1 Temmuz 2019 Pazartesi 10:26

GÜNDEM

İstanbul Bilgi Üniversitesi “Volkan Ergen Üçlüsü”Nün İlk Albümü Bilgi Music Label’Den Çıkıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi  “Volkan Ergen Üçlüsü”Nün İlk Albümü Bilgi Music Label’Den Çıkıyor
İstanbul Bilgi Üniversitesi  “Volkan Ergen Üçlüsü”Nün İlk Albümü Bilgi Music Label’Den Çıkıyor

34volt » 34Volt

“Volkan Ergen Üçlüsü”nün ilk albümü BİLGİ Music Label’den çıkıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Volkan Ergen Üçlüsü, doğaçlama olarak kaydettikleri ilk albümleri “Biz”i müzikseverlerle buluşturuyor. BİLGİ Music Label etiketiyle çıkan albümde, “VE Ü” müziksel anlamda deneysel bir tarz sunuyor

Doğu vurmalılarda Volkan Ergen, soprano saksafonda ÖzgünTuncer ve davulda Burak Reşit Cihangirli’den oluşan Volkan Ergen Üçlüsü (V E Ü) ilk albümleriyle müzikseverle bir araya gelmeye hazırlanıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nün, müzik paylaşım mecrası BİLGİ Music Label’dan (BML)’dan çıkan albümün miksaj ve masteringi Can Akın tarafından yapıldı. Cazı ilkel melodilerle harmanlayarak doğaçlamakaydeden V E Ü, besteleriyle dinleyicilere yeni bir keşif sunuyor.

Kalabalık topluluklarla sahne alan ve farklı müzikal geçmişleri bulunan Volkan Ergen Üçlüsü, tecrübelerini kullanarak oluşturdukları deneysel müziklerini yüksek enerjili ve ilkel olarak tanımlıyor.

Detaylı Bilgi:

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hakkında:İlginizi Çekebilir

Huaweı P30 Serisi Fotoğrafçılığın Kurallarını Baştan Yazıyor

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, HUAWEI P30 ve HUAWEI P30 Pro'yu tanıttı. Bugüne kadarki en gelişmiş kameralı akıllı telefonlar olan HUAWEI P30 Serisi cihazlar, yenilikçi HUAWEI SuperSpectrum Sensörü, optik HUAWEI SuperZoom lensi, yeni Uçuş Süresi (TOF) kamerası, daha iyi OIS ve AIS görüntü dengelemesi ile profesyonel kameralara rakip teknolojiler sunuyor. P30 veya P30 Pro ile kullanıcılar her türlü durumda inanılmaz fotoğraflar ve videolar çekebilirler.


Genç İş Adamı Mehmet Dinçerler, New York’Ta Düzenlenen Gençlik Zirvesi’Nde Yerini Aldı

Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu ile Genç MÜSİAD USA tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı resepsiyonu kapsamında davet edilen Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO'su Mehmet Dinçerler, New York Midtown Hilton Hotel’de, ilham veren konuşması ile gençlerin gönlünü fethetti.


Türkiye Finans’Tan Toplamda 480 Milyon Liralık İki Kira Sertifikası Halka Arzı

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, aynı gün içerisinde 2 farklı kira sertifikası ihraç ederek toplamda 480 milyon liralık değere ulaştı. Talep toplaması 18 ve 19 Haziran tarihlerinde yapılan iki ihraçtan biri 91, diğeri 179 gün vadeli olarak yurt içi piyasaya sunuldu. Aynı gün farklı vade seçenekleri ile ihraç edilen kira sertifikaları sayesinde yatırımcının talebi artarken toplam değer beklenenin üzerinde gerçekleşti.


Genco Erkal ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’ İle 22 Ekim Salı Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Usta oyuncu Genco Erkal, ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’ ile 22 Ekim Salı günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor.


500 Milyar Dolarlık Fuar

Dünyaca ünlü kozmetik markaları CNR’da şov yapacak


Etiketler: Volkan, Ergen, Üçlüsü, olarak, BİLGİYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img