14 Haziran 2018 Perşembe 11:06

GÜNDEM

İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya

İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya
İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya
İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya

34volt » 34Volt

33 yıldır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren ve 450’den fazla satış ve servis ağı olan İklimsa, yaz sezonuna kampanya ile başlıyor. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki İklimsa merkezlerinde, yüksek enerji verimliliği ve sessizliği ile öne çıkan Mitsubishi Heavy Industries SRK63ZR-S modeli duvar tipi klimalar yüzde 25’e varan indirim fırsatı ile sunuluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kampanya dahilinde ayrıca, Mitsubishi Heavy Industries, Sigma, Sharp veya GE Appliances marka duvar tipi klima modellerinden satın alan tüketicilere, diledikleri yerden klimalarını kontrol etmeye imkân tanıyan internet erişimli kumanda hediye ediliyor.

Enerji verimliliği ön planda

33 yıllık tecrübesi ile Teknosa’nın iklimlendirme sektöründeki öncü markası İklimsa, teknolojisi ile yüksek konfor sağlayan ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. İklimsa’nın özel markası, A++ enerji sınıfı Sigma klimalar maksimum enerji verimliliği sağlarken, ''I Feel'' özelliği ile vücut ısısını algılayarak ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor. İç mekanlardaki en uzak bölgelere eşit sıcaklık seviyesi ile ulaşım sağlayabilen Sigma klimalar, toz filtresinin yanı sıra anti bakteriyel ve aktif karbon filtresi sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin yapısını bozarak deaktive edebilen yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor.İlginizi Çekebilir

Dünya Parola Günü’Nde Daha Güvenli Bir Geleceğe Hazırlanın!

İlk kez McAfee tarafından gündeme getirilen ve bu yıl 3 Mayıs’ta kutlanan Dünya Parola Günü, siber güvenliğin önemini bir kez daha hatırlatıyor.


‘Buruşuk’ Çanta Chumac

Görseller


Geleceğin Yaratıcı Liderleri İçin Yeni Bir Yaklaşım

ArtBizTech “Design Thinking” ile öğrencileri iş dünyasına hazırlıyor.


Tav İlk 9 Ayda 814 Milyon Avro Ciro Açıkladı

Tav Havalimanları 2016'nın ilk dokuz ayında yüzde 2 artışla 80,1 milyon yolcuya hizmet verirken 814 milyon avro ciro ve 349 milyon avro FAVÖK açıkladı.


Dalin Anneler Günü “Dalin Bıcı Bıcı Kolonya” İle Annenize Çocukluğunuzun Kokusunu Hediye Edin

Bazı kokular vardır ki hepimizi geçmişe götürür. Anneler Günü’nde, annenizi geçmişe götürmek, ona çocukluğunuzun kokusunu hediye etmek ister misiniz?


Etiketler: Sigma, verimliliği, markası, İklimsa, yüksekYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img