün düzenleyen kadınlara yönelik gerçekleştirdiği “Sahrap Soysal’la Gün Grupları Yarışıyor” yarışması sonuçlandı. 15 grup halinde 100’den fazla kadının Koroplast Pişirme Kağıdı ile yapılan birbirinden yaratıcı ve lezzetli tariflerle WhatsApp üzerinden katıldığı yarışmanın kazananı ‘Pişirme Kağıdında Çedarlı Rulo’ tarifiyle Gün Kızları grubu oldu. Koroplast, ödül olarak Gün Kızları grubunun her üyesine altın hediye etti.


Vikingleri Egeli Konfeksiyoncular Giydirecek

Türkiye’nin ihracatında lokomotif sektörlerin başında gelen hazır giyim ve konfeksiyon sektörü, ihracat hedeflerine ulaşmak için Danimarka’yı radarına aldı. Halihazırda Vikinglerin yüzde 10'unu giydiren Türk hazır giyim sektörü pazar payını arttırmak için Danimarka'ya gidiyor.


Utopian’In Sıcacık Palto Ve Kabanlarıyla Kışa Merhaba!

Kış aylarının gözdesi kaban ve paltolar, Utopian’ın Sobahar Kış Koleksiyonu’nda baştan aşağıya göz alıcı bir şıklık vaad ediyor.


Manuş Baba, 10 Temmuz Salı Gecesi Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde

MANUŞ BABA, 10 TEMMUZ SALI GECESI HARBIYE AÇIKHAVA SAHNESI'NDE


Etiketler: İstanbul, Bakan, toplantıda, felaket, depremYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Şehir Haberler
img