25 Eylül 2019 Çarşamba 12:41

GÜNDEM

Huawei Ve Havelsan’Dan Teknolojik İşbirliği

  Huawei Ve Havelsan’Dan Teknolojik İşbirliği
  Huawei Ve Havelsan’Dan Teknolojik İşbirliği

34volt » 34Volt

HAVELSAN, Video Cloud, Big Data ve Cloud Solution alanında birlikte çalışmak üzere Huawei ile protokol imzaladı. Ortak geliştirilecek çözümler birçok alanda, özellikle de akıllı ve güvenli şehir projelerinde kullanılabilecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei ve HAVELSAN, Huawei platformlarında Video Cloud ve Big Data çözümlerinde işbirliği yapacak. İyi niyet sözleşmesi, 19 Eylül'de Huawei’nin yıllık inovasyon etkinliği “Huawei Connect 2019” sırasında HAVELSAN Genel Müdür Yardımcısı Alper Şeker ve Huawei Kamu Güvenliği Ekosistemi ve İş Ortaklığı Geliştirme Departmanı Direktörü Simon Zou tarafından imzalandı.

İki şirket, daha önce, 2017 yılında akıllı ve güvenli şehir konsepti için VCN entegrasyonu çözümlerinde ortak çalışmaya başlamıştı. HAVELSAN, halihazırda yapay zeka çözümlerini Huawei platformlarına entegre ederek daha güvenilir, daha düşük maliyetli ve daha ölçeklenebilir big data çözümlerini sağlamayı amaçlıyor.

Akıllı kamera çözümleri için ortak çaba

Huawei ve HAVELSAN mühendislerinin birlikte çalıştıkları alanlardan biri de akıllı kamera çözümleri. Şehirlerdeki kamera sistemlerine yapay zeka ekleyerek; plaka tanıma, emniyet kemeri kullanmayan sürücülerin tespiti ve araç markası tanıma gibi işlemlerin daha hızlı ve daha doğru yapılması hedefleniyor.

İki şirket Cloud IVS entegrasyonu alanında da işbirliği içinde. Burada amaçlanan video analiz uygulamalarının Cloud IVS’e eklenerek daha gelişmiş analiz kapasiteli çözümler elde etmek. HAVELSAN ve Huawei imzaladıkları protokolün ardından tamamlayacakları çözümleri Türkiye’de ve yurtdışında hizmete sunacaklar.İlginizi Çekebilir

‘Türkiye İmsad İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi’ Mayıs 2019 Sonuçları Açıklandı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Bau İlkbahar Trofesi 1’De De Palamut & Cpm

Palamut & CPM Sailing Team yeni sezonun yarışlarında da başarısını hız kesmeden sürdürüyor.


Türkiye'deki Filoların Alternatif Enerjiye Geçişi Sürüyor

TEB Arval Hakkında


Gökyüzü Taşının Mavisi Allure Koleksiyonu’Nda

Gümüşe kattığı yeni anlamlarla her daim takı severlerin beğenisini kazanmayı başaran So CHIC…’in yepyeni koleksiyonu Allure, zamansız ve romantik parçalarıyla dikkat çekiyor.


Geleceğin İletişimcilerine “Küresel Markaların Yerelleşme Stratejileri” Semineri

Nisan 2019


Etiketler: Huawei, daha, HAVELSAN, Cloud, kameraYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img