14 Haziran 2018 Perşembe 11:06

GÜNDEM

İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya

İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya
İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya
İklimsa’Dan Ferahlatan Kampanya

34volt » 34Volt

33 yıldır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren ve 450’den fazla satış ve servis ağı olan İklimsa, yaz sezonuna kampanya ile başlıyor. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki İklimsa merkezlerinde, yüksek enerji verimliliği ve sessizliği ile öne çıkan Mitsubishi Heavy Industries SRK63ZR-S modeli duvar tipi klimalar yüzde 25’e varan indirim fırsatı ile sunuluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kampanya dahilinde ayrıca, Mitsubishi Heavy Industries, Sigma, Sharp veya GE Appliances marka duvar tipi klima modellerinden satın alan tüketicilere, diledikleri yerden klimalarını kontrol etmeye imkân tanıyan internet erişimli kumanda hediye ediliyor.

Enerji verimliliği ön planda

33 yıllık tecrübesi ile Teknosa’nın iklimlendirme sektöründeki öncü markası İklimsa, teknolojisi ile yüksek konfor sağlayan ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. İklimsa’nın özel markası, A++ enerji sınıfı Sigma klimalar maksimum enerji verimliliği sağlarken, ''I Feel'' özelliği ile vücut ısısını algılayarak ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor. İç mekanlardaki en uzak bölgelere eşit sıcaklık seviyesi ile ulaşım sağlayabilen Sigma klimalar, toz filtresinin yanı sıra anti bakteriyel ve aktif karbon filtresi sayesinde alerjik özelliğe sahip havada uçuşan maddelerin yapısını bozarak deaktive edebilen yüksek teknolojisiyle dikkat çekiyor.İlginizi Çekebilir

Dünyanın En İtibarlı İş Dünyası Ödülleri Stevies’De, Altın Madalya Workinton’Un Oldu…

Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi Workinton, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden International Business Awards (Uluslararası İş Dünyası Ödülleri) kapsamında; The Management Team of the Year (Yılın Yönetici Ekibi) kategorisinde Golden Stevie’nin (Altın Madalya) sahibi oldu. Tüm kategorilerde 74 ülkeden 3 bin 900 başvurunun yapıldığı yarışmanın kazananlarına ödülleri,20 Ekim’de Londra’da düzenlenecek Gala Gecesi’nde takdim edilecek.


Dünya Devlerinin Türkiye’Deki Ofisi Servcorp

Önemli yatırım potansiyelleri ile dikkat çeken uluslararası firmalar kusursuz çalışma ortamı ve zengin ofis hizmetlerini artık Türkiye’de buluyor. Dünya çapında 23 ülkede birçok firmaya sunduğu esnek çalışma alanları ile hizmet veren borsaya kote olan ilk uluslararası ofis sağlayıcısı Servcorp, ev sahipliği yaptığı dev firmalara her geçen gün yenisini ekliyor. Son olarak, Japonya’nın en büyük bankası Mizuho Corporate Bank’ı müşterilerine ekleyen Servcorp, başarılı dolar tahminleriyle bilinen bu dev bankaya Türkiye’de ev sahipliği yapıyor.


Videolu Haber Türk Telekom Dijital Reklamlarında Artık Yerli Ve Milli Çözümler Kullanacak

Türk Telekom, dijital reklam dünyasında yerli ve milli çözümler sunan Admatic ile işbirliğine giderek dijital reklam çözümlerini zenginleştiriyor


Netflix’İn Başrolünde Chris Pine’Nin Yer Aldığı David Mackenzie İmzalı Filmi Outlaw Kıng’Den İlk Fragman Yayınlandı!

Fragmanı izlemek için tıklayın


Kalp Ya Da Karaciğer Hastalığınızın Nedeni Çürük Dişler Olabilir

Tedavi edilmeyen çürükler zamanla ilerleyerek daha uzun süren kanal tedavilerine hatta diş kayıplarına yol açabiliyor. Bunun yanı sıra önemsenmeyen diş çürükleri; kalp-damar, mide, karaciğer ve böbrek gibi pek çok sistemik hastalığı tetikliyor. Ciddi hastalıklara bakteriyel zemin hazırlayan diş çürükleri yaşam kalitesini de ciddi oranda düşürüyor. Memorial Şişli Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Dt. Aslı Tapan, diş çürüklerinin sebep olduğu hastalıklar ve çürükten korunma yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Sigma, verimliliği, markası, İklimsa, yüksekYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img