15 Şubat 2020 Cumartesi 09:32

GÜNDEM

İdo’Dan Elazığ’A Bir Gemi Dolusu Oyuncak

  İdo’Dan Elazığ’A Bir Gemi Dolusu Oyuncak

34volt » 34Volt

İDO’dan Elazığ’a bir gemi dolusu oyuncak

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İDO, Elazığ’lı depremzede çocukların iyileşmelerine katkı sağlamak amacıyla oyuncak toplama kampanyası başlattı. Depremzede çocukları mutlu etmek isteyen İDO çalışan ve yolcuları, Yenikapı, Sirkeci, Kadıköy, Bostancı, Pendik, Bursa ve Yalova İDO terminallerine 15 Şubat- 15 Mart tarihleri arasında yeni oyuncakları teslim ederek katkıda bulunabilecek.

İDO mutluluğu birlikte götürmeye davet ediyor

İDO, Elazığlı depremzede çocuklarımıza moral kazandırmak ve iyileşmelerine katkı sağlamak amacıyla oyuncak toplama kampanyası başlattı. Depremzede çocuklar için harekete geçmek isteyen herkes hediye etmek istediği yeni oyuncakları İDO’nun Yenikapı, Sirkeci, Kadıköy, Bostancı, Pendik, Bursa ve Yalova terminallerine 15 Şubat- 15 Mart tarihleri arasında teslim edebilecek.İlginizi Çekebilir

Örav Sohbetlerinde, Ercan Altuğ Yılmaz İle “Oyunlaştırma” Konuşulacak

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın, her ay alanında uzman isimleri ağırladığı “ÖRAV Sohbetleri”, Öğretmen Akademisi Vakfı’nın merkez binasında düzenlenmeye devam ediyor. ÖRAV Sohbetlerinin Kasım ayı konuğu, oyun tabanlı ve oyunlaştırılmış birçok ödüllü eğitim projesinin sahibi Ercan Altuğ Yılmaz olacak. Yılmaz’ın oyunlaştırma ve eğitim üzerine fikirlerini paylaşacağı etkinlik, 27 Kasım Çarşamba günü saat 18.30’da gerçekleştirilecek.


Unicornetto İle Aşıklar Çeşmesi Ve Görseller

Cornetto’nun yeni masalsı dondurması UniCornetto, 14 Şubat’ta aşıklara rüya gibi bir deneyim yaşatıyor. İstanbul’un en hareketli noktalarından biri olan Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi önüne kurulan ‘’Aşıklar Çeşmesi’’ ile UniCornetto, bu 14 Şubat’ta dilekleri aşka getiriyor.


Beyaz Masa’Ya Uluslararası Ödül

İBB 153 Çağrı Merkezi, dünyanın en prestijli ödüllerinden Stevie Awards’ta “Aradığın An Çözüm Başlar”projesi ile bronz ödül almaya hak kazandı. Ödüller, 19 Ekim’de Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapılacak organizasyonda verilecek.


Tarkan’In Harbiye Maratonu’Nda Büyük Final!

Harbiye Bilançosu: 7gün, yaklaşık 50.000kişi, toplam162şarkı, 20saat!


Çukurova Tekstil Ve Hazır Giyim Fuarında 5 Milyon Dolarlık İhracat

ÇUKUROVA TEKSTİL VE HAZIR GİYİM FUARINDA5 MİLYON DOLARLIK İHRACAT


Etiketler: depremzede, iyileşmelerine, katkı, sağlamak, amacıylaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img