27 Aralık 2016 Salı 12:28

EĞİTİM

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor

İMA’da moda ve e-ticaret dersleri başlıyor

34VOLT

Mecrea CEO’su Sinan Ventura, moda ve e-ticaret konusundaki deneyimlerini IMA öğrencilerine aktaracak. Aralık ayında başlayacak ve 6 hafta sürecek eğitimde e-ticaret, satın alma, altyapılar, dijital pazarlama, lojistik, finansman, müşteri hizmetleri, organizasyonel yönetim gibi konular ele alınacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
oda tutkunlarını Türkiye’nin en geniş ayakkabı koleksiyonuyla buluşturan Mecrea’nın kurucu ortağı ve CEO’su Sinan Ventura, İstanbul Moda Akademisi’nde (IMA) başlayacak Moda ve E-Ticaret eğitiminde sektörde kazandığı eşsiz deneyimleri öğrencilerle paylaşacak. Günümüzün en önemli pazarlama mecralarından biri olan e-ticaretin tüm detaylarıyla aktarılacağı ve Aralık ayında başlayacak eğitim programında katılımcılar, sektörü yakından tanıma fırsatı bulacak. 6 hafta sürecek eğitimde Ventura, katılımcılara e-ticaretin temellerinin yanı sıra satın alma, dijital pazarlama, lojistik, finansman, organizasyonel yönetim gibi konulardaki bilgilerini de aktaracak.
Moda ve e-ticaret odağında ilerlemek isteyen girişimciler, dijital pazarlamayla ilgilenen sektör çalışanları, dijital dünyaya açılmak isteyen tasarımcılar ve firma sahiplerine hitap eden eğitimde dijital pazarlamadan strateji yönetimine arama motoru optimizasyonundan fotoğraf sunumlarına birçok konuda temel bilgiler ve işlevsel tüyolar verilecek.

Eğitimin Dijital Dünya&Temel Strateji modülünde küresel internet perakendeciliğinde hazır giyim ve lüks moda, farklı e-ticaret modelleri, nöro-marketing, marka ve alan adı seçim stratejilerinin yanı sıra big data, gönderi zamanlaması ve bütçeler, yurtdışı satışlar için gümrük süreçleri gibi konular ele alınacak. Satın Alma modülünde ise tedarikçi seçiminden pazarlık tekniklerine, öngörüsel satın alımdan terminlendirmeye birçok konu işlenecek.

Altyapılar&Dijital Pazarlama bölümünde altyapı seçimi, mobil site ve aplikasyonlar, dönüşüm odaklı reklamcılık, instagram reklamlarının farkı, omni-channel pazarlama gibi konular incelenirken Dijital Dünyada Müşteri Hizmetleri’nde ise müşteri hizmetleri ekip yapısı, outbound-inbound ayrımı ve uygulamaları, canlı iletişim, iade yönetimi, şikayet yönetimi gibi birçok başlıkta eğitim verilecek.

İlginizi Çekebilir

“Otizm Eylem Planı Çalışmalarında Yolun Neresindeyiz” Panelinin İkincisi Gerçekleşti!

Tohum Otizm Vakfı tarafından düzenlenen “Otizm Eylem Planı Çalışmalarında Yolun Neresindeyiz? II” paneli 20 Nisan Cuma günü Akgün İstanbul Hotel’de gerçekleşti. Otizm farkındalık ayı olan Nisan ayı çalışmaları kapsamında ünlü sunucu Seren Fosforoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen panel, otizmliler ve ailelerine hizmetler sunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı yetkililerini bir araya getirdi.


Hepsiburada.Com Alışveriş İçin En Çok Zamanın Geçirildiği E-Ticaret Sitesi Seçildi

Ticaret platformu hepsiburada.com, yapılan araştırmada yüzde 47’lik oranla alışveriş için en çok zamanın geçirildiği e-ticaret sitesi seçildi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afrika Kıtası Ülkeleri Bu Örgütü Karşı Çok Dikkatli Olmalı (1)

Cumhurbaşkanı ı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu örgütün en yaygın olduğu kıtalardan birisi Afrika Kıtası. Afrika Kıtası ülkelerinin bu örgüte karşı çok dikkatli olması gerekir" dedi. Erdoğan,


Hilton İstanbul Bosphorus’Ta Anneler Günü Brunch’I Öncesi Anne&Çocuk Yogası Hediyesi

Hilton İstanbul Bosphorus, Anneler Günü’nde her şeyin en güzelini hak eden anneler için birbirinden lezzetli ve keyifli etkinliklere imza atıyor. Zihni arındıran “Anne & Çocuk Yogası”yla başlayacak Bosphorus Terrace Restaurant’taki“Anneler Günü Brunch’ı” ya da Lobby Lounge’da “Anneler Günü 5 Çayı” ile annenize unutamayacağı bir anneler günü yaşatmak elinizde…


Feyyaz Uçar Bandırmaspor’A İlk Antrenmanını Yaptırdı

Türkiye 1'İnci Lig takımlarından Bandırmaspor’un yeni teknik direktörü Beşiktaş’ın efsane ismi Feyyaz Uçar, ayağının tozuyla takımına ilk antrenmanını yaptırdı.


Etiketler: dijital, gibi, e-ticaret, Moda, pazarlamaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img