31 Mart 2016 Perşembe 11:40

HOBİ

İha'lar İçin Çizgi Filmle Uyarı

İha'lar İçin Çizgi Filmle Uyarı
İha'lar İçin Çizgi Filmle Uyarı
İha'lar İçin Çizgi Filmle Uyarı

DHA » FAİK KAPTAN

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) resmi internet sitesinde İnsansız Hava Aracı (İHA) kullanıcıları için yeni bir bilgilendirme videosu yayınladı.


Çizgi film şeklinde yayınlanan bilgilendirici videoda, önce kullanıcıların kayıt yaptırmaları uyarısı yapıldı. Daha sonra sırasıyla verilen bilgilendirmede, “Talimatları okuyun, cihazınızı kontrol edin, cihazınızın görüş alanınızda olmasına dikkat edin, şehir merkezlerinde, binalara ve insanlara yakın yerlerde, miting bölgelerinde, stadyumlarda izinsiz uçuş yapmayın” denildi.


Kayıt günün son tarihi olarak 1 Mayıs 2016 olarak belirlenen bilgilendirmede son olarak kurallara ve talimatlara uymayan, izinsiz çekim yapan ve uçuş yaptıran İHA kullanıcılarının adli takibata uğrayacakları ve cezalandırılacakları uyarısı yapıldı.
İlginizi Çekebilir

Zengin Araplar Boğazı Seçiyor

Konutta yeni gözde Türkiye


Basın Bulteni Powerup! Büyük Finalinde Türkiye’Yi Enlil Temsil Edecek!

Orta ve Doğu Avrupa'nın enerji ve temiz teknoloji konulu en büyük startup etkinliği olan PowerUp! Yarışması’nın Türkiye Finali, EIT InnoEnergy’nin Türkiye'deki tek ortağı Sabancı Üniversitesi tarafından, 25 Nisan’da Kolektif House Levent'te gerçekleştirildi.


Teb Cetelem’İn Yeni Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk Oldu

Otomotiv ve finans sektöründe dijital trendlerin öncüsü TEB Finansman A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı görevine Özgür Öztürk getirildi. 2008 yılından beri TEB Finansman A.Ş. (TEB Cetelem) bünyesinde çalışan Öztürk, önceki görevinde TEB Cetelem Satış Direktörü sorumluluğunu üstleniyordu.


Samsung Galaxy A Serisinin En Büyük Ekranlı Üyesi Yeni Galaxy A70 Tanıtıldı!

Samsung Galaxy A Serisinin En Büyük Ekranlı


Popeyes® İstanbul Eyüp Park’Ta Yeni Restoran Açtı

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes®, İstanbul Eyüp Park’ta yeni restoranını hizmete açtı.


Etiketler: İhalar, İçin, Çizgi, Filmle, UyarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hobi Haberler
img