16 Ağustos 2019 Cuma 10:55

GÜNDEM

İlk Ders Zili Metrogarden’Da Çalıyor!

İlk Ders Zili Metrogarden’Da Çalıyor!

34volt » 34Volt

Metrogarden AVM, okula dönmeye hazırlanan çocukların heyecanına hediyelerle ortak oluyor. Okula dönüş kampanyası kapsamında 19 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında alışveriş yapan ziyaretçiler yapacakları okul alışverişiyle Metrogarden Card’larına topladıkları puanları Hediye Dükkanı’nda çantadan boya kalemine, kitaptan suluğa çok çeşitli ürün yelpazesinde kullanabilecek. Aynı tarihlerde açılacak Metrogarden kırtasiye pazarında ise yüzlerce okul malzemesi ve kitap çeşidi uygun fiyatlarla tüm öğrencilerin ziyaretine açık olacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM, yeni eğitim öğretim yılı yaklaşırken ziyaretçilerine cazip ve uygun alışveriş olanağı sağlıyor. 19 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında devam edecek okula dönüş kampanyasıyla Metrogarden AVM’den alışveriş yapanlar, Metrogarden Card’larına toplayacakları puanlarla Hediye Dükkanı’nda, çantadan, kalem kutusuna, boya kalemlerinden, suluğa kadar birçok okul ve kırtasiye ürünün kazanma fırsatına sahip olacak.

Aynı tarihlerde geçerli Metrogarden kırtasiye pazarı ise 10.00 - 22.00 saatleri arasında AVM’nin zemin katında ziyaretçilere açık olacak. Anne ve babalar çocuklarının okul ihtiyaçlarını alışveriş puanlarıyla karşılarken, çocuklar için de ilk ders zili Metrogarden Hediye Dükkanı’nda çalacak.İlginizi Çekebilir

Fotoğraf Makinesinden Silinen Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır

SD KARTLARDAKİ FOTOĞRAF VE VİDEOLARI


Kırmızı Ve Koyu Renk Sinekleri Çekiyor

Sinekleri ‘çeken’ 5 neden


“Filli Ustam” İle 81 İlde Garantili Boya Hizmeti

2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi…


Unıcef Summer Gala’Da Raısavanessa Rüzgarı

Amerikalı oyuncu, şarkıcı, dansçı ve model Katerina Graham.


Wilo Yangınla Mücadele İçin Ul Listeli Fm Onaylı Yangın Pompaları Üretiyor

WILO, YANGINLA MÜCADELEDE EN İYİ ÇÖZÜMLERİ SUNAN


Etiketler: Metrogarden, alışveriş, arasında, Hediye, DükkanıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img