4 Ekim 2017 Çarşamba 10:10

KÜLTÜR SANAT

Işıltısıyla aydınlatan bakır kaseler İstanbul Modern Mağaza’da

Işıltısıyla aydınlatan bakır kaseler İstanbul Modern Mağaza’da

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
BOU Art & Design’ın Atya adlı el işi bakır kaseleri İstanbul Modern Mağaza’da tasarım meraklılarının beğenisine sunuldu. Şebnem Buhara imzasını taşıyan özel tasarım bakır kaselerin üç ebatı bulunuyor

Dekorasyonların en kalıcı parçalarını, tasarım ve sanat tutkunlarıyla buluşturan BOU Art & Design’ın şık servis objeleri İstanbul Modern Mağaza’da satışa sunuldu.
BOU Art & Design’ın kurucularından Şebnem Buhara imzasını taşıyan bakır kâseler ışıltısıyla yaşam alanlarının aydınlatıyor. 3 ebatı bulunan kâseler, deri dokunuşuyla göz alıyor.

İlginizi Çekebilir

8. Malatya Uluslararası Film Festivali’Nden Yeni Ödüller

8. Malatya Uluslararası Film Festivali’nden Yeni Ödüller


Le Creuset İle Anneler Günü’Nde Sevgi Dolu Sofralarda Biriktirilecek Yeni Anılara Yer Açın!

Çocukluk yıllarınızda, annenizin mutfakta sizin için hazırladığı o en özel yemekleri, sizin de onu nasıl hayranlıkla izlediğinizi hatırlayın. Evinizi saran mis gibi yemek kokuları, ailenizle bir araya geldiğiniz sevgi dolu sofralar… Hala dün gibi, tüm canlılığıyla gözünüzün önünde değil mi?


Doğuş Grubu Tarafından Hayata Geçirilen Sanata Bi Yer Platformu; “2015 Yılından Bu Yana Genç Sanatçı Adaylarının Yanında”

Sanata Bi Yer Sergi’ 18; bomontiada’nın duvarlarından hayatımıza ulaşıyor! Genç sanatçı adayları için daha fazla alan yaratan ve sanatseverleri ulaşılabilir sanat ile buluşturan Doğuş Grubu’nun sanata yönelik sosyal sorumluluk platformu Sanata Bi Yer’in ‘’Sanata Bi Yer Sergi’ 18‘’ başlıklı 2. karma sergisi, 22-24 Haziran tarihleri arasında bomontiada’da sanatseverleri karşılayacak.


Yüzde 5 Peşinat İle Beytepe’De Mutlu Yaşam

Tona Yapı Ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal Beytepe’de hayata geçirdikleri DURU Beytepe projesinin sunmuş olduğu kolay ödeme seçeneklerini anlattı.


Forum İstanbul 2018 İkinci Gününde Önemli Konuşmacılarıyla Devam Ediyor

Bu yıl 17’ncisi düzenlenen Forum İstanbul, alanında isim yapmış, çalışmalarıyla örnek teşkil eden konukları ikinci gününde de ağırlamaya devam ediyor.


Etiketler: bakır, İstanbul, Modern, Mağaza, DesignYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img