22 Mart 2019 Cuma 14:51

GÜNDEM

İş Bankası, Dünyada Marka Gücü Sıralamasında İlk 10’Da

İş Bankası, Dünyada Marka Gücü Sıralamasında İlk 10’Da

34volt » 34Volt

Türkiye İş Bankası, dünyada marka gücü sıralamasında ilk 10 banka arasında yer alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın önde gelen marka değerleme ve strateji danışmanlığı kuruluşlarından olan Brand Finance’in yayımladığı “Banking 500 2019” raporunda, İş Bankası, “dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasından biri” oldu.

Marka gücü endeksi”; marka sadakati, farklı paydaş grupları nezdinde marka algısı gibi kriterlerdeki performansı ölçüyor.İlginizi Çekebilir

Maurice Lacroix İle Siyahın Derinliklerine Yolculuk

İsviçre saatçiliğinin kusursuzluğunu yansıtan Maurice Lacroix’nın siyahın asaletini ve gücünü yansıtan tasarımları, çizgisinden asla ödün vermiyor.


Dilara Koçak’Tan Starbucks Mutfak’A İki Yeni Lezzet Daha!

Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşımaya devam ediyor. Starbucks Mutfak konsepti için Beslenme Uzmanı Dilara Koçak ile özel bir menü hazırlayan Starbucks, yepyeni iki fit lezzeti sevenleriyle buluşturuyor; Hurmalı Fit Brownie ve Fit Mozaik Pasta...


Gelecek Yıllarda Su, Altından Daha Değerli Olacak!..

‘Yaşanabilir Bir Çevre İçin El Ele Konferansı’nda konuşan çevreci ve bilim insanı Prof. Dr. Orhan Kural, gelecek yıllarda suyun altından daha değerli olacağının altını çizdi ve herkese daha azla yaşama ve israftan vazgeçme tavsiyesinde bulundu.


İstanbul’Un Metrosu Bu Hafta Spor Dolu

İBB’nin Avrupa Spor Haftası kapsamında organize ettiği etkinlikler vatandaşlara hareketli ve eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor. Her gün iki milyondan fazla yolcu taşıyan İstanbul’un metroları bu hafta spor ve aktivite dolu.


Dr. Gönül Ateşsaçan İle ‘Sağlıklı Beslenme’ Söyleşisi İstmarina Avm’De

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, sosyal ve kültürel aktiviteleri ile Ramazan ayı boyunca her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.


Etiketler: marka, gücü, Dünyanın, önde, gelenYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img