6 Şubat 2017 Pazartesi 04:14

HAVA YOL

İstanbul'a yine kar uyarısı geldi

İstanbul'a yine kar uyarısı geldi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Meteoroloji'den hava durumu uyarısı! İstanbul'a kar yeniden İstanbul'a geliyor. Meteoroloji'den gelen son dakika bilgilere göre İstanbul'da uzun vadeli tahminlere önümüzdeki hafta sonundan itibaren kar yağışı görülebilir. Önümüzdeki hafta Cumartesi ve Pazar günlerine dikkat!..

İlginizi Çekebilir

Tim Başkanı Gülle "Bavul Ticaretini De Kayıt Altına Alıyoruz"

TİM Başkanı İsmail Gülle, son 2 ayda ardı ardına hayata geçen dev adımların bir yenisi olan, ihracatın bir başka kalemini kayda alacak yeni aşamayı açıkladı. Gülle,“Bilindiği gibi Laleli, hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin mikro ihracat anlamında en önemli merkezlerinden bir tanesi. Sayıları 7 bine ulaşan esnafımızın artık kayıtlı birer ihracatçı olmasının önü açılmış durumda. Artık bavul ticaret rakamının azalarak, yerini kayıtlı mikro ihracata bırakmasının tam zamanıdır. Bu sayıdaki esnafımızın ihracat ailesine katılmaları hem kendi işlerini büyütmelerinin yolunu açacak, hem de ülkemiz ihracatını artırma adına önemli bir katkı sağlayacak” dedi.


Şükran Güzeliş’Ten Hem İş Hem Alışveriş

Cemiyet hayatının sevilen ismi, Zen Diamond’un Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş, önceki gün İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar’da objektiflere yansıdı. Önce mağazasını ziyaret eden Güzeliş, daha sonra alışveriş için mağazaları gezdi. Şıklığıyla dikkat çeken başarılı iş kadını, kameralarımıza gülümsemeyi de ihmal etmedi.


Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Masadayız Başlıklı Panel Düzenledi

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD), Avrupa Birliği Yerel STK’lar hibe fonu kapsamında “Masadayız” başlıklı bir panel düzenledi. YKKD Başkanı Hande Yaşargil’in moderatörlüğünde gerçekleşen panele; Akiş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, Klimasan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Güçlü Onur, Klimasan Yönetim Kurulu Üyesi Selim Hamamcıoğlu, Akiş GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Selen Kocabaş ve Mutlu Akü Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Tülin Karabük konuşmacı olarak katıldı.


Lg’Nin Kıvrılabilir Oled Tv’Si Milano Tasarım Haftası’Nda Parladı

LG Electronics Hakkında:


Swatch, Türkiye'deki En Çok Çeşit Sunan Mağazasını İstinyepark Avm'de Açtı

SWATCH, TÜRKİYE’DEKİ EN ÇOK ÇEŞİT SUNAN MAĞAZASINI İSTİNYEPARK AVM’DE AÇTI


Etiketler: İstanbul, uyarısı, Meteoroloji, hafta, yineYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img