1 Nisan 2020 Çarşamba 22:27

GÜNDEM

İbb’De 90 Personelde Covid 19 Pozitif Çıktı


34volt » 34Volt

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerinde toplam 90 personelin Covid-19 testleri pozitif çıktı. Personellerin tedavisi sürerken, yakın çalışma arkadaşları da ev karantinasına alındı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sağlık Bakanlığı verilerine göre, küresel salgın Covid-19’un Türkiye’de en çok etkilediği şehir İstanbul oldu. Toplam 85 bin personelin bulunduğu İBB ve şirketlerinde de 90 kişide ‘Yeni Coronavirüs’ vakasına rastlandı.

İETT, İSKİ, İGDAŞ ve Metro İstanbul’un da aralarında bulunduğu 13 şirkette 64 personel, İBB’de ise 26 personelde virüs tespit edildi. Personellerin tedavileri sürerken, mesai arkadaşları da ev karantinasına alındı.

İBB, virüsün ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden bu yana evden çalışma sistemini devreye soktu. Sistem, İBB ve şirketlerinde yaygın bir şekilde uygulanıyor.İlginizi Çekebilir

Blok Zinciri Teknolojisi İş Yapmanın Yeni Yollarını Nasıl Sağlıyor

Amazon Web Services (AWS), AWS üzerinde inşa edilmiş blok zinciri teknolojisinin, müşterinin karşılaştığı sorunları nasıl ele aldığını ve değişik sektörlerde yeni iş yapış yollarının nasıl hayata geçirildiğini ele aldı. Konuyla ilgili metin ve görsel aşağıda değerlendirmenize sunulmuştur.


Jessıe Reyez, Pre Grammy Partisinde Les Benjamıns Tercih Etti

JESSIE REYEZ, PRE GRAMMY PARTİSİNDE LES BENJAMINS İLE


Hapşırmaların Akış Fiziğine İişkin Bilgi Sağlamak Adına Bir Hapşırmanın Bilgisayar Simülasyonu Oluşturuldu

Hapşırmaların akış fiziğine ilişkin bilgi sağlamak adına bir hapşırmanın bilgisayar simülasyonu oluşturuldu


Korona’Dan Beş Milyon Kurumsal Yapı Etkilenecek

KPMG Türkiye, ‘Sektörel Bakış 2020 – İlaç Raporu’nu yayımladı. Küresel ilaç sektörünün değerlendirildiği raporda korona virüs ile ilgili gelişmelere de yer verildi. Rapora göre, Fortune 1000’de yer alan 938 dev şirketin de içinde bulunduğu en az beş milyon kurumsal yapı, virüsün sebep olacağı ekonomik bunalımdan etkilenecek


Antakya Osb'yi Geleceğe Taşıyacak 10 Parametre !

Ortak Akıl Toplantıları’nın 24’üncü durağı Antakya Organize Sanayi Bölgesi oldu. Üretim kalitesi, ihracatı, çevreye duyarlılığıyla kendi enerjisini yenilenebilir enerjiden sağlayarak ülke ve bölge kalkınmasına önemli katkılar sağlayan Antakya Organize Sanayi Bölgesi, bulunduğu konum itibarı ile özellikle ihracata yönelik yatırımlar için hem hammadde, hem mamul akışını sağlayacak ideal bir kavşak konumunda.


Etiketler: İstanbul, bulunduğu, şirketlerinde, Sağlık, BakanlığıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img