13 Temmuz 2018 Cuma 13:08

GÜNDEM

İso "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2017” Araştırması Yazılı Açıklanacak Duyuru


34volt » 34Volt

İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2017” araştırmasının sonuçları, 17 Temmuz Salı günü yazılı olarak açıklanacaktır.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilgilerinize sunarız.

PR Basın Halkla İlişkilerİlginizi Çekebilir

Gençlerin Yeni Tercihi: Çin Üniversiteleri

Son yıllarda yurt dışında eğitim gören Türk öğrenci istatistiklerinde en çok tercih edilen ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Almanya yer alırken, Çin’de eğitim gören Türk öğrenci sayısında ciddi bir artış gözleniyor.


Coşkun Sabah'tan Sitem Dolu Konser

AMERİKA’NIN SANTANA’SI VARSA TÜRKİYE’NİN DE COŞKUN SABAH’I VAR


Annenizi Gençlik Işıltısı İle Şımarttın

Yılın en değerli günü için geri sayım başladı. Bu yıl annenize sadece ona özel düşünülmüş, etkisi kalıcı ve klasik seçeneklerden farklı bir hediye sunmak ister misiniz? Annenizin neştersiz ve acısız sadece birkaç seansta daha genç ve ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmasını istiyorsanız onu şımartacak bir hediye verebilirsiniz. Bu özel günde vereceğiniz hediye ile annenizin cildi gençlik ışıltısına yeniden kavuşsun.


Muş'ta Karla Mücadele Başladı

Muş İl Özel İdaresi ekipleri, kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapan köy yollarını temizlemek için çalışmalarını sürdürüyor.


Akzirve'nin Topkapı'daki Yeni Projesinin Görselleri Ve Bilgi Notları

Akzirve Gayrimenkul Yatırım, Bahçeşehir’de geliştirdiği Strada’nın 1. etabının 11 ay gibi kısa sürede satışını tamamladıktan sonra, 2. etap satışlarına da Aralık 2017’de gerçekleştirdiği lansman ile başlamıştı. Bu etabın satışlarında da hızlı bir trend yakalayan Akzirve; şimdi de Topkapı’da bulunan ve arsa geliştirme süreci 4 yıl gibi önemli bir süre alan yeni projesinin tanıtımını gerçekleştiriyor.


Etiketler: Bilgilerinize, sunarız, Basın, Halkla, İlişkilerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img