14 Haziran 2018 Perşembe 11:06

GÜNDEM

İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya

İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya
İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya
İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya

34volt » 34Volt

33 yıldır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren ve 450’den fazla satış ve servis ağı olan İklimsa, yaz sezonuna kampanya ile başlıyor. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki İklimsa merkezlerinde, yüksek enerji verimliliği ve sessizliği ile öne çıkan Mitsubishi Heavy Industries SRK63ZR-S modeli duvar tipi klimalar yüzde 25’e varan indirim fırsatı ile sunuluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kampanya dahilinde ayrıca, Mitsubishi Heavy Industries, Sigma, Sharp veya GE Appliances marka duvar tipi klima modellerinden satın alan tüketicilere, diledikleri yerden klimalarını kontrol etmeye imkân tanıyan internet erişimli kumanda hediye ediliyor.

Enerji verimliliği ön planda

33 yıllık tecrübesi ile Teknosa’nın iklimlendirme sektöründeki öncü markası İklimsa, teknolojisi ile yüksek konfor sağlayan ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. İklimsa’nın özel markası, A++ enerji sınıfı Sigma klimalar maksimum enerji verimliliği sağlarken, ''I Feel'' özelliği ile vücut ısısını algılayarak ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor. İç mekanlardaki en uzak bölgelere eşit sıcaklık seviyesi ile ulaşım sağlayabilen Sigma klimalar, toz filtresinin yanı sıra anti bakteriyel ve aktif karbon filtresi sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin yapısını bozarak deaktive edebilen yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor.İlginizi Çekebilir

Lila Group Çorlu’Da Üretiyor 76 Ülkeye İhraç Ediyor

Ürettiği dünya standartlarındaki temizlik kağıtları ile 5 kıtaya ihracat yapan Lila Group, ihracat yaptığı ülke sayısını Mozambik ile 76’ya yükseltti. Lila Group yeni pazarlara odaklanarak küresel pazarda büyüme hedefini sürdürüyor.


Atama Bülteni Naci Onur Tezel, Ibs Finansal Sigortalar Ve Özel Projeler Başkan Yardımcılığı’Na Atandı

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği 2019 Yılında da Büyümeye Devam Ediyor


Konya Tarım Fuarı Kapanış Ziyaretçi Verileri Bülteni Hakkında

KONYA TARIM FUARI 5 KITADAN 101 ÜLKEDEN BİNLERCE İŞ İNSANINI BULUŞTURDU


Repman Forum 2019 “İş’İn Aslı İtibar”

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi’nin düzenlediği forumda “Krizler Kaosa Dönüşürken İtibarı Nasıl Yöneteceğimiz” tartışıldı


Sur Yapı Marka Avm’De Anne Ve Çocuk Sağlığı Söyleşisi

Söyleşinin hemen ardından Medicana Bursa Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Doç Dr. Fahrettin Uysal bebeklerde kalp sağlığı üzerine önemli açıklamalarda bulunacak. Saat 14.00’da başlayacak söyleşi Sur Yapı Marka AVM’nin -1’inci katındaki etkinlik alanında yapılacak.


Etiketler: Sigma, verimliliği, markası, İklimsa, yüksekYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img