23 Ocak 2017 Pazartesi 02:37

HAVA YOL

İstanbul'a Kar Geliyor

İstanbul'a Kar Geliyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbullular dikkat. Meteoroloji'den İstanbul'a kar uyarısı geldi. Hafta sonunu güneşli geçiren İstanbul ve yurdun büyük bölümü kar yağışının etkisine giriyor. Kıyı kesimlerde sağanak yağış beklentisi var. İl il hava durumu haberimizde. İstanbul'da çarşamba günü karla karışık yağmur şeklinde etkili olması beklenen yağışlar perşembe günü kara dönüşecek. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri yurdun büyük bölümünde kar yağışı olacak.

İlginizi Çekebilir

Ayakkabı Devi Flo’Dan Kenya’Ya Yeni Mağaza Basın Bültenleri Ve Görselleri

FLO yurt dışında da büyümeye devam ediyor


Puma Lqdcell Hydra İle Performansına Güç Kat

PUMA, tüm egzersizlere uygun olarak geliştirdiği antrenman ayakkabısı LQD CELL Hydra’yı performansını ikiye katlamak isteyen sporseverlerin beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’un marka yüzü olduğu ayakkabı, adımlara güç katıyor.


Dijital Dağınıklık Şirketleri Tehlikeye Atıyor!

Dünyanın her köşesinden şirketler, çalışanlarının dijital dağınıklığı önleme sorumluluklarını bilmemesi nedeniyle verilerini korumakta zorlanıyor. Dijital belge ve dosya sayısının artmasına rağmen bunların nasıl yönetileceğinin düşünülmemesi güvenlik sorunlarına yol açıyor. Kaspersky’nin hazırladığı “İş yerlerindeki dijital dağınıklığı düzeltmek” başlıklı küresel raporda, iş yerlerindeki dijital dağınıklığın oluşması ile buzdolabı düzenlemek gibi insan alışkanlıkları arasında bir bağ bulundu. Yapılan araştırmada, buzdolabının düzenli olduğunu söyleyen on kişiden dokuzu (%95) dijital çalışma hayatı için de aynı şeyi söyledi.


Pırellı, Yeni Lastik Geliştirme Simülatörü İle Teslim Sürelerini %30 Azaltırken Sürdürülebilirliği Destekliyor

İtalyan lastik devi Pirelli, Formula 1 ve motor sporlarından elde ettiği deneyimi şimdi yollara da taşıyor. Pirelli’nin yeni lastik geliştirme simülatörü, şirketin kapsamlı dijitalleşme stratejisindeki en önemli adımlardan biri olarak hem sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor hem de lastik geliştirme süreçlerini %30 kısaltıyor.


Birevim "Birevim’Den, Ülke Tasarrufuna 1 Aydan Az Bir Zamanda 5 Bin Yeni İnsan"

BİREVİM’in, hem tasarruf finans sistemini ilk kez ev ve araba sahibi olmanın ötesine taşıyan ve hem de içinden geçtiğimiz zorlu dönemde kurumsal bir sorumluluk anlamı taşıyan “Tasarrufa İlk Adım” kampanyasında, 1 aydan kısa bir sürede 5 bin kişi, Birlikte Tasarruf Finans modeline katıldı:


Etiketler: İstanbul, yurdun, büyük, günü, perşembeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
Hava Yol   -  - Genel Bayramda Hafif Yağışlar Bekleniyor

Bayramda Hafif Yağışlar Bekleniyor

BAYRAMDA HAFİF YAĞIŞLAR BEKLENİYOR
img