25 Temmuz 2016 Pazartesi 14:03

HAYAT

Hüseyin Altın Cenazesinde Büyük Ayıp

Hüseyin Altın Cenazesinde Büyük Ayıp

34VOLT

Balkondan düşerek hayatını kaybeden sanatçı Hüseyin Altın'ın cenazesi toprağa verildi. Alibeyköy Cemevi'nde düzenlenen cenaze töreninde, Altın'ın eşi Dilber, kızı Hilal, oğulları Armağan ve Cem Altın ile diğer yakınları taziyeleri kabul etti.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bir zamanlar dillerde dolaşan şarkıların sahibi Hüseyin Altın, maalesef balkondan düşerek hayatını kaybetti. Hüseyin Altın'ın cenazesi dün toprağa verildi.  Sanatçının cenazesi Alibeyköy Cemevi'nde düzenlenen törenle toprağa verildi. Hüseyin Altın'ın eşi Dilber, kızı Hilal, oğulları Armağan ve Cem Altın ile diğer yakınları taziyeleri kabul etti. Hakkı Bulut dışında sanatçıların cenazede olmaması yürekleri burktu. Hüseyin Altın Türk arabesk müzik ve halk müzik sanatçısıdır. Özellikle şu şarkıları çok meşhurdur: Neden Saçların Beyazlanmış Arkadaş, Dargınım, Hasret Akşamları parçaları ile tanınır. Şarkıcı Erzurum'da 1 Nisan 1958 yılında doğdu İstanbul'da 23 Temmuz 2016 yılında hayatını kaybetti.İlginizi Çekebilir

Babasının Beylik Tabancasıyla İntihar Etti

Edirne'nin Keşan İlçesi'nde, istediği üniversiteyi kazanamadığı için bunalıma girdiği iddia edilen 19 yaşındaki Barış Arslan, emekli astsubay olan babasının beylik tabancasıyla intihar etti.


Dha Ankara - Kuzey Irak Asuş Dağı Bölgesinde 2 Pkk'lı Silahlı İha Atışı Sonucu Etkisiz Hale Getirildi

Türk Silahlı Kuvvetleri, Irak'ın kuzeyinde Asuş dağı bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lının Silahlı İHA atışı sonucu etkisiz hale getirildiğini açıkladı.


İpek Soylu'dan Dev Zafer

Ev sahibi ülkeden Xu Yifan ile ortaklık kuran İpek Soylu, Çin'in Zhuhai kentindeki WTA Elite Trophy turnuvasında çiftler şampiyonu oldu.


Afad, 3 İlde Sınır Ötesi Faaliyetleri Ortak Yürütecek

Gaziantep'te, Adil Şiraz'dan boşalan AFAD İl Müdürlüğü'ne Sinan Atakan atandı. Gaziantep, Hatay ve Kilis'te sınır ötesi çalışmaların bu ildeki AFAD ekiplerince ortak yürütüleceği kaydedildi.


Karadeniz’İn En Büyük Seramik Plazası Açıldı

Bien’in, Kutluser Mağazası 14 Nisan Cumartesi günü Samsun Çarşamba İlçesi’nde saat 14.00’da düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış konuşmasını Kutluser Mağazası’nın sahibi Serhat Kurt yaptı. Açılışta Samsun Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekilleri, Vali Osman Kaynak, birçok siyasetçi, Bien’in kurucusu Nurullah Ercan, Bien yöneticileri ve Bien çalışanları katıldı.


Etiketler: hüseyin altın, sanatçıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img