13 Temmuz 2018 Cuma 13:08

GÜNDEM

İso "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2017” Araştırması Yazılı Açıklanacak Duyuru


34volt » 34Volt

İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2017” araştırmasının sonuçları, 17 Temmuz Salı günü yazılı olarak açıklanacaktır.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilgilerinize sunarız.

PR Basın Halkla İlişkilerİlginizi Çekebilir

Gsk Tüketici Sağlığı Türkiye’Nin Yeni Genel Müdürü Özlem Kaynak Oldu

Ağız bakımı ve sağlıklı yaşam kategorisinin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran GSK Türkiye Tüketici Sağlığı Genel Müdürlüğüne sektörün deneyimli ismi Özlem Kaynak getirildi.


Lr Colours El Ve Tırnak Serumu İle Yumuşacık Eller, Gösterişli Tırnaklar

LR Colours ürünleriyle bu yaz yumuşacık ellere, güçlü ve rengarenk tırnaklara sahip olun!


Yatak Odalarında Yalın Şıklığın Gücünü Hissedin

Farklı tarzlara hitap eden zengin ev tekstili koleksiyonuyla dikkat çeken Yataş Bedding’in rafine tasarımlarıyla yatak odalarına şıklığı taşıyor. Yeni başlangıçların ve zaferin simgesi at motifleriyle tasarımda fark yaratan Daniel nevresim takımı ve özel jakar dokumasıyla göz alıcı bir şıklık sunan Tessa yatak örtüsü seti, yalınlığın gücünü ortaya koyuyor.


Yased Cumhurbaşkanlığı Ve Milletvekilliği Genel Seçimleri Sonuçlarına İlişkin

Türkiye’ye doğrudan yatırım yapmış uluslararası yatırımcı şirketlerin en önemli temsilcisi olan YASED Uluslararası Yatırımcılar Derneği Başkanı Ahmet Erdem, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, 13. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan ve 27. Dönem milletvekillerini kutladı.


Kornea Nakli İle Işığı Yeniden Görmek Mümkün

Organ ve doku nakli, tedavisi sadece nakil ile mümkün olan organları ve dokuları hasar görmüş hastalara büyük umut ışığı olmaktadır. Vücutta işlevini ya da sağlığını yitirmiş birçok organ veya doku nakil tedavisine ihtiyaç duyabilmektedir. Göz hastalıklarında sıklıkla kullanılan tedavi yöntemlerinden biri olan kornea nakli tedavisinde doku bağışının önemini belirten Dünyagöz Etiler’den Doç. Dr. Anıl Kubaloğlu, “Göz rahatsızlıklarında tedavi yöntemi olarak kullandığımız nakil operasyonları organ ve doku bağışı ile birebir ilişkilidir. Kornea dokusu bağışlarında ne yazık ki gözün tamamının alındığı sanılarak kornea bağışına olumsuz bakılıyor” diyor.


Etiketler: Bilgilerinize, sunarız, Basın, Halkla, İlişkilerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img