3 Kasım 2016 Perşembe 13:31

EĞİTİM

İkü’Lü Koşu Takımı, Avrasya Maratonu’Nda Tegv İçin Koşacak

İkü’Lü Koşu Takımı, Avrasya Maratonu’Nda Tegv İçin Koşacak

DHA » DHA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) koşu takımı, “Eğitim için bir koşu gidip geleceğiz” sloganıyla bu yıl 38’inci kez düzenlenen Avrasya Maratonu’nda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) için koşacak. Kurumsal İletişim Birimi çalışanları ve öğrencilerinden oluşan 26 kişilik koşu takımı, Avrasya Maratonu’nda toplayacakları bağışlarla 25 bin çocuğun hayatına dokunacak.

13 Kasım Pazar günü düzenlenecek 38’inci Vodafone Avrasya Maraton’uyla 15 Temmuz Şehitler Köpsürü’nde Asya’dan Avrupa’ya koşacak olan İKÜ Kurumsal Koşu Takımı, TEGV’in “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” projesi kapsamında Türkiye’nin farklı coğrafyalarında bulunan 6-14 yaş aralığında ilköğretim çağındaki çocukların eğitimine katkı sağlayan “Gezici Öğrenim Birimi” için bağış toplayacak.

2008 - 2015 yılları arasında düzenlenen maratonda 13 bin koşucu, sekiz sivil toplum kuruluşu (STK) için 111 bin bağışçıdan 14 milyon 500 bin TL bağış toplamış ve 70 bin kişinin hayatını değiştirmişti. Bu yıl da değişik takımların toplam 12 STK yararına koşacağı Avrasya Maratonu’nda, her koşucu kendi adına oluşturduğu profille en az 1 TL online bağış toplayacak ve bu bağışlar ihtiyaç sahiplerine fon sağlayacak.İlginizi Çekebilir

Michael Kors Saatleriyle Renkli Ve Lüks Yaz

İkonik Bradshaw modeli, cesur ve spor-şık duruşuyla sezonun dikkat çeken saat modelleri arasında yerini alıyoe. Silikon kayışın ve pembe altın kasanın bir araya geldiği modelde, roma rakamları ve ışıltılı kadran sayesinde çarpıcı şıklık gözler önüne seriliyor.


Zil, Kilit, Priz, Termostat Ve Video Şimdi Hepsi Akıllandı

Pronet hakkında:


Kas Güçlendirmede Dünya Yıldızlarının Tercihi Superslow Yönteminin Kurucusu Madelıne Ross Türkiye’Ye Geldi

Kas güçlendirmede etkili sonuçlarıyla adeta bir devrim yaratan SuperSlow Yönteminin Kurucusu Madeline Ross İstanbul’a geldi. Dünyada Sally Field, Anthony Shalhoub ve Kevin Bacon gibi birçok ünlü yıldızın tercih ettiği SuperSlow Yöntemi 10 yılda kaybedilen kasları 6 ayda geri kazandırıyor. Türkiye’de kuruluşundan bu yana toplam 1 milyon seans gerçekleştirilen SuperSlow Yöntemi fitness alanının yanı sıra, fizik tedavi ve ortopedi alanında pek çok sorunun iyileşmesine destek oluyor.


Ünlü Tenisçi Venüs Williams kazayla adam öldürdü

Venus Williams'ın arabası Florida'da trafik kazası yaptı. Trafik kazasında ünlü tenisçinin çarptığı araçta bulunan 78 yaşındaki erkek öldü.


Türkiye’Nin İlk Kanser İlacında, İki Dev Adım

İstinye Üniversitesi Hakkında


Etiketler: Avrasya, Maratonu, için, koşu, bağışYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img