20 Aralık 2017 Çarşamba 01:28

HAVA YOL

İstanbul'a Kar Geliyor

İstanbul'a Kar Geliyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul'a kar geliyor. Sözcü'de yer alan habere göre Prof. Dr. Orhan Şen Twitter üzerinden yaptığı açıklamada hafta sonunu işaret etti. İşte o açıklama: “Türkiye’de soğuk hava 10 gün daha devam eder. İstanbul’da haftasonuna kadar soğuk ve yağmur var. Pazar günü İstanbul ve Marmara’da kar olasılığı yüksek. Eğer sistem zayıflamaz ise pazar akşam veya akşamüstü kar var. Sistem yeteri kadar soğumaz ise kuvvetli karla karışık yağmur olur. Bu nedenle İstanbul’da pazar ve pazartesi günlerine dikkat”

İlginizi Çekebilir

Tohum Otizm Vakfı Batman’Da Düzenlenecek Atölyelerde, Aile Ve Öğretmenlere Otizm Konusunda Eğitim Verecek!

Tohum Otizm Vakfı’nın Garanti Bankası sponsorluğunda faaliyet gösteren Sürekli Eğitim Birimi, Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile 8 - 9 Ocak‘ta aileler ve eğitimcilerle buluşuyor. Fernas Ortaokulu’nda Garanti Yatırım sponsorluğunda özel eğitim materyali donatılan sınıfların açılışı ile başlayacak program, Tohum Otizm Vakfı tarafından Batman Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda düzenlenecek atölyeler, otizm konusunda uygulamalı eğitimler ile devam edecek.


İma Öğrencilerinin Sanat Ve Bilim Projesi Contemporary İstanbul’Da

İMA öğrencilerinin moda, sanat ve bilimi buluşturarak hazırladıkları “A Life Starter Organism in the Cosmos: Lichens (Evrende Yaşam Başlatan Bir Organizma: Likenler)” projesi İstanbul’u ve Türk sanatını dünya piyasasıyla buluşturan Contemporary Istanbul’da sanatseverlerle buluşuyor.


Huaweı, Dünyanın En Büyük Üçüncü Tablet Şirketi Oldu

IDC tarafından yayınlanan verilere göre, 2018 yılının ikinci çeyreğinde HUAWEI, dünyanın en büyük üçüncü tablet şirketi oldu. Birçok yerel pazarda liderliği elinde bulunduran HUAWEI, 3,09 milyon adet tablet sevkiyatı yaparak pazar payını, ABD hariç yüzde 11,98’e çıkarttı.


55. Uluslararası Antalya Film Festivali’Nde İbrahim Tatlıses’E ‘Onur Ödülü’

55. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde


Bantboru Birleşmiş Milletler Kadının Güçlendirilmesi Prensiplerine İmza Attı

19 Temmuz 2018


Etiketler: İstanbul, soğuk, kadar, yağmur, pazarYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img