11 Nisan 2019 Perşembe 12:51

GÜNDEM

İnşaat Ve Doğal Taş Sektöründe Yurt Dışına Uzanan Başarı Yolculuğu

İnşaat Ve Doğal Taş Sektöründe Yurt Dışına Uzanan Başarı Yolculuğu
İnşaat Ve Doğal Taş Sektöründe Yurt Dışına Uzanan Başarı Yolculuğu
İnşaat Ve Doğal Taş Sektöründe Yurt Dışına Uzanan Başarı Yolculuğu

34volt » 34Volt

ONYX DOĞALTAŞ ve İNŞAAT LTD şirketinin kurucusu Ceyhan Bağcı, dünyanın en büyük projelerine uzanan başarı yolculuğunu anlatırken, gelecek hedeflerini de MAG Business’a özel verdiği röportajında anlatıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Hedefimiz Rotamızı Kaybetmeden Yolumuza Devam Etmek”

“Özellikle yurt dışında birçok büyük projenin içerisinde bulunduk”

Özellikle yurt dışında birçok büyük projenin içerisinde bulunduklarını anlatan Ceyhan Bağcı “Kazakistan Astana’da bulunan dünyanın en büyük ikinci müzesine tüm doğal taş mermer granit malzemelerini verdik. Diğer projemiz ise; Gürcistan Batum’da bulunan Kafkasya’nın en büyük otel ve casino inşaatının tüm doğal taş mermer granit malzemelerinin ve aynı zamanda işçiliklerinin yapılması oldu. Djibouti’den KKTC’ye Azerbaycan’dan Irak’a Türkmenistan’dan Kamerun’a kadar birçok ülkedeki önemli projelerde başarı ile var olmuş ve olmaya devam etmekteyiz” dedi.

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu ve TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım’ın kapak konuğu olduğu MAG Business İlkbahar- Yaz sayısı, TÜGİAD Ankara Şubesi 10. Dönem Özel Dosyası, ekonomiye yön veren isimlerin birbirinden özel açıklamaları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

Basın Açıklaması 7 Eylül Özgür Karabat Ispartakule Gişelere Avm’Ye Hayır!

Sayın basın mensupları, kıymetli hemşerilerim;


Ticari Araç Almak İsteyenlere Isuzu’Dan, Çok Cazip Ödeme Koşulları

Isuzu, devlet katkılı kampanyası ile ticari araç müşterilerine yeni cazip ödeme koşullarını duyurdu. 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 250.000 TL’ye kadar 48 ay vade ve %0,69 faiz oranı ile araç satın almak mümkün.


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


Ötv Artarken, Honor Anneler Günü’Ne Özel İndirim Kampanyası Düzenliyor

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, bu Anneler Günü’nde ÖTV artışını tüketicilere yansıtmayıp indirime gidiyor. HONOR, Vatan Bilgisayar ile gerçekleştirdiği ve 300 TL’ye varan indirimler sağlayan Anneler Günü’nü kampanyası ile tükecilerin yanında olduğunu gösteriyor. Kampanya dahilinde Honor 8X ve Honor 10 Lite ürünleri 300 TL’ye varan indirimlerle Vatan Bilgisayar’da.


Cepteteb’E Bir Uluslararası Ödül Daha

2019 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde CEPTETEB Altın Ödül kazandı


Etiketler: büyük, birçok, Özellikle, yurt, dışındaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img