8 Haziran 2017 Perşembe 13:25

BİLİM TEKNOLOJİ

iPhone nasıl polaroid fotoğraf makinesine dönüşür

iPhone nasıl polaroid fotoğraf makinesine dönüşür

Bu mini yazıcı bir harika

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

iPhone telefonunuz, mini yazıcı ile polaroid fotoğraf makinesine dönüşebilir.

Avuç içinize sığacak kadar küçük ve iPhone telefonunuza kılıf gibi takılan Prynt Pocket sayesinde artık fotoğraflarınız anında karta basılabilecek. Prynt Pocket ZINK yapışkan kağıdını kullanarak fotoğraflarınızı anında basmanızı sağlıyor.

Prynt Pocket taşınabilir özelliği sayesinde iPhone’unuza şarj girişi aracılığıyla bağlanarak, herhangi bir yerde herhangi bir şey yazmanıza olanak tanıyor.

Arttırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak fotoğraflarınıza 10 saniyelik videolar embed edebiliyor ve iPhone’unuza indirdiğiniz uygulama sayesinde bu videoları izleyebiliyorsunuz.

Mürekkep olmadan yazabilen bu yazıcının kağıtları aynı zaman çıkartma olarak kullanabilmenize olanak sağlıyor. Fotoğraflarınızı basmadan önce iPhone’unuza indirdiğiniz uygulama sayesinde filtre, metin ve mim ekleyerek düzenleyebilirsiniz. Prynt Pocket şu anda sadece iPhone için üç renk grafit, soğuk gri ve nane yeşili olarak 149 dolara Amazon’da satılıyor. Android içinde üretilmesi bekleniyor ama belirli bir tarih şu anda gözükmüyor.

Fransa’da Clément Perrot ve David Zhang tarafından 2014 yılında kurulan Prynt, fotoğraf tutkusunu yaratıcılıkla birleştirmiş olan 20 çalışan ile San Francisco’da büyümesini sürdürdü. Prynt Pocket dijital içeriği fiziksel dünya ile buluşturan ilk akıllı telefon yazıcı kılıfıdır. Ayrıca Kickstarter platformundan destek toplayan bu proje kısa sürede hayata geçirildi.

www.kioskla.coİlginizi Çekebilir

Engelliler Haftası’Nda Klasik Müzik Resitali

Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi üyelerinden piyanist Murat Taşçı 10 – 16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası kapsamında Caddebostan Kültür Merkezi’nde klasik müzik resitali verecek.


Mehmet Erdem Yeni Albümünün İlk İmza Gününde D&R‘ Da Sevenleri İle Buluştu

Farklı yorumu ve tarzıyla özel bir dinleyici kitlesi olan Mehmet Erdem’in yeni stüdyo albümü “Neden Böyleyiz”in ilk imza günü D&R Marmara Forum’da yoğun bir ilgi ile gerçekleşti.


Akten Kozmetik Dubai 23 . Beautyworld Middle East Fuarı’Nda

Kara “Ortadoğu’yu engin bir pazar olarak görüyoruz”dedi.


Ebru Yaşar Ödüle Doymuyor

BİR GECEYE İKİ ÖDÜL SIĞDIRDI


Eskişehir'de Su Kesintisi Nedeniyle Eğitime Yarım Gün Ara

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Cuma ve Cumartesi günü yapacağı çalışmalar nedeniyle uygulanacak su kesintisi nedeniyle yarın eğitim yarım gün yapılacak.


Etiketler: Clément Perrot, David Zhang, Prynt Pocket, mini yazıcı, iphone,Yorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img